Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Danny28
    Kéž bych o WD už nikdy neslyšel ani slovo... *15* *7*
  • Nemohli bychom se domluvit, že slovní spojení "watch dogs" se už na těchto stránkách neobjeví? Dostal jsem už na to alergii.
    • Jack1947
      Ačkoli si blb tak s tebou souhlasím WD... už nechci nikdy slyšet možná až o dalším (1)DLC kdy budeme hrát za mladého hackera co ho omrzel život, bude se snažit zabít ale aby to vypadalo jako nehoda např. Vykolejení soupravy nadzemní dráhy či ziscenovaná autonehoda pomocí semaforů... vždyt možností je přeci spousta. *3*
      • Že vtipně glosuji tvoje nesmysly pro pobavení čtenářů diskuze nemusí nutně znamenat, že jsem blb. Něco racionálního nevymyslíš? Že půjdeš s kůží na trh je tvoje svobodná volba, chceš-li se vyvarovat posměchu, začni psát rozumně. Nebo alespoň normálně.
        • Jack1947
          Jo ale tvé kecy, jsou ohrané... Zzz *6*
          • S čím souhlasíš? A jaké kecy jsou ohrané?
            • Jack1947
              Tvé, ty jedna gloso... nechceš dělat glosy do lidových novin ... když si takovej frajer... aspon by byl od tebe nachvíly klid. *4* John "Dead" Abruzzo. *3*
    • Ale musíš uznat, že je to chytrý nadpis. Je v něm skrytý odkaz na Strážce (the Watchman) od Alana Moora. Právě on použil latinské přísloví "Kdo střeží strážce (quis custodiet ipso custodes)" pro popis svého komiksu, v kterém přináší realistický pohled na superhrdiny, nebo lépe řečeno, samozvané strážce pořádku (Vigilanti).
      • Watchmen ne Watchman
        • Grammar Nazis *15*
    • a jak tomu tedy máme říkat? wannabe GTA?
      • Veřejně si tady přiznejme, že Watch Dogs je vyhypovaná hra, která zdaleka nesplnila očekávání a dostává daleko větší prostor, než si zaslouží.
        Tudíž už o tom můžeme přestat diskutovat a nechat to upadnout spolu s ostatním šedým průměrem.
  • Sine Mora? Tak za to máte chlapci velké významné plus. Hodně dobrá věc, která mi dala vzpomenout na starý časy s 3310kou a nekonečný pařby Space Impactu.
  • score je mnohem lepši protože je tam vic obrazku
    • Od kdy víc obrázků dělá lepší časopis? Mne tedy daleko víc vyhovuje čistý býlý podklad a minimum obrázků. Daleko lépe se to potom čte ;) a oto myslím by mělo jít především. K čemu jsou obrázky z her o velikosti 5x3cm, když na netu se jich válí plno ve vysokém rozlišení, kde si je můžeme opravdu prohlédnout.
  • zdeeneek
    Hele, jdou nekomu normalne ovladat auta ve Watch Dogs? Zacal jsem to hrat na PS4 a jezdim jak nejakej ret@rd. Pritom jizdni model ve starsich hrach jako GTA (vice city, 4cka, 5tka), just cause 2, saboteur, sleeping dogs, saint rows mi nikdy problemy nedelal.

    Ve WD jezdim bud na motorce nebo radej beham po svejch. *1*
    • nechapu ty pozitivni recenze na watch dogs, hračum se ta hra vylozene nelibi
      • Jack1947
        Musí z něčeho žít, bohužel. *3*
    • nightborne
      WD ma ponekud arkadovitejsi a lidove lehce sisaty jizdni model, taky mi dost trvalo si zvyknout a taktez jsem az do konce hry radsi jezdil na motorkach.
      • Jack1947
        Pokud ti to tedy stačí takhle obhájit že bylo jen pouze "arkadovější" tak ok. Jinak je to samozřejmně nedodělané až hanba. *4*
        • nightborne
          Jizdni model si takto obhajit samozrejme nemam problem, ostatni aspekty hry uz jsou ponekud jinym pribehem =).
    • Jack1947
      To je nedodělaností hry z toho si nic nedělej. *4*
  • konečně někdo poctivě zrecenzoval Watch Dogs
    • Takze strategie z titanfalu, kdy to dali externistovi co to snad ani nehral se neopakovala? Tak snad v recenzi ocenili tu dvourocni drinu tvurcu, kdy misto tvorni hrniho obsahu, misi a odladeni, poctive downgradovali hru, aby ji rozjeli na konzolich. Jeste, ze mame Sleeping Dogs.
      • Jam97
        Až je to kupodivu jak si Ubisoft neumí poradit, stačí když to člověk srovná s GTA V, který se chová a vypadá na PS 3 a Xbox 360 suprově.
        • Jack1947
          Umí jen se na to uplně vykašlal... srááč. *3*
      • Jack1947
        Poctivě... downgradovali hru jc... ty vle dit to na konzolých stálo za stejné kulové jako na PC ,argument seschlé kapky v bodě mrazu. *7*
        • Unga bunga ratata, lokomotiva, pavouček palma měsíc žlutá nůžky možná.
          • zdeeneek
            Lol, nejlepsi koment v tehle diskuzi. *1*
        • Co kruci je "seschlá kapka v bodě mrazu"? *1* *1*
        • shefield2
          Gramatika na úrovní sněhové vločky.
  • jsem rad, ze jdete cestou- uvahy, rozhovory. Kdyby bylo jen po mym nepotreboval by jsem recenze vubec. Ty jsou na netu. Proste casopis o hernim byznysu. Mlady stejne neprilakate, takze ja byt vama bych se zameril na dospelaky, coz stejne delate a myslim, ze to vas drzi. Teda doufam. Proste kaslete na recenze, piste o hernim zakulisi. Stejne uz vas bavi spis ten smelc okolo, nez samotny hrani :) Factorio super. Tenhle level byl lepsi nez ten minulej. Ja se bal, ze v levelu budou jak to bylo pred 100 lety hlavne recenze a to bych ho koupil asi jen jednou. Takhle to asi pujde, pokud se to nezmeni.

    Poprosil bych jmeno autora clanku dat viditelne na zacatek a nejen na konec. Rad vim, kdo to pise a takhle musim listovat dozadu a pak dopredu.
    • jo a watch dogs jste zase rozmazavat nemuseli, je to vsude. Samozrejme proc to cist znovu. Nene. Proste casopis uz dnes plni jinou funkci- Informace, ktery jinde jen tak nesezenu pohromade. Kdo to pochopi se udrzi- myslim tim casopisy a noviny nesponzorovane bakalou, babisem a jinou pravdolaskou
  • Veskoslav
    První, co bych pochválil je obálka a hlavně bych chtěl poděkovat za ten plakát od H. R. Gigera s původním návrhem vetřelce, ten je prostě pecka. Jinak počtení opět kvalitní, jenom článek hrajeme na MACu psal opravu nějaký hodně veliký fanoušek, protože dávat jako "výhodu", že má touchpad lepší jak ostatní výrobci, to už je vážně nouze. Tam by to příště chtělo mnohem lépe zpracovat, protože to vyznělo, že MAC je vlastně skoro hlavní platforma. Obzvlášť když mu "rostou" prodeje, což autor tam pletl dohromady snad všechno ostatní vs MAC. Navíc člověk se dozvěděl, že jsou tam tisíce her, ale to jsou i na Linux a žádná sláva. Takže tohle je jediné, co bych tomu číslu vytknul. Jinak jsem naprosto spokojený a pokud Vám to vydrží, tak nevidím důvod neprodloužit předplatné.

    A hra? Doporučuji všem, pecka. A že ve score jsou hry jako takové? Všechny se daly sehnat pod 50 Kč (DA Prameny za 1,99 Euro na Steamu, na GoG bylo něco zadarmo atd. Časopis si nekupuji kvůli hrám, ale kvůli čtení a jsem rád, že ještě někdo vydává časopis, který není plný reklam jako je Score či "pánský" magazín Maxim.
    • Kolik hodin jsi strávil u Macu? Já u něj sedím denně skoro osm let a můžu ti odpřísáhnout, že lepší touchpad než macbooky nemá žádný jiný notebook na trhu. Takže nekopej..
      • Tilwaen
        A co tak skvělého na tom touchpadu hraješ? Zřejmě jsi onu narážku nepochopil.
    • nekromant33
      i kdybych si kupoval časopis kvůli hrám, tak šance na to, že nějakou mít nebudu je spíš u těch méně známých z Levelu, než AAA tituly od Score, který pokud jsem chtěl, tak jsem si je sehnal dřív a nečekal 5+ let na to, až je někde náhodou uvidím na stánku
    • Ono celkově psát o hrách na macu je zbytečné. Kdo si chce na macu seriozně zahrát, tak si tam přes bootcamp dá i Widle a nemusí nic řešit.
    • firebug
      Plakát mě taky moc potěšil! Skvělé překvápko. Jinak jsem zatím stačil přečíst jen téma: "Kdo hlídá hlídací PSY?" a musím říct, že Jiří Pavlovský píše jedny z nezábavnějších článků. Ze začátku to bylo trochu WTF, ale pak mě to strhlo a párkrát jsem dokonce vyprskl smíchy - super!
  • Sine CO? To co je za ptakovinu ty vole *15* Kouknete na SCORE, DRAGON AGE: PRAMENY totalni pecka a aby to nebylo málo tak ješte na steam Supreme Commander GOLD to znamena i s datadiskem a aby se nereklo tak neco i pro lidi se slabšim compem, Dungeon Keeper GOLD. To je panečku nadílka! *5*
    • Ty se přejmenuj na Pepa Prudent at si kompletní.
    • Jack1947
      *7* *6*
    • Tilwaen
      No jo, Pepa tu, stejně jako každý měsíc, nesmí chybět *2*
    • Pepíku, kupuj si SCORE když na ty hry v době vydání nemáš a neoxiduj nám tady vzduch lidem co si kupuji LEVEL.
    • Tak Dragon age každej milovník RPG dávno má a Dungeon Keepera dávali před nějakou dobou na GOGu zdarma. Mě se líbí že do LEVELu dávaj hry jako Sine Mora, kerý nejsou tak "hypovaný" a přitom skvělý. A taky by ti mělo dojít, že časopis ja na čtení a ne jako příloha ke hře. Ta hra je takovej milej bonus.
      Viva la Arcade!!! :)
    • Vsechny tyhle hry uz davno mam. Proste casac pro socky, ktery si ty hry jinak nemuzou koupit. *2* *5*
      • Jam97
        Apply cold water to burned area ! :D
    • Score stojí jednou tolik.
  • internet zabil herne magaziny, o nicom viac sa nema cenu bavit
    • Ne internet ale spotrebitele za to muzou. Proste malo kupujou papirovy casaky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit