Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zakoupil jsem, přečetl a až na tendenční a jednostranně pojatý článek ohledně "šikany v herním průmyslu" jsem velice spokojen. (nápověda: http://oppressionquest.com).

    Obecně díky za solidní kvalitu, absence hry nevadí.
    • Asi tak, to byl jediný článek, co se mi nelíbíl.
  • kdyby jste měli hru, ideálně jak to onehdy někdo začal dělat přímo se steam kódem *1* začal bych uvažovat o předplatném!
    • ale ony byvaly prilozene hry se steam kdem hry a stejne jste si level nepredplatil....
  • o.k. lepší teď ještě začněte vydávat level mini a začnu uvažovat o předplatném. Jinak chválím, že zde není hra.
    • On ten normální level je tak rozměrný? Nebo proč tady furt otravujete s tou verzí mini? Nechápu. Mini level měl svůj význam v době kdy level vycházel jen s dvd. A kdo nechtěl přílohu, koupil si verzi mini. Ale k čemu by byl mini level dnes? Kdo nechce velký formát za 99, tak si koupí mini za 69???
      • pokud by to snzilo vyrazne cenu, tak i ja jsem pro mensi format. navic ted, kdyz level ja zalozeny na textech a ne na obrazcich k recezni.
      • MrSanta
        Pro mě jednoduchý důvod - skladnost. Vrazím ho bez problémů do batůžku a neohnou se mi na něm rohy. Ještě vlastně taková prkotina, jako čtení někde v baru/kavárně. Když mám na stole kafe, zázvorovou limonádu, popleník, cigára, tak tam už moc místa na velkej Level není *1*. To je celé. U mě o ty peníze nejde, klidně bych kupoval mini verzi za cenu té velké.
        • není na tohle cestovaní lepší ipad, pěkne do obalu a předplatit si level elektronickou formu?
          • Paulcz
            až někdy bude verze pro čtečky, číst to na mobilu/tabletu je šílený :)
          • MrSanta
            Těžko říct, iPad nemám*1*
            • já jsem tak trochu uchyll na knižky, nevozím je nikam sebou, jelikož by se mohli odřít nebo něco, prostě radší vezmu na cestu ten iPad, jinak tady raději čtu normálně než na elektronicky...
            • MrSanta
              Tohle asi neklapne. Já na to e-čtení moc nejsem. Pro mě dojem dotváří i ta vůně tiskoviny *1*.
              Navíc Ježíšek pravil, že přinese novou odpruženou vidlici na bycikl a s ničím dalším velkým ho už nemám otravovat. Budu rád, když ho 'donutím' přinést jednu videohru *15*
            • napíš Ježíškovi o iPad Air, nikdy je tabletům moc neholdoval, ale na cesty a na čtení je to skvělá věc.
  • žádná smrtibudka tu samozřejmě není, to je tvůj xtý anonymní nick, o to teď ale nejde, navázal bych na to, že to zákazník nemusí kupovat. Přesně tak, zákazník to nebude kupovat, proč taky, zvykl si na něco a už to nedostane. Nejde o to, že ty hry jsou k hovnuu, jde to, že je na něco zvyklý za danou cenu a teď za stejnou cenu to nedostane. To je prostě problém
  • Sice jsem si naposledy koupil časák asi tak před 10 lety, ale vyjádřím se. Zrušení hry je rozhodně plus, ne každý v této době hraje na PC, navíc tu máme zátoku, kde jsou hry bez DRM, čili zrušení hry je logický krok. Problém je zachování ceny, buď Level musí mít o cca 50 stránek víc nebo musí klesnout cena aspoň o 30%. Není možné nabízet méně za stejnou cenu než před pár měsící, to je prostě ekonomická sebevražda.
    • O 50 stránek navíc?Jsi upadl na hlavu?Score stojí 200 a má o 20 stránek reklam více nic víc.Hodnota přidaných her není 100 Kč navíc oproti Levelu.A klesnout o 30%?Tak to jsi definitivně upadl na hlavu.Ale co bych chtěl po "pirátovi" co nadává na kradení na pc a hraji si na konzoli. IQ nula, nula a pak možná jednička někde hóóódně vzadu.
      • Veskoslave ty jsi fanatický blázen, podívej se na to z pohledu zákazníka. Kupuje časopis za stejnou cenu jako před měsícem, ale tentokrát nemá ten bonus, přece ten bonus redakci něco musel stát neříkej, že ne, takže zákazník musí požadovat něco, co to kompenzuje - buď snížení ceny nebo více textu...
        • jenze znat souvilsosti, tak by ctenar vedel, ze level je par cisel v minusu a neni ho z ceho dotovat. a ze zruseni hry pomuze tomu, aby se nemusel casopis zdrazit. coz by byla prave ona ekonomicka sebevrazda. a pravdou je, ze jsem si ze vsech novodobych levelu nenainstaloval ani jednu hru, takze zruseni me vubec nevadi. navic autori maji k dispozici procenat aktivovanych her a z nich vedeli, ze vetsina her se ani neaktivuje. presne a rozumne vyjadreni najdete na strance levelu.
        • Hned po prvním slově jsem věděl že jsi takový blb jakým se prezentuješ.Jinak já zde vystupuji pod přezdívkou Smrtibudka už nějaký ten rok než pseudohaha vůbec přilezl a koule mu sestoupily a naučil se psát.Nemá cenu se bavit s bláznem jako ty.Stejně si Level nekupuješ,takže tě to nemusí trápit.A zákazník musí požadovat?Leč se a hned.Zákazník buď bere nebo nechá být.Jediní kdo by mohli něco požadovat jsou předplatitelé.Ostatní nemusí kupovat.Jinak když to bereš doslovně tak bys věděl že hra byla ZDARMA bylo to něco navíc co si zákazník nekupoval.Nebo když máš balení bebe a tam je 5+1 zdarma a další měsíc už není tak jdeš na zákaznické centrum požadovat kompenzaci v ceně nebo chceš zvětšit množství? *7*
    • Mart9
      Doporučoval bych zvětšit písmena, která jsou hrozně malá, čímž by se zároveň zvýšil počet stran.
      • frag.ment
        A co teprv tenkrát v tom mini Levelu, to jsem nikdy nepochopil, jak si u toho může někdo ničit zrak (rukama mi jich prošlo hodně, protože jsem dělal v tiskárně, kde sme tiskli jak malej tak velkej Level. Tím zdravím grafiky se kterýma sem pár let řešil chybky v tiskových datech :-) ).
        • Kde pořád berete ten nesmysl, že se čtením malých písmen kazí zrak...
        • MrSanta
          Mini-Level jsem kupoval po celou dobu co vycházel a se čtením jsem problémy neměl. Stejně tak ta malá Premiere. A to jsem to četl hodně v autobusu. I když pravda, oči byly tehdá mladší. Já bych za ten malej rozměr byl rád. Velkej Level se mi jenom těžko vejde do batůžku a velmi ochotně se mu ohýbají rohy. A to já nerad *1*
      • Malá?Standartní velikost.S takovou se budeš setkávat prakticky všude.A systém zvětšování a nahnání stránek možná tak funguje nejpozději na střední škole,kdy se ti už nechce psát a nemáš stránky,tak místo 11 písma dáš 13.
        • Mart9
          Hned na první pohled je vidět, že písmo v Levelu je jednoznačně menší než standartní písmo v jiných časopisech nebo novinách, tohle mi nevymluvíš.
          • Veskoslav
            Mám vedle sebe srpnový Maxim a tam mi přijde písmo ještě menší než v Levelu, navíc se to špatně čte, když každý druhá stránka má reklamu. Mě to přijde v pohodě, to Level Mini, to byl extrém.
  • MrSanta
    Výborně, koneně bez hry. Teď ještě vrátit rozměr Mini-Levelu a máte o předplatitele víc. Číslo koupím, témata, až na jedno, pro mě zajímavá.
  • LEVEL už pár let nekupuji, ale uvažuji, že s tím zase začnu. Připadá mi, že se ubírá správným směrem, odebrání plné hry taktéž schvaluji.
    Dále bych řekl, že čím méně recenzí a více jiných článků, tím lépe. Recenze si můžu přečíst na netu a podívat se na videa na YTB, kvalitní články se už podle mě hledají hůře.
  • Ze tam neni ani jedna hra mi nšvadi, stejne hraju prevazne na play station platforme a nevidím duvod, proc bych mel pc hracum platit hry. Ale co mi vadi je, ze tam neni recenze ani jedne hry na PS Vitu. Myslim si, ze v kazdem cisle by alespon jedna mela byt. Pro me by to byl duvod level pravidelne kupovat.
    • Veskoslav
      Když chceš recenze na okrajové zařízení, tak si kupuj magazín, co se tomu věnuje ne? Pokud už by měly být recenze na nějaké zařízení, tak 3DS, které má mnohonásobně větší zastoupení u hráčů než Vita. To je to samé jako si stěžovali, že tam nejsou recenze na mobilní hry. A pokud jo, tak strašně málo. Naopak. Recenze na mobily by neměly být vůbec a na handhaldy omezeně a podle zastoupení. Takže Vita tak jednou za rok recenze s tím počtem, kolik se jich u nás prodalo.
      • To muzu, ale pak si prave nebudu kupovat ten level, jestli to je cilem, tak fajn, ale myslim ze by radsi nejake ctenare pritahli.

        Ja si myslim, ze by takovy magazin mel spis poskytovat vseobecny prehled a tedy zrecenzovat to nejlepsi za minuly mesic ze vsech platforem, pro ktere se vydavaji hry. Je-li tam misto pro retro, melo by se tam najit misto i pro recenzi jedne hry z wii u, 3ds, iosu, androidu a ps vity. Otazka je, jestli redakce vubec ma prehled o videohernim prumyslu a toho, kde co nejlepsi vychazi. Mne se zda, ze tak uplne ne a proto nepise pro vsechny.
        • Tim chci rict, ze jestli budou zajimave psat o tom nejlepsim, co je i na jinych platformach, nez ktere pouzivam, tak ja za to budu rad, protoze budu mit rad prehled o tom nejlepsim co kde je. Jenze to znamena umet dobre vybrat to nejlepsi a nejzajimavejsi, co kde je a take o tom umet dobre napsat. Nebude mi vadit ani vetsi zpozdeni.
      • Kozy
        Proč by neměli být recenze na mobilní hry? Já bych to uvítal, nemuseli by to být přímo recenze, ale věnovat tomu pár vět by bylo fajn.
        • Raději recenzi na mobilní hru než tuna témat či retro. Já chápu, že se to nějakým způsobem týká herního světa, nicméně pro mě jsou to zbytečné články, ale chápu, že někdo jej právě kvůli tomu kupuje.
  • No snad se to na prodejich prilis negativne neprojevi. Plne hry jsou mi osobne ukradene, na steamu mam her, ze je nemam sanci v nejblizsi dobe dohrat, nemluve od dalsich sluzbach.
  • Absence plné hry v každém čísle mi nevadí. Budu to kupovat i bez ní (nemám moc čas to číst, ale je mi sympatickej ten projekt, takže ho budu i nadále finančně podporovat).

    Ale mám takovej dotaz: Lidem, co si LEVEL předplatili s tím, že za svoje prachy dostanou, například, k dvanácti časákům dvanáct plnejch her, budou ty hry, co už nedostanou, nějak kompenzovaný? Třeba jedním dvěma čísly navíc?
    • Veskoslav
      Když jsem objednával v prosinci 2013 Level, tak bylo napsané, že dostaneš 10 čísel Levelu+dvě zdarma. V roce 2005, kdy jsem měl poslední předplatné to bylo 10 čísel Levelu s hrami zdarma+dvě čísla zdarma. Takže aspoň já jsem pochopil, že si objednávám Level jako časopis a hra není podmínkou předplatného. Myslím, že kompenzace při ročním předplatném dvě čísla zdarma bohatě stačí. Letos to bude jenom jedno číslo zdarma, takže nějaký plakátek pro předplatitele navíc by se hodil jako kompenzace.
      • Mart9
        Plakáty snad předplatitelé dostávají navíc pokaždé ne? Já jsem v Levelu z trafiky nikdy žádný plakát neměl.
        • Veskoslav
          Jo dostáváme. Ale pokud chceš plakát a nemáš předplatné, stačí zajít do JRC a tam dostaneš to samé, co předplatitelé.
          • Mart9
            Za to mi ta osmikilometrová štreka nestojí. Trafiku mám pár metrů od baráku.
    • Mart9
      Oni si přece předplatili Level, ne ty hry. A v tom minulém čísle byly 3 hry najednou, takže to máš stejně vykompenzovaný.
      • Ne, oni si předplatili LEVEL s hrama. A pokud i s těma dvěma navíc dostanou míň, než kolik si předplatili, tak je to trochu nefér. To ale píšu s plným vědomím toho, že nevím, jak se to řešilo a nechci spekulovat. Prostě mě to jen zajímá.
        • x_ander
          Plná hra k časáku byla vždycky koncipovaná a propagovaná jako bonus zdarma. Ne jako nedílná součást časopisu. Důvod ke kompenzaci tady imho není.
          • Lynch
            No, je to „klamavá reklama“ protože je u předplatného napsáno „Každý měsíc nová plná hra“. Předplatitelé si časopis předplatili za určitých podmínek které se ale změnily. Podle mě, je to neférové jednání vůči předplatitelům.
            • Predplatne muzes zrusit a vrati ti penize. Klamava reklama by to byla, kdyby zamerne lhali. Coz neni tenhle priklad.
          • ... a zavoláte-li do 30 minut, obdržíte ZCELA ZDARMA.... *7*

            Jinými slovy, žádný oběd zadarmo neexistuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit