Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Dost mě to baví, líbí se mi, jak je to obyčejný (opomínaje superschopnosti) a ucouraný. Jediný, a to je docela zásadní, co mi vadí, je hlavní hrdinka. Po vzoru holky ze Stmívání by měla zavřít pusu a hlavně nebýt taková ublížená koza. Hrát za takovou postavu je vítaná změna, není to klasický herní hrdina, ale tahle holka mě fakt štve :D
  • fallanga
    Vzhledem k tomu, že v posledních pár minutách hry se odrazila i zdánlivě nevýznamná rozhodnutí, tak si myslím, že i ten zbytek, který tam nic neudělal bude hrát nějakou roli. Jinak musím říci, že to na mě působilo o kapánek hůře než první epizoda (už ne tak chytlavý soundtrack, hledání flašek), ale právě ty poslední minuty zachránily celou epizodu.
  • Mart9
    První epizodu jsem dostal na Velikonoce v balíčku Square Enix. Nečtu recenze, ale nemohlo mě minout, že ta hra se dost líbí. Hodně se těšim, až si ji zahraju, ale čekám na správnou chvíli, abych si ji náležitě dokázal užít.
  • "A nutno podotknout, málokterý titul dnes dokáže pouze za pomocí slov a emocí uměle vytvořených postav vykreslit tak atraktivní a především podmanivou atmosféru." presne...
    • Já myslim, že atmosféře dodává podstatnou měrou i hudba, která je naprosto perfektně zvolená a zakomponovaná
  • Odulin
    Skvělá série, každý díl okamžitě zhltnu. Pěkně napsané a celková atmosféra super. Už se nemůžu dočkat 3. epizody.
  • Vegen
    Hra se mi líbí, ale oproti Telltale tu na mě působí pár míst jako umělé natahování. Například část na vrakovišti neměla skoro žádnou vypovídací hodnotu.
    • S tím souhlasím, jednak hledání flašek, ale i to dokazování Chloe, že Max umí vracet čas, tu možnost ten čas vracet moc zneužili a ke konci už mi to vracení přišlo otravné, ale jinak je to super hra.
  • Jam97
    Jediný co vytknout, je ta část kde máte najít ty flašky. Bez návodu jsem prostě nebyl schopnej tu poslední najít :D
    • conflig
      Tak s tímhle jsem problém neměl.. možná i proto že mně baví prozkoumávat každý metr čtvereční :)
  • Trošku opožděná recenze ale vzhledem k tomu že 3 epizoda ještě nevyšla tak to nevadí. Jinak se mi hra velmi líbí. Člověk se nemůžu dočkat co se stane příště. Bonusem taky je že je přesně stanovené datum vydání (tj. nová epizoda každých 6 týdnů) narozdíl od telltale kteří to vydají kdy chtějí (nadruhou stranu chápu že třeba domluvit se s herci ze seriálu na vhodném datu nahrání dabingu může trvat). Už se těším na další epizodu. (Mimochodem ve 2 odstavci recenze je menší chybka: "ale také před pýr týdny přišla")
  • vonTossis
    Nemyslím to jako provokaci, ale za mě osobně tahle hra strčí celou produkci od Telltale do kapsy. Působí to tak přirozeně živě a je to opravdu napsané na jedničku. Jen tak dál.
    • corfer
      Ale tak dialogy trochu váznou... Napsaný to dobře je, ale mezery tam jsou, ne že ne...
    • A překvapivě Dontnod používají v roce 2015 Mo-cap, takže se postavy pohybubou jako lidi a ne jako partička teknařů po prodělání obrny #Telltale
    • Pravda ale např. Tales From Borderlands je geniální
    • To je věc vkusu, hry od Telltale jsou filmovější a dramatičtější. Tahle hra jak je dobře zmíněno v recenzi, dokáže vykreslit atmosféru i bez toho.
      • Filmovější.... To ma byt jako plus?
        • A proč ne? Hry s dramatickým střihem, výpravnou hudbou, epickými hláškami etc. vidíme všude a lidi to baví, včetně GTA, Call of Duty a jiných her. Teď nemluvím o tom, že hry od Telltale nemají takřka žádnou hratelnost, jde mi o vykreslování atmosféry a podání příběhu....
    • Navíc i vypadá. Není to low res rozmáznutá fixa....
      Člověk poté více vnímá prostřědí a věří tomu


      Ale opět epizody a to je peklo. Co tohle je za módu. Tedy čekat dlouho než bude vše a poté to hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit