Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Vzhledem k tomu, že hraji na PS3 a PS4, tak mi absence plné hry vůbec nevadí a rád těch 99 korun dám, protože je to dobré počtení. Jo a kdyby měl někdo zájem o hry z minulého levelu (Inquisitor, Numen, Gumboy), tak zde je kód: 6FYP-74F3-4RNH (je to na aktivaci přímo na www.level.cz). Mám tady toho z Levelu povíc, ale nevím, jestli to po takové době ještě bude funkční: Gemini Rue z čísla 235 TCYP-X3I3-67FG (to uprostřed je velké i).
  • Morraw
    Zajímavá témata a hezký výběr recenzí. Už se těším, až si počtu. Škoda té plné hry, ptže co udělali ten restart, tak dávali samé fajne kousky a dost jsem jich i dohrál. Ale jestli si vzpomínám tak blixa říkál, že plné hry budou, jen ne pravidelně každý měsíc.
  • S tím Destiny mi můžete víte co. Bude to stejné jak Titanfall o kterém tem nikdo ani necekne. Nechci vyvolávat flame, ale hrát FPS hry na konzoli mi přijde ujeté. Konzole mi přišla parádní na AC sérii nebo na fotbálek, hokej a nebo nějaké to lehčí rpg, ale rozhodně ne na fps hry.
    • Mart9
      Je to kvalitní názor, který by měly pochválit oba tábory.
  • ono tam neni ani žádná plná hra??? *15* *15* *15* Kouknete na SCORE, akčni pecka Red Faction Armagedddon v češtine, pro stratégy The Guild 2: Renaissance, další akční pecka Painkiller Recurring Evil a ješte aby se nereklo Elements of Destruction. To je panečku nadílka *5*
    • Hmm, ani jedna vec me nezajima.
    • Nadílka sraček
    • Pete.palis
      ...na hry za pár kaček máme např. Steam *5*

      takže kušuj
      • To mas pravdu, ale zaroven, pokud muzes udelat cokoliv primereneho pro zvyseni prodeje, pak to udelej. Pokud byla plna hra takovou zatezi, pak je jeji odebrani asi pochopitelne, nikoliv ovsem obchodne spravne, protoze toto povede opet pouze ke snizeni prodeju. Casopis, ktery nema ambice oslovit v ramci moznosti co nejsirsi cilovou skupinu prezit bez dotaci nemuze. Redakce by mela zacit shanet sponzory, budou je velmi brzy potrebovat, jinak neverim v preziti tohoto magazinu.
        • Suhlasim s Crabom. Hra k Levelu bola taky mily bonus. Clanky v nom nie su zle, ale nedosahuju zavratnej kvality. Obcas mi niektore prisli ako taky papierovy blog. Kupoval som ho hlavne vtedy, ked ma zaujala hra. Teraz ma uz nic nemotivuje si ho kupovat. V dobe twitteru, Flipboardu a roznych socialnych sieti uz clovek dobre clanky ani nemusi hladat. Pridu same.
        • Tak tak, nelze více než souhlasit. Level čtu od roku 1997 zpočátku pravidelně, později s přibývajícím věkem již nepravidelně...poslední dobou si ho kupuji nahodile, na plné hře mi nikdy nezáleželo, ale bylo příjemné vyzkoušet tituly, ke kterým bych se normálně asi ani nedostal. Každopádně těch pár lidiček co si LEVEL kupují opravdu jen kvůli kvalitnímu(a kvalitní opravdu je) čtení LEVEL nezachrání. Zrušit plnou hru je logické, finančně to časopisu odlehčí, nicméně po stránce obchodní je to sebevražda a začátek konce LEVELu...:( Rozuměj - těch věrných skalních čtenářů je již málo. Z většiny se stali otcové rodin a o hry nemají již takový zájem jako kdysi a Ti zbylí časopis prostě neuživí. A ta maminka s tím dítkem hladových po hrách v TESCu bude vybírat podle obalu, obsahu a přiloženému DVD...to je holt realita... *7*
          • Mart9
            Tak jelikož autoři Levelu přiznali, že z toho dosud neměli ani korunu, tak se divím, že vůbec Level vydávají. Fakt se divím. Argument, že je to srdeční záležitost, na mě neplatí, já tam vidím obrovské množství v podstatě zbytečné práce. A dříve nebo později to i oni pochopí, dokonce bych řekl, že čím dříve, tím lépe pro ně.
            • Mart9
              Pokud z toho nemají ani na rohlík, je to zbytečná práce a nervy k tomu. Jako já je za to taky obdivuju, ale taky pochopim a nikdy se nebudu vysmívat, pokud to zabalí.
            • Zbytecna prace to neni, kdyz to kupuje cca 6000 lidi? A kdovi kolik cte... A na tebe tena argument platit nemusi, plati na kluky a ja jim za to tleskam. Nikdo jiny takovy, kdo by jen nehrabal, tu na ceske scene neni.
          • sleepless
            Maminka v TESCU nejevila zájem o časák ani s plnou hrou, takže její pokračující nezájem nás nemusí trápit. Ne vážně - pro nás je to samozřejmě jistá forma experimentu, ale nejde o rozhodnutí, které bychom udělali v pět ráno po patnácté plzni. Zkrátka nám po analýze čísel vyšlo (víme, kolik lidí si plnou hru aktivuje, a jaký to má nulový vliv na prodejnost konkrétního čísla), že plná hra není pro čtenáře Levelu rozhodující a případný úbytek čtenářů mnohonásobně vykryjí ušetřené náklady za nákup plné hry. Můžeme se mýlit, můžeme mít pravdu. Ukáže se nyní. Nejhorší by bylo nic nedělat, říct, že to nevyšlo a zavřít krám předčasně - navzdory spoustě možností, co s časákem dál dělat. Sám za sebe jsem rád, že jsme se plné hry zbavili úplně, protože jsem ji nechtěl od začátku :)
            • Díky za reakci :) Podle ní je vidět, že opravdu cílíte jen na jednu skupinu čtenářů a to je moc škoda :( Každopádně přeji Levelu pevné zdraví do dalších měsíců (let?). Bohužel z mého pohledu mne těch pár opravdu dobrých článků, které v každém čísle jdou nedonutí časopis kupovat dál a to již bohužel ani nahodile :( Ale třeba se mýlím a Level v budoucnu přijde opravdu s nějakou novinkou /tedy něčím zhola jiným, než zase zrušením něčeho/.... *4*
            • Keyz
              "po patnácté plzni." To by bylo panečku rozhodnutí *1*
    • Tuto poznámku máš ke každé inzerci nového čísla LEVEL. Hry jsou na hraní, časopisy na čtení. Oba dva magazíny jsem kdysi četl současně, takže vím, na které straně byla a je větší kvalita. Mimochodem, nemusel by ses tak divit, kdyby si četl prohlášení šefredaktorů zhruba před měsícem na vývěsce. Já toto rozhdnutí nedávat hru plně chápu, protože ekonomická stránka věci je velmi podstatná v jakémkoliv byznysu.

      Je fajn, že sis vybral konkurenční plátek, ale nemusiš se stále posmívat, že to jiní dělají rozdílným způsobem.
    • Všechno hry, které kdo se o tyto hry zajímá už dávno má. A určitě za cenu menší, než je i cena Levelu. Kdo chce sto let staré hry, ať si kupuje Score. Kdo chce dobré počtení, ať si koupí Level. Není skvělé mít na výběr *3*
      • Mart9
        Když ty 4 hry jsou pro děti takové lákadlo.
    • Zajímavé že jsi ale vůbec nezmínil obsah časopisu - evidentně patříš mezi tu skupinu lidí, která ho vůbec nečte...
    • Mart9
      Škoda, že se nikde nedalo vsadit, na jaké téma tady bude první příspěvek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit