Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    To vypadá na velmi zajímavé počtení. Kupuju. I když si zase budu muset oběhnout celý město, abych ho sehnal *1*
  • ze neco ty neznas neznamena ze je to podivnost... Mount & Blade uz je hodne proflakla a oblibena vec. a co by na kvalite hry zmenilo DVD?? procenta mas taky nejak divne...
  • Co to tady placas ? Proc by meli davat misto digitalni hry DVD ? Jsi asi trochu upadl na hlavicku, kdyz jsi byl malej. M&B Warband, neni zadne podivnost. Ta hra je natolik uspesna, ze se hraje dodnes.
  • deridon
    Souhlas. To je jak srovnávat Armu s Counter-Strikem.
  • Obávám se že Level dojíždí na ,, strategii" vyřadit DVD.Sám sebe se odsoudil na přibalování her pofínaje podivnostmi včetně tohoto čísla a konče vyloženě propadáky...Na Steamu jsou kvanta super her,jenže buď nikdy nevýjdou přiložené k časopisu nebo na ně asi redakce nemá peníze.Vypadá to že nai redakce neví jak dál,tedy soudě podle jejich dotázníku.Osobně to vidím pouze na dvě možnosti.Buď zcela vypustit plnou hru a přidat pár stránek,nebo možná o těch 20-30Kč zdražit a přibalit DVD.Ano tech pár korun možná i méně jsou náklady na DVD....Stačí se podívat na Score.Stojí jednou tolik přesto se jich prodá o 50-80 % více.Prostě a jednoduše je něco špatně...
  • Ja bych chtel taky.
  • Já byl naopak potěšen zatím asi nejvíc z toho co se v Levelu objevilo, Warband jsem doteď zal jen z doslechu a o to víc jsem se na něj těšil :). Jinak myslím, že zrovna adventur bylo v levelech v poslední době až dost. To mne víc než Deponie bavil Botanicula :), toho jsme s manželkou projeli za 2 večery celého :).
  • Tak , moc to porovnávat nejde, Chivalry je jen akční hra ... ale možná s lepším systémem úderů, fint a krytí než je ve Warbandu. Oproti tomu ve warbandu je navíc celá ta strategicko/taktická rovina ... putvání krajinou, management warbandy atp., je to jako celek podstatně komplexnější :). Každopádně mám rád oboje :). Warband vyžaduje víc času, Chivalry si můžete zahrát i jen na chvíli.
  • Jack1947
    Treba nekdy taky bude...
  • Trisska, Troll diskusni, Gayrim,... Všetko ten istý zakomplexovaný chudák
  • V porovnaní s WB je to len kastrát pre masy *4*
  • To není tak úplně pravda, třeba takový Chivalry medieval warfare je pecka:)
  • Já tě zahřeju jestli chceš - navíc za to ani nebudeš muset platit...
  • Jack1947
    Obalka se mi libi a plna hra celkem taky. (mohl bych tomu prijit na chut). *4*
  • Jack1947
    Me to prijemne prekvapilo... takze za me plus.
  • Miserius
    Warband se vam teda povedl... Neskutečná pecka... A všechny ty novější napodobeniny tomu nešahaj ani po kotníky... Jeste doporucuju koupit Napoleonic Wars dlc
  • MikeiXX
    Druhý díl Deponie není v CZ lokalizaci.
  • Trisska
    Minule jsem byla nadšená z plné hry, ale tentokrát vás pochválit nemůžu, Mount a Blade Warbang bohužel není z her, které by dokázaly zahřát mé dívčí srdce. :/ Chtěla bych se zeptat, nemohli byste dát do příštího čísla další díl tý Deponie? Jo a zase v češtině prosím. Kuji... *4*
  • Ono to v češtin je.
  • na ten warband se bude dat čeština?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit