Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kluci pusťte za měsíc to první elektronické číslo do světa abych si to mohl vyzkoušet. Flowie ani Publer mi nic neříkají.. nutnost jakékoliv registrace do další appky mě spíš odrazuje, příspěvky tady v diskuzi že to nefachá jak má tomu také nepřidají.
  • Takze prakticka skusenost s Publerom. Je to tak trochu odrb, respektive treba si davat na jednu vec bacha. Kupil som level na Publere cez ich applikaciu (IOS - iPad) pomocu inapp purchase. Vsetko prebehlo v pohode akurat ze aplikacia vyplula poznamku, ze niesom prihlaseny na publero.com tak budem mat danu publikaciu dostupnu len na danom zariadeni. Ok v pohode, ved ked tak si to cislo neskor stiahnem z iPadu, ALE ! Z aplikacie sa nedaju publikacie stahovat (neriesme jb, aj tak to maju vo vlastnom formate). Ok donutili ma teda spravit si konto na publere, fakt nechapem preco kazda druha blba sluzba chce registraciu uzivatela, zvlast ked platby idu cez Apple - iTunes, ale dobre. Po prihlaseni a otvoreni Levelu uz aplikacia hlasila ze je dostupne cislo aj online v kniznici na publere ale nebola to pravda. Po zmazani aplikacie a znovu nainstalovani uz si samozrejme ani lokalne aplikacia dane kupene cislo nepametala , takze nulova sanca na obnovu/stiahnutie. A kedze mi ani po niekolkych dnoch nedoslo seriove cislo na Gemini Rue, predpokladam ze je to tiez podmienene registraciou na Publere. Takze momentalne nemam ani level ani moznost znovustiahnutia, akurat zaznam o platbe. Neni to zasa ziadna tragedia, nezbanzim sa koli tym par euram, ale s prepacenim nech idu poskytovatelia takychto sluzieb do pi*e. Chapem ze to neni Vasa chyba ale bolo by dobre vediet ako funguje-nefunguje jeden z Vasich partnerov.
    • Ale jo, je to jejich chyba, oni si prece takovy system vybrali.
      • na jednej strane ano na druhej chapem ze vydavetel Levelu je asi predsa len maly hrac aby si mohol nejak vyberat cez koho ten casopis vydaju. Ale vydavatelstva by si mali uvedomit ze doba sa zmenila, a netyka sa to len ich. Dnes uz neexistuje lokalny trh prave co sa tyka audiovizualnych diel, kniziek, programov , proste veci ktore sa daju v pohode pretlacit cez internet. Pokial maju sluzby take ake maju (naprd) nech sa potom nedivia a nefnukaju ze ludia idu proste inam.
  • MikeiXX
    Btw. Jen malá připomínka ještě k tištěnému časopisu. Lukáš říkal, že jste apelovali u tiskárny na tu kroutící se obálku a prý už to je od od čísla 234 v pořádku. Já si nemůžu pomoci, ale po 3 dnech, co mám 235 doma, se mi pořád krabatí, trošičku méně, ale stále krabatí.
    • Nějak jsem tento problém neměl, první který se mi opravdu velmi roloval byl 235, u 236 zatím nevím jak to bude :), zatím sem ho otevřel párkrát :)
    • x_ander
      Same here. Obálka se sice nezroutila tak rychle jako u 234 (kde to byla otázka dvou hodin), ale teď už je ve stejném stavu. Vtipné je, že se nezkroutila nějakým přehnaně akčním zacházením s časopisem, ale sama od sebe přes noc, kdy jsem Level předtím jen letmo prolistoval.
      • Ronox
        Proto když dočtu, tak na něj hodím hromadu komiksů nebo art of borderlands :D
        • x_ander
          No řeším to podobně, teď se mi Level lisuje pod advokátním spisem *15*. Ale pointa je snad jasná *1*
      • To je tím lakem takhle tenké oblaky se hold krabatit budou z tím se moc naladěná
  • Ethy
    Jenom škoda, že Presto nebo jak se to jmenuje, nemá appku pro WP8. Ale s tím jsem jako uživatel WP musel počítat *13* *4*
  • Robotron3
    Jou jou, mám zlatý řetězy... *9* To je moc.
    • Už jsem na to taky alergickej...
  • "E-verzi tedy dostanete ke každému papírovému Levelu úplně zadarmo, což je krok, který, pokud se nepleteme, neučinil dosud žádný z českých časopisů."

    Coz samozrejme neni pravda, trebas takovy chip uz pred drahne lety prikladal minimalne jednou rocne cely rocnik v PDF ... - tedy ve formatu snadno skladovatelnem, prohledatelnem ... Dtto computer - mam na disku PDFka od r 1997.

    jj, on net je svine, kdyz se informace daji overovat, ze ...
    • to samozrejme daval, ale az skoncil rocnik. dostat e-verzi hned, tak to opravdu nemeli. A priznam, ze treba pro me je tohle zajimave, protoze publero mam. Ted by me jeste vyhovovoalo, kdyz mam predplatne, tak aby se me udelalo v publeru automaticky a ja nemusel zadavat kazdy mesic kod. Tak je jasny, ze prodeje asi nejdou jak maji, ale chvalim, ze se autori snazi.
    • Stejně tak například Respekt, Hospodářské noviny ...
  • Je moc pěkné že dostanu elektronickou verzi zadarmo, ale i tak to pro mě nemá smysl. LEVEL kupuju, protože jde o papírový časopis. Pokud jsem na PC/tabletu/mobilu, tak se raději podívám na nějaký server s aktualitami jako je třeba games.cz

    Stručně řečeno - papír je prostě papír a čte se z něj nejlíp :-)
  • super, to asi zkusim :) nicmene prvni nejste.. neco podobnyho dela napr. casopis Pixel (s tim, ze mate automaticky elektronickou verzi casaku k papirovy)
  • x_ander
    Skvělý krok, hodně lidí po e-verzi volalo. Sám ji sice nejspíš nevyužiju (papír je papír), ale držím palce, aby i tohle ještě zvedlo prodejnost Levelu.
  • Thumbs up pánové. Ale dotaz - LEVEL sice nekupuju kvůli hře, ale je to takový fajn bonus. A zrovna Gemini Rue bych si i rád zahrál. Jde o to že jsem kupoval na iPad v sobotu a kód ještě nedorazil... Psali jste do dne tak nevím jestli mám čekat nebo se ozývat. Díky za info
    • ogami
      klic ke hre uz dnes konecne prisel na mail ;)
    • pisou do dvou pracovnich dnu... ale pocitam s tim, ze je to detska nemoc. zatim cekam, taky bych si rad zahral, kdyz uz si dali takovou praci s prekladem :-)

      zatim zustanu u GTA:V no *3*
    • Som na tom podobne :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit