Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minecraft mi zmenil život (ten herný), mám v ňom nahraných tisícky hodín a hrám ho už od alfy.. Pri žiadnej hre som nevydržal dlhšie, ale samozrejme, ako každá hra ma poćase (aj keď veľmi dlhom) minecraft prestal baviť, dokonca mi začal liesť na nervy.. Ako najväčśí fanúsik lega som si hru Lego Worlds nemohol ujsť, chcel som si ju vyskúšať a tak som do nej investoval svojich 15 EUR a zistil som, že hru nemožeme zrovnávať z minecraftom.. Aj keď podľa mňa bolo cieľom vytvoriť Lego Minecraft, tak sa hra na minecraft veľmi nepodobá. Trošku som pouvažoval, čo by som ja urobil s touto hrou? Mne príde stavanie stavieb veľmi stereotypné (minecraft) tak by som sa pustil do rozšíreného stavania vozidiel, lodí a roznych strojov.. Potom by som uvítal, keby sa v hre dalo aj niečo robiť mimo objavovania sveta :) pridal by som lvl a expy za každú rozbitú vec a za lvl skúsenostné body a veľký strom vylepšení.. Ešte pridať multiplayer a mali by sme mmo bez questou :D takto nejako si ja predstavujem budúcnosť tejto hry a dúfam, že sa hra nevydá na zlú koľaj a neostane taká aká teraz je pretože jediné čo ma na nej baví je asi objavovanie, ale už po 6tich hodinách hrania nieje čo objavovať, tak mi len ostáva čakanie na nový update
    • ty vole tisice hodin v minecraftu ty musiš byt fakt ubohej panic haha
  • Mohli by to být i na playstation 3
  • Lego bylo mnohem dřív než minecraft
  • kubi-wan
    Tak jsem to vyzkoušel (šest hodin v tahu, herdek!) a musim říct, že přestože to zatim fakt odpovídá stavu předběžnýho přístupu (spousta chyb, relativně málo obsahu), dokáže to už teď bejt dost zábavný. Mód stavění je super, pocit z oběvování nových světů (aspoň zpočátku) skvělej. Spousta věcí tam samozřejmě bude potřebovat poladit, taky to chce ještě víc volnosti v samotných možostech stavění (tzn. víc různých kostiček apod.). Jednotlivý generovaný světy jsou vcelku epesní, akorát je jejich rozlehlost podle mě přehnaná. Může se vám totiž snadno stát, že si postavíte krásnej barák v zimní krajině (ok, měl jsem zatim skoro jen základy... který mi ovšem trvaly hodinu a půl) a pak se vydáte zkoumat další ostrovy, kvůli nasbírání assetů a figurek, abyste následně ke svýmu nedostavěnýmu baráku díky absenci mapy (a glitchi, co vás vystřelí někam do stratosféry) nikdy zpátky nedorazili... Což je zatim moje jediná velká výtka, protože věřim, že třeba stavění vlastních vehiklů (stejně jako další spousta komunitou vysněných věcí) tam prostě časem přibyde.
    Za mě palec nahoru a dobře utracených 15 éček (s příslibem naplnění obřího potenciálu v budoucnu)
  • Jen tak mimochodem pro všechny, co srovnávají toto s minecraftem, jako by byl minecraft nějaký převratný koncept - Infiniminer, googlete
    • Timber and Stone
  • kdyby k lego worlds pridali moznost hrani technickych/magickych/adventurnich modu podobne jako jsou v minecraftu, tak nevaham a kupuji :)
  • vykrádačka minecraftu
    • Ona je totiž minecraft straaašně originální hra, že.... :D
      • Originalni rozhodne ne, ale uspesna ano, a proto je treba stejny koncept naladovat do nejmin 150 dalsich projektu, protoze co kdyby z toho neco kaplo.
  • Ilusiveman
    splnil se jeden z mych snů
  • Keyz
    Bylo by super, kdyby si tam člověk něco postavil a poté si mohl ty kostičky vyexportovat nějak do .PDF. Aby mu to prostě napsalo jaké kostičky použil a kolikrát (jejich ID) a poté by si to mohl objednat z LEGA dané díly a postavit to doma :)

    Merkur by také byl zajímavý, ale ten je již dost složitý. Každopádně snad jím to povede. LEGO je super.
    • Ronox
      LEGO tohle dřív umožňovalo. Přes jejich soft Digital Designer sis složil cokoliv, co si chtěl a pak sis rovnou udělal objednávku veškerých cihliček a ostatních součástí plus šlo udělat i vlastní design krabice. Bohužel to pak zrušili :/
  • Konecne. Jen skoda, ze si na cizim genialnim napadu a jeho provedeni stihl uz namastit kapsu jeden tlustoprd.
    • kubi-wan
      Tak on to udělal chytře... vypůjčil si jen koncept lega a dokázal to přenýst do počítače v takový formě, ve který to prodal neuvěřitelnýmu množství lidí (něco jako Steve Jobs, kterej v podstatě nic novýho nevymyslel, ale uměl to prodat).

      Sám osobně veskrze proti Minecraftu jako takovýmu nic nemám. Ať si to kdo chce hraje, když ho to baví. Co mě ale vyloženě se*e je fakt, že se tenhle "fenomén" (Vidíš, jak dělám uvozovky svými klepítky? To znamená, že to vůbec není fenomén!) cpe úplně všude. Chtěj dělat film, Telltale bude dělat Minecraft adventuru a v neposlední řadě největší WTF - LEGO sady Minecraft! Jestli Udělaj TT Games hru LEGO Minecraft, podle toho svýho klasickýho mustru, tak už vážně absolutně nebudu chápat, co se dneska lidem honí v makovicích!

      Fujtajbl, nikdy jsem nenapsal slovo Minecraft tolikrát za sebou...
      • Mě zas se*ou jiný fenomény ... a co s tím můžu dělat? Nic. Leda si toho nevšímat.
      • koncept stavebních bloků tu existoval o několik století (možná tisícilétí) dřív než nějaký lego..
        • Kouzlo lega ale nespociva jen v konceptu stavebnich bloku, to se dopoustis prilisneho zjednoduseni.
        • kubi-wan
          Nikde jsem nenapsal, že ne.
          • psals že si vypůjčil koncept lega, ale legu ten koncept nikdy nepatřil.. to je jako bys řekl že Karl Benz vymyslel koncept auta.. a on jen vyměnil koně za motor
            • kubi-wan
              Ok, vyhrál jsi. Vzdávám se svých statků a polí. Svojí slávy a věhlasu. Nechť mocné kostky z pixelů rozhodnou o mém osudu, jenž nezaslouží si více nežli směřovat k dálavám zatracení...
    • děcka si stavěli z dřevěných kostek věže dřív než nějaký lego existovalo..
    • Pethulla
      přečti si něco o historii Lega. Taky to nebyl původní nápad jako spíš napodobený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit