Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skill alias Predator alias xxx...A do toho Pullo co píše to samé už pod X-tý článek o LEVELu.Baví Vás to asi hodně co.
    • Netuším co to mektáš, ale já napsal pod Level snad poprvé, rozhodně letos. Chápu že tě štve, co jsem napsal, ale je to realita. Já Level kupoval rozhodně dřív než ty tipuju a nedávno jsem prodal obrovskou sbírku časopisů.. Level, Score, Gamestar atd.
      • Jack1947
        O tom jaký si machr nás nemusíš přesvědčovat ty piráte - multinickoidní skoro by se dalo říct že si to nejhorší a kombinace toho co vůbec mohlo vzniknout.

        Tedy jestli to je pravda...
        • Co to mektáš ty? Prý přesvědčovat, co věta to nesmysl.
      • A ještu tu o Karkulce, tu já mám nejraděj.
        • Chim
          https://www.youtube.com/watch?v=ZA5wJzkzXUg
    • Jack1947
      Jn, fapují nad tím asi dost často. (syndrom Jdho koukám je silný celkem).
  • Kozy
    Ale jo, teď Level uvítám aby bylo na latře co číst.
  • Naše generace co tyhle časáky zažila ve zlatých érách už nemá dnes potřebu je kupovat, všechno je na netu a ti trochu mladší zase nejsou na kupování časopisů zvyklí. Je to fakt pasé. Ať už byly plány ušlechtilé nebo finanční, snad jim to dojde a nechají Level v klidu odpočívat.
    A my ostatní aspoň budeme ušetřeni od reklam na Level, bylo to takové divné, mrtvoly se nabízet nemají.
    • ringmancz
      na netu to najdeš, ale ne v češtině
    • Přesně tak...
    • Chápu že o ten časopis nemáš zájem, ale proč ti vadí že ho jiní lidé kupují a čtou?
    • Veskoslav
      No tak polovinu článků, co jsou v Levelu, tak těžko najdeš na netu, takže přeji hodně štěstí.
      • Ehm.....
        http://pctuning.tyden.cz/software/ochrana-soukromi/30086-kdo-a-proc-zabil-truecrypt
        • Tenhle pán, který tam píše každý týden ty svoje úvahy, je tak neuvěřitelně vyčpělej, že by si měl dát na čas pauzu a popřemýšlet nad novými tématy. Občas jsem si od něj něco přečetl když mě zaujulo téma, ale poslední dobou je to fakt o ničem.
          • No minimálně poslední dvě "úvahy" bych spíš očekával na webu o konspiracích, než na pct.
      • To pak navstává ale otázka zajímá to někoho ? asi ne..
    • Jack1947
      Predátore predatore, ještě že si napsal že si zažil Level, pak samozřejmně když už tě nezajimá a to o té mladé generaci je taky vtipné - oni to začnou číst a to je dobře jen musí vědet jak na to nemáš pravdu a není to jen o papíru... něco se prostě lépe čte a pokud ti vadí papír tak můžeš využít jen elevel.

      Co taky čekat od piráta a nadřazené rasy co... páčkovači jeden. *7*
  • Papírové herní časopisy jsou už mrtvé...
    • Jack1947
      Ještě tu chybí pepa, se svým měsíčním ale SCORE má 5plných her a Level už nebude mít žadnou" a budete všichni - blbecci pohromadě ... ay jste se poplácali krátkými udy po hlavě vzájemně jací jste borci. *7*
  • Jack1947
    Takže mně ta zpráva upřímně zklamala *9* , budu chtít číst váš časopis i nadále a ani tahle trojice her není k zahození. Jen už to nebude takové překvapení, pokud tedy ty bonusy nebudou např. ( nějaké ty hry) docela mě to mrzí, že jste je museli vypustit. Njn, tak v dnešní době každá koruna se hodí i tak to zamrzí... doufám zato že pak nák nabidnete dvojnásobnou nálož v časopisu... hmm to asi ne tak aspn at jste tak skvělí jaci jste. Rozhodně!.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit