Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelocz
    Nekde jsem uz psal, ze DVESTETRICITKA je obsahove velmi nabusena. A po peclivejsim prolisotovani mi prijde snad jeste nabusenejsi! Pro pordadek – LEVEL si vzdycky nejdriv prolistuju a zohybam rohy clanku, ktery si s urcitosti chci precist. No a tohle cislo boduje, protoze si vykoledovalo celych OSMNACT rohu, coz je bezmala celej casak :) Takze chvalim!

    A az budu mit prebejvajicich patnact stovek, tak se konecne rozhoupu i k predplatnymu – stejne si ten LEVEL kazdej mesic koupim (a graficky cisty triko s LEVEL logem namisto osklivyho "Zachranil jsem..." taky nebudu mit problem nosit :).
  • No vida, bratr fakt nekecal, kdyz tvrdil, ze nekdo z levelu s nimi probiral bitvu o B-R5.
    • mimochodem skvely clanek, precetl jsem jednim dechem
  • Já děkuji za Publero verzi v ceně .... časopis tak nechávám synovci , aby si o hrách i něco přečetl a sám se spokojím s elektronickou verzí ....
    Za mne dobrý
  • Keyz
    Tady je seznam změn které přináší poslední patch a všechny předešlé:
    http://games.softpedia.com/progChangelog/King-Arthur-II-The-Roleplaying-Game-Patch-Changelog-104506.html
  • Jack1947
    Pro ostatni hnidopichy, kdyby v Levelu nebyla zadna hra kolik z vas by si ho koupilo jenom kvuli obsahu... proto podotykam hnidopichy ( poc hybuji ze by si ho nejaky koupil). Ja treba jo.

    Neprijde mi tedy na miste kritika plnych her vubec. Pac je to jen takovy BONUS nikoliv podminka pro koupi a ophanet se internetem je taky ohrana pisnicka pac tam ty clanky
    vetsinou nejsou, temata atp... proste komu se nelibi ma radsi SCORE at de do nej. (cteny to neni spatny ) ale LEVEL to je proste LEVEL kdo nezna nepochopi.

    Fakt jste tak maximalne k smichu... tot vse.
    • http://www.youtube.com/watch?v=1cuu0I7oZWU
  • Veskoslav
    Ráno přišlo, plakát pěkný, dostal soused, protože je v tom věku, kdy pokojíček celý poplakátovaný (mimochodem ten Titanfall plakát vypadá fakt pěkně). Zatím mám rozečtené a říkám si, že škoda, že jste to nepřebrali dříve. Zase po letech čtu nějaký tištěný časopis a nemůžu si ho vynachválit. Jen tak dál.

    P.S: Řešit přílohu u takového časopisu a ještě srovnávat se Score (kde mimochodem takový Aquanox mám zdarma+2. díl ještě z Gamestaru (tak 7 let mrtvého herního časopisu), Darksiders za 1 euro na Steamu....Řešit hry je nesmysl. Level si nekupuji kvůli hře, ale kvůli tomu, abych si přečetl rozhovory, retro a jiné rubriky....
    • právě, jestli tu plnou hru prostě nezrušit, zadarmo to určitě není a pochybuju, že někdy někoho přesvědčila ke koupi (a nic jinýho než marketingovej tah to není) - kluci by ušetřili a ještě by jim furt nikdo nenadával
      • Veskoslav
        Já bych ji nerušil. Pro mě je to tak, že když už ji mám, daruji, když ji nemám, tak mám radost z nové hry. Navíc si myslím, že cena té hry jako náklad bude nejmenší položka a rozdíl 20-25 kč už není nic, co bych si nepřiplatil.
  • Prvni casopis co jsem si koupil v elektronicke verzi. Dik moc chlapi. Dobra prace.
  • Což mi připomíná, vyřiďte někdo Honzovi Herodesovi, že ne každý je nalezlý v každé sociální síti, která existuje, ne každý stahuje všechny "free" aplikace a ne každý má v mobilu nonstop zapnutou WiFi nebo mobilní data. Celý ten článek o soukromí (či jeho neexistenci) je dost pobuřující.
    • Herodes je mimo, jediná stránka kterou v Levelu od třetího nového čísla nečtu.
      • Eh, to bych neřekl, tenhle článek vnímám jako přehmat. Uvidím v aktuálním čísle, už na mě čeká :)
  • Darujem King Arthur II Steam Key:
    CRBWA-YL7LE-AG7JC
  • Nějak moc nechápu smysl šustivých herních časáků v naší malé republice. Prodej nemůže uživit a každý hráč dnes má přístup k on-line textům, takže to co vyjde už dávno stejně známe - víme. Lepší by bylo mikroplatbami dát třeba bonus screeny z her nebo videorecenze na www než tisknout časopis.
    • Zkus si Level někdy koupit a přečíst. Ty články jsou mnohdy úplně něco jiného, než je k dispozici na internetu. Já osobně beru Level jako takový malý luxus, který si mohu dovolit, takže si ho dopřávám.

      Nevím jak vám, ale mně přečtení Levelu trvá několik hodin a pak se ještě k článkům opakovaně vracím. Za stovku podle mě dost dobrý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit