Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "I like exciting rides". Píšu to pokaždé a napíšu to i teď: vypadá to na skvělou zábavu. Square Enix se trefili do období čekání na GTA V. Věřím, že Sleeping Dogs se chystané pecce od Rockstaru směle vyrovnají.
    • Pokud to bereš takhle tak máš pravdu, ale podle mě i ASCII grafika je grafika.
      Jinak si myslím, že DF je jedna z nejlepších her, které jsem měl tu čest zahrát.
      • Myslím, že DF by v jakékoli jiné než ASCII grafice nemohla fungovat. Anebo mohla, ale vyžadovalo by to sto let vývoje.
        • Grafické nadstavby (např. Phoebus, Ironhand) dělají DF (aspoň pro mě) mnohem přehlednější.
          Po dlouhé době jejich používání jsem si na ně tolik navyknul, že bych se stěží vracel k původní grafice
          • mohl by my někdo hodit odkaz na verzi a grafický pack ? nejsem na grafiku naročnéj za ideal považuju grafiku kolem roku 2004 pak už je to otravnějsí ale neodvrhnu hru kvuli grafice hrál jsem baldurs gate ale ascii prostě nedám
            • http://www.bay12forums.com/smf/index.php?topic=59026.0
    • tak tomu ja neverim vzdyt ta grafika vypada jako neco mezi GTA3 a GTA4, snad mozna hratelnosti
      • Grafika je mi u zadku. Jediný, co mě zajímá, je HRATELNOST. Když chci realistickou grafiku, pustím si film nebo jdu ven.
        • Veskoslav
          Nelži. Na co ti bude perfektní hratelnost, když to bude vypadat naprosto hnusně. Tudíž tyhle dvě veci musí být +- v rovnováze. Nemůžeš mít jenom jednu a kdo říká opak, tak kecá:)
          • Neznám hru, která by měla vynikající hratelnost a současně natolik hnusnou grafiku, že bych si kvůli ní hru nezahrál. Ty jo? Sem s ní. Rád si ji (ne)zahraju...
            • Jistě, protože je to textová hra, která žádnou grafiku nemá. Tady byla řeč o hrách s děsivou grafikou a skvělou hratelností. Podle mě žádná taková neexistuje.
            • Pro většinu lidí je ale DF téměř nehratelný bez grafické nadstavby
            • Haha, Dwarf Fortress má přesně takovou grafiku, jakou potřebuje. Kouzlo té hry nespočívá v jejím vizuálu, který má koneckonců taky něco do sebe. A dá se v tomhle případě ještě mluvit o grafice?
            • Dwarf fortress *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit