Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc chválím toto rozhodnutí, dát elektronickou verzi k papírové automaticky, Level kupuji zásadně v papíru ale ta e-verze se občas hodí, třebas kldyž má člověk pár minut času v práci, nebo během pauzy, může přečíst pár stránek a neprudit spolupracovníky listováním v papírovém časáku ;)
  • JohnyTheZik
    Muzu se zeptat, jestli ma nekdo zkusenosti s prazskou distribuci Levelu a tedy jestli nekdo vi, kde ho lze urcite sehnat (nejlepe v okoli centra - ipaku)? Diky!
    • bobsh
      Na IPáku jsem ho dostal přímo v tý trafice u zastávky tramvaje směr Mírák. Jinak se mi ještě nestalo, že by ho neměli v jakymkoliv Relay, akorát ho občas jenom nemaj vystavenej
    • Black_Hand
      je prakticky vsude, jednou jsem ho kupoval i kousek od ipaku dole v trafice u zastavky v myslikove (u karlova namesti).
      • JohnyTheZik
        OK, dikes. Nechtel jsem marne obihat trafiky :)
  • Keyz
    Co ten malý text? Mám ten pouze to ukázkové číslo a stejně musím zoomovat a pak to je na prd. Špatně se pohybuje.
    • Ukázková čísla časopisů nejsou určená ke čtení, to jsou jen náhledy aby si člověk udělal obrázek o tom jak časopis vypadá uvnitř *3*
  • Zdravim ak nahodou nekdo nevi co s kodem na gold battlepack do bf4 tak by se mi jeden hodil. winter2(a)email.cz dik kluci
    • JazzJackrabbit
      kup si level nebo ti snad prijde 99,- moc? navic ziskas Trine 2 a k tomu perfektni cteni na zachod. *4*
    • Ja jeden navyše mám, ale myslím, že ti ho nepošlem *4*
  • ... na pikacu - chci si koupit e-level - ale nejde mi udelat registrace u publera ani floowie. co s tim maj kkti jedni? dyk je 21 stoleti..
    • Nezkoušel jsi to náhodou z mobilu nebo tabletu? Kamarád říkal že tam mají pro tydle zařízení jen beta verzi a taky se mu nepovedlo ani přihlásit na existující účet.
      • Dodám, zkoušel se přihlašovat normálně přes webovou stránku, ne přes nějakou aplikaci, co jsem tu zaregistroval v diskusi je pro Publero na telefonu potřeba nějaká aplikace.
        • registrace na webu je ok, ale chci si to cist offline v tabletu a ta app je napicu! nechapu ze shop s e-books ma rozbitou app ke ktere se nejde prihlasit. takze ty debilni komenty vyse o neschopnosti prihlaseni si nech ty joudo.
    • Tilwaen
      Je 21. století a stále si někteří neumí udělat registraci *6* Kam to ten svět spěje.
  • Pilgrim66
    Hele já to beru, ale už upřímně i mě přestává bavit ta 24/7 hodin reklama na LEVEL. Repostovat starej článek to už je trochu moc i na mě.
  • kedaro
    Škoda, že tady není ještě služba v google play na magazíny, hned bych přešel na e-verzi, u časopisů by mi to tak nevadilo jako u knížek, které potřebuji mít na papíře.
    • Pilgrim66
      publero a to druhy flowie nebo jak se to jmenuje
      • kedaro
        špatně jsi mě pochopil, myslím shop s časopisy přímo od googlu *3*
        • Pilgrim66
          Aha, tak to sorry *3*

          Já na smartphonu hodně čtu, ale zas jenom knížky, ale pravda je, že když už maj ty svoje google books tak by mohli přidat i podporu časopisů.

          Jinak kdybys chtěl začít číst i knížky tak doporučuju Moon Reader+
  • Paulcz
    Jde to nějakým způsobem číst na čtečce elektronických knih ?
    • Tilwaen
      Pokud vím, tak čtečky e-knih standardně pdf formát podporují.
      • Pilgrim66
        Ale elektronická verze LEVELu není přístupná v PDF.
        • Tilwaen
          Aha, já myslela, že je to v pdf, tak to se omlouvám *4*
  • fakt supr plne hry, kazdym cislem se to lepsi. priste co bude? super mario?
    • Náhodou Trine 2 je skvělá gameska jak po herní tak po grafické stránce, mě velmi potěšila, snad zatím nejvíc z těch co byly :). V minulém čísle přidané Gemini Rue mne také velmi lákalo ale bohužel mi ta hra prostě nefunguje, co jsem četl dost počítačů s tím má problémy protože je tam déšť dělán nějakým zastaralým pluginem s kterým si některé novější grafické karty neporadí, bohužel mě tento problém potkal také :(.
    • Jack1947
      Kez by, ty nove "patlaniny" jsou takrka nehratelne. *15*
    • bobsh
      Přesně! Ještě mě štve, jak k těm hrám pořád přikládaj nějakej časopis, koho to jako zajímá?

      achjo...
    • Pokud nejsi schopen nebo ocenit hry ktere priklada level (a nejsou to spatne hry) tak asi neni level ani cteni pro tebe a nemusi te to mrzet *7*
    • GlaDOS
      Doufám že ano. Rád si zahraji kvalitní hru s vědomím, že to někoho štve.
  • risa2000
    Nemám ani jednu službu, přes kterou to je k dispozici. Když jsem podíval na Google Play na jejich apky, tak jedna je podle review horší než druhá. A to tak, že normálně bych o to na marketu ani nezavadil.

    Takže bych se rád zeptal těch, co to už zkusili (na Androidu), jak se jim to jeví.
    • solearis
      Skúsil som publero a funguje to v pohode (Nexus 2013). Dá sa stiahnuť do offline módu, zoomovať, otáčať listami, rýchlosť appky v pohode. Na čítanie rozhodne stačí. *5*
    • apky si stahni a mas tam k dispozici par magazinu zdarma na vyzkouseni... na publeru jsou to starsi cisla ruznych celkem proflaknutych magazinu jako treba T3, Zbrane a naboje, Velo atp. (a nemusis se ani registrovat) to ti da urcite urcity prehled jak se na tom cte... na floowie je aspon E15 a metro....

      z vlastni zkusenosti na SGN (i9250) ... floowie je celkem svizna a ma rozhodne lepsi rozhrani... publero je pomalejsi a je tam jistej stuttering pri listovani... a co se ovladacich prvku a rozhodne navigacni prehledostni tyka je to bida.... ma ale zase desktop aplikacku pro wokna do ktere se daji natahat magaziny pro offline cteni... (takze teoreticky zalohovat) rozhodne ani jedna sluzba neni nic co bych si predstavoval... ale co bych pro level neudelal :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit