Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je tam zahrnutý všecko co potřebuješ *3*
  • MishKonn
    Jsem jedinej, komu ta hra připadá graficky jako průměrnej mod?
    • Hlavně jsi jeden z mála kterým na tom záleží.
    • urcite ne par slepych lid se najde :)
      • *lidi
  • Těším se jak malej harant! :)
  • Pokud to bereš takhle tak máš pravdu, ale podle mě i ASCII grafika je grafika.
    Jinak si myslím, že DF je jedna z nejlepších her, které jsem měl tu čest zahrát.
    • to patří jinam, sorry *7*
  • ALIENVIK
    Hra bude bomba podle všeho, ale nezlobte se ten trailer je jak scéna z automatu.
    • Já se na tebe zloBim jenom kvůli tý hrubce :)
      • ALIENVIK
        Díky *1*
  • Hru jsem samozřejmě zatím nehrál a ani nebudu lhát, že jo, jako někteří tady, ale zatím mě to nějak nepřesvědčilo, vidím jen spoustu předskriptovaných situací, rádoby cool stylizaci.... to si raději zajdu do kina ..
    • Proč by měli lidi lhát že to hráli...co jsem viděl tak už je to pár dnů na netu *11*
      • O jake se tu bavime verzi? PC,XBOX,PS?
        • konzolové ale jenom v americe není tam pal verze

          pc je taky ale bez cracku
          • PAL verze respektive Region free uz na X360 davno je pane chytry konkretne od grupy SWAG NTSC vydal PROTON...Sam to nehraju nemam uz Xbox jen me bavi sledovat scenu :-D
            • Jack1947
              A tem co maji RGH je to sumak... Jinak naprostej souhlas s tebou. Nevedomost neomlouva.
            • Ja se mu posmivam z toho duvodu ze dela chytreho kdyz vi prd. Takze se hod do klidu Miseriusi a neprehanej.
            • To je presne dnesni pubertalni osazenstvo... Nekoho kdo nevi kdy kde a kdo doslova ukradl novou hru jeste urazej a posmivaj se mu... Parchanti
    • Scriptovaných situací tam moc není když to porovnám s dnešními hrami.

      '' rádoby cool stylizaci''
      Nevím je tam stylizace Hong Kongu tak jak by dle mě ,měl vypadat.
      • Paulcz
        pohyby, postavy, akce.. to všechno je dost ujetý, ale možná to 12letýho usmrkance nadchne :)
  • Hru jsem dohrál(ne nestáhl jsem ji ale část rodiny dělá v bussines-u herních obchodů,takže mám přístup k hrám celkem brzo...),a byla to paráda,ten soubojoví systém je skvělý,příběh kvalitní a jediné co my brání v tom hrát to jen tak/dělat vedlejší opakující se úkoly ,je jízdní model,jinak pro mne třetí nejlepší open world hra (1.gta sa,2.RDR.)

    A nevím co to frk4 mele ta grafika je na vysoký úrovni na HD televizi.
    A jinak co mě zklamalo byl ten model a pouze 4 případy.

    Čas kolem 25 hodin bez vedlejších úkoly a všech collectibles.
    • Ronox
      Neber tohle vztahovačně, ale většina lidí, která píše dojmy před vydáním se ohání příbuznými nebo kamarády v herní sféře *1*
      • Tak to je mi jasné :)...mé PC je z roku 05 a mám ho jen na seriály a internet a XBOX flashlý nemám už jen z důvodu že chci hrát bez rizika online :)

        A když už stahuji hry tak jen na PC ale to jsou většinou old-school hry :)
        • Jack1947
          Nechci tady rozpitvavat ale i s flashlym X360 nebo Chipem lze hrat online, jen clovek musi vedet co a jak.
    • PS:tu hru jsem dohrál asi před 4mi dny a i teď ji sem tam zapnu ,jen kvůli fight clubu :D
      • Jack1947
        Naprosty souhlas, ovsem 25hodin hrani to asi nebude no. 17/30 misi je zamnou. 56.57% nebo tak nejak. Kolem 8hodin zatim hrani.
  • není to vůbec špatná hra, mise dobré, hlavně ty pestní souboje jsou fajn. ke zbraním sem se ještě nedostal.. jen nože, ale zatím si nestežuju, grafika se mi líbí a celkově plynulost hry.. :)
  • Hlavně ne ten příšernej jízdní model jako z Just Cause 2... To byla jediná a závažná slabina tý hry.
    • Bohužel to vypadá že tam bude něco obdobnýho ... podle gameplay videí *9*
  • Čím více střihů a blikání, tím více cool trailer *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit