Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Je to tuším deváté číslo od záchrany Levelu a pokaždé se řeší to samé. Jedni vidí chudou hru, ti chytřejší kvalitní časopis. Už je to trapné.
    • Lawliet
      Zapomněl si na třetí stranu a to OBÁLKU. Jak je na tom?
    • Jack1947
      To ze vychazi LEVEL ktery vyjit treba uz nikdy nemusel, to nikoho netrapi. Lidi jsou nevdecny ale kdyby meli udelat sami neco (nerikam ze vsichni) ukazalo by se ze jsou na tom velmi blede.
  • Veskoslav
    Ráno přišlo, plakát pěkný, dostal soused, protože je v tom věku, kdy pokojíček celý poplakátovaný (mimochodem ten Titanfall plakát vypadá fakt pěkně). Zatím mám rozečtené a říkám si, že škoda, že jste to nepřebrali dříve. Zase po letech čtu nějaký tištěný časopis a nemůžu si ho vynachválit. Jen tak dál.

    P.S: Řešit přílohu u takového časopisu a ještě srovnávat se Score (kde mimochodem takový Aquanox mám zdarma+2. díl ještě z Gamestaru (tak 7 let mrtvého herního časopisu), Darksiders za 1 euro na Steamu....Řešit hry je nesmysl. Level si nekupuji kvůli hře, ale kvůli tomu, abych si přečetl rozhovory, retro a jiné rubriky....
    • právě, jestli tu plnou hru prostě nezrušit, zadarmo to určitě není a pochybuju, že někdy někoho přesvědčila ke koupi (a nic jinýho než marketingovej tah to není) - kluci by ušetřili a ještě by jim furt nikdo nenadával
      • Veskoslav
        Já bych ji nerušil. Pro mě je to tak, že když už ji mám, daruji, když ji nemám, tak mám radost z nové hry. Navíc si myslím, že cena té hry jako náklad bude nejmenší položka a rozdíl 20-25 kč už není nic, co bych si nepřiplatil.
  • Jack1947
    Pro ostatni hnidopichy, kdyby v Levelu nebyla zadna hra kolik z vas by si ho koupilo jenom kvuli obsahu... proto podotykam hnidopichy ( poc hybuji ze by si ho nejaky koupil). Ja treba jo.

    Neprijde mi tedy na miste kritika plnych her vubec. Pac je to jen takovy BONUS nikoliv podminka pro koupi a ophanet se internetem je taky ohrana pisnicka pac tam ty clanky
    vetsinou nejsou, temata atp... proste komu se nelibi ma radsi SCORE at de do nej. (cteny to neni spatny ) ale LEVEL to je proste LEVEL kdo nezna nepochopi.

    Fakt jste tak maximalne k smichu... tot vse.
    • http://www.youtube.com/watch?v=1cuu0I7oZWU
  • Přijde mi, že většina těch co tu nadávají na hry, si přinesou Level domů, rozbalí ho, aktivujou hru na Steamu a časopis letí do šuplíku... *7* Pokud vám jde jen o ty hry, tak si tu stovku radši nahrejte na Steam a pak na isthereanydeal nebo podobných stránkách sledujte slevy a budete spokojenější...
    • Pro takové časopis není, respektive nečtou ho. Pro ně Score musí být naprosto ideální 5-6 plných her a v češtině, k tomu stačí přibalit jen reklamní letáčky.

      Časopis si kupuji abych si četl, klidně bez hry.
  • Kravicka
    Nemyslite si ze to hlavni na Casopisu je ten casopis ?
    • Časopis určitě ne , s Publerem jde už čistě o elektronický obsah .... a tím je i kód k plné hře . *3*
    • PravyMonty
      Ne, hlavní je ten vzduch z toho igelitového sáčku, ve kterém je časopis.
  • Nepsal jednou někdo z redakce, že nám od vás na e-mail nic chodit nebude? Jen přemýšlím, proč na mě dneska ráno ve schránce bafl Level...
    • Asi sis zapomněl při posílání Steam klíče odticknout notofkaci na email když vyjde novej Level *3*
  • to je co za hru, sem o ni ani neslyšel, PROPADÁK! Kouknete na SCORE, pecka Darksiders v cestine, a pak jeste Kings Bounty Crosswords v češtine, klasika Aquanox a to oba díly! A pak ješte aby se nereklo do počtu Dungeon Lords 2012 v češtine. To je panečku nadílka!
    • Panečku , nabídka co snad zvalné části každý už má ...ale. ještě že už také přešli na steam kódy ....
    • Krome KB:C uz vsechno na steamu mam. Asi holt nejsem pubertak, abych musel kvuli hram kupovat casopis :p
    • Cosi
      Darksiders jsou dobrá hra, daly se už mnohokrát koupit za pár korun v akcích. Crosswords je oproti Warriors of the north, co byl v předminulém Levelu, starší a podle recenzí i horší. Aquanox už byl kolikrát u časopisů. A Dungeon Lords stojí za starou bačkoru. Nehledě na to, že tématem čísla je Kingdom Come, o čemž jsme si před měsícem přečetli v Levelu. Dungeon v češtině není, o což ti jde asi především, a stejně to jsou všechno, krom těch Dungeon Lord klíče na steam. Score bohužel stojí a padá na plných hrách, ne na článcích.
      Ale co ti budu povídat, stejně ses sem přišel jen vykřičet. *1*
    • Jack1947
      No ved jo, pepo vime ze sis vybral ten "spravny" casak co dava prednost hram pred obsahem. *3*
    • Erien
      Kdybych chtěl hry, tak ty 200 pošlu na steam a ve slevách koupím mnohem lepší tituly, než co má Score. Každopádně časopis je o čtení a obsahu.
  • No vida, bratr fakt nekecal, kdyz tvrdil, ze nekdo z levelu s nimi probiral bitvu o B-R5.
    • mimochodem skvely clanek, precetl jsem jednim dechem
  • Nechcete dát příště něakou hru na ios nebo gift na 10 euro?
    • Veskoslav
      Ano, cena časopisu 99 Kč a dají ti gift na 250 Kč....A na iOS? U nás? Kdy i WP má více? *7* Proboha.....A pokud jsi myslel Mac OS, tak ten je na tom ještě hůře jak iOS, srovnatelný s Linuxem.
      • V čr má iPhone každej druhej , tak nelži
        • Veskoslav
          Jo v prodejně Apple.... *7*
    • Jasně, do herního časopisu hru na ios *7*
      • A Ios není ? *7*
        • A kolik % by tu hru na Ios využilo ? 3, 4 ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit