Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože ,Já nic nevim, kat,score je best je výplod jedný mysli.
    S tím svým sarkasmem jdi už do p?dele hlupáčku.
  • jo a watch dogs jste zase rozmazavat nemuseli, je to vsude. Samozrejme proc to cist znovu. Nene. Proste casopis uz dnes plni jinou funkci- Informace, ktery jinde jen tak nesezenu pohromade. Kdo to pochopi se udrzi- myslim tim casopisy a noviny nesponzorovane bakalou, babisem a jinou pravdolaskou
  • jsem rad, ze jdete cestou- uvahy, rozhovory. Kdyby bylo jen po mym nepotreboval by jsem recenze vubec. Ty jsou na netu. Proste casopis o hernim byznysu. Mlady stejne neprilakate, takze ja byt vama bych se zameril na dospelaky, coz stejne delate a myslim, ze to vas drzi. Teda doufam. Proste kaslete na recenze, piste o hernim zakulisi. Stejne uz vas bavi spis ten smelc okolo, nez samotny hrani :) Factorio super. Tenhle level byl lepsi nez ten minulej. Ja se bal, ze v levelu budou jak to bylo pred 100 lety hlavne recenze a to bych ho koupil asi jen jednou. Takhle to asi pujde, pokud se to nezmeni.

    Poprosil bych jmeno autora clanku dat viditelne na zacatek a nejen na konec. Rad vim, kdo to pise a takhle musim listovat dozadu a pak dopredu.
  • Protože není blbej?
  • Jack1947
    Musí z něčeho žít, bohužel. *3*
  • nechapu ty pozitivni recenze na watch dogs, hračum se ta hra vylozene nelibi
  • nightborne
    Ale dyt ja vim, ale proste to tak znelo... dostal sem z Tveho prispevku ohromnou chut na apple pie =D.
  • nightborne
    Jizdni model si takto obhajit samozrejme nemam problem, ostatni aspekty hry uz jsou ponekud jinym pribehem =).
  • Od kdy víc obrázků dělá lepší časopis? Mne tedy daleko víc vyhovuje čistý býlý podklad a minimum obrázků. Daleko lépe se to potom čte ;) a oto myslím by mělo jít především. K čemu jsou obrázky z her o velikosti 5x3cm, když na netu se jich válí plno ve vysokém rozlišení, kde si je můžeme opravdu prohlédnout.
  • :D :D :D
    Asi si to pleteš s moučníkem, ale rozesmáls mě. :D
  • Jack1947
    Pokud ti to tedy stačí takhle obhájit že bylo jen pouze "arkadovější" tak ok. Jinak je to samozřejmně nedodělané až hanba. *4*
  • Ty se přejmenuj na Pepa Prudent at si kompletní.
  • nightborne
    WD ma ponekud arkadovitejsi a lidove lehce sisaty jizdni model, taky mi dost trvalo si zvyknout a taktez jsem az do konce hry radsi jezdil na motorkach.
  • nightborne
    Jablecny mucednik... to zni jako neco do prijemne voni a chutna to dobre se studenym mlikem.
  • score je mnohem lepši protože je tam vic obrazku
  • Haha: existují celé teoretické spisky z oblasti psychologie, sociologie a pedagogiky, které se tématem počítačových her zabývají. Ano, nikdo nebude psát akademickou práci na téma, "jak jsem hrál CS 1.6 a strašně se mi to líbilo", ale to je snad každému jasné, ovšem práce na téma, "didaktické využití Minecraft v e-learningu", už tak nereálná není. A doporučil bych prozkoumat zahraniční vědecké databáze, možná by jsi se potom divil.
  • Proč ze sebe jablíčkáři dělají vždycky mučedníky? Člověk napíše, že má jablko, a všichni, kdo ho nemají, jsou strašní looseři, protože nemají peníze ani rozum, a pak se po obdržení negativních reakcí nebo hodnocení uráží, jak s ním všichni nesouhlasí jen protože je jablíčkář.
    Ty napíšeš komentář, ve kterém se deseti lidem nemusí líbit deset různých věcí (já bych ti třeba dala mínus za to, že chceš do Levelu hru, kterou bys ty sice rozjel, ale která by pro mě neměla využití) a hned se cítíš jako jablečný mučedník.
  • Tilwaen
    A co tak skvělého na tom touchpadu hraješ? Zřejmě jsi onu narážku nepochopil.
  • Jack1947
    Tvé, ty jedna gloso... nechceš dělat glosy do lidových novin ... když si takovej frajer... aspon by byl od tebe nachvíly klid. *4* John "Dead" Abruzzo. *3*
  • S čím souhlasíš? A jaké kecy jsou ohrané?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit