Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Mohlo to být propracovanější. Ale to mě nějak netrápí. Určitě se do příští série poučí.
  • vonTossis
    Pro mě osobně hra roku. Nadchnul mě vývoj a prokreslení postav, realistické vztahy, zajímavá zápletka, samotná hratelnost, soundtrack, ale to je všechno jen nějaký výčet znaků. Primárně má ta hra duši.
  • O tom, že je to skvělá není pochyb. Jen ty konce, těch je škoda.
  • fallanga
    Tak trochu s tebou souhlasím. Celou dobu jsem se bál aby z toho nebylo klišé a nakonec z toho bylo klišé. Navíc ten druhý (pro tebe špatný) konec mi přišel trošičku odbytý. Ale přesto je to skvělá hra.
  • Já osobně budu k poslední epizodě trochu kritický. Nejdříve jsem byl zklamán z toho, že rozhodnutí neměla žádnou roli na samém konci. Co by mi zas tak nevadilo. Na to, že rozhodnutí nemají skoro žádnou roli jsem zvyklí už od Telltale. Co mně však zarazilo byli právě ty konce. Volba, mezi tím jestli zachránit Chloe nebo město bylo pro mne rozhodnutí na 3 vteřiny. Šel jsem okamžitě pro zachranu města. Nastalo to, že vše co jsem udělal, zmizelo. Navíc to ve mne neprobudilo žádné emoce. Prostě jsem si jen řekl: "Už je zase mrtvá, no skvělé". Nedostalo se mi ani vysvětlení jak schopnosti Max získala a hlavně jestli je furt má. Ten druhý konec byl zase příliš černý. Obětovat celé město na záchranu jediné holky? Spousta lidí tuto možnost zvolilo a já to chápu ale stejně mi to přijde jako ne moc šťastné řešení. Dále se mi nelíbila ta stealth pasáž ale to je věc vkusu. Hru jsem si užil ale ten konec se mi zdaleka nelíbil jako předchozí epizody. Celou sérii jako takovou však s doporučuji.
  • Apate
    Love this game
  • Hraje se to jako Tales of Borderlands... až na akční pasáže kdy je třeba něco včas udělat- ty v LiS nejsou.
  • fallanga
    Spíše bych to přirovnal k Telltale. Teda, rozhodnutí tady mají opravdu vliv a je tam také více "herní" části, ale jinak se to dosti podobá hrám od Telltale.
  • Je to od TellTale nebo podobny styl? ci spise klasicka adventura? jsem mimo obraz :)
  • Poslední díl mi přišel trošku slabší. Nicméně jako celek je pro mne Life is strange adventurou roku. Nebude to hra, na kterou budu vzpomínat kvůli "epickému" zakončení, ale kvůli postavám a rozvoji jejich osobností.
  • BoB.2
    Jojo čekám na češtinu ale stejně není čas. *7*
  • fallanga
    Po tomto komentáři se do této diskuze už nepodívá. Ale pokus to byl dobrý.
  • fallanga
    Vývojáři prohlásili, že pokud bude druhá série, tak se tam neobjeví nikdo z původních postav. Což je škoda, ale vzhledem, že hra byla o přátelství mezi Max a Chloe, tak je to pochopitelné.
  • Není čeština, co? Kolik nabídneš, když ti nezaspoileruju zbytek hry? *3*
  • Celá série mě rozhodně bavila od začátku do konce. Scénář i postavy jsou skvěle napsané (v rámci interaktivní zábavy jedny z nejlepších),což velmi dobře kompenzuje slabší technické zpracování a hrozně doufám, že se tvůrci pustí do druhé série (nejlépe navazující na první, ale v případě, že bude scénář stejně dobře napsaný, tak mi nebude vadit ani volné pokračování). P.S.: Francouzi prostě filmy umí *3*
  • BoB.2
    Já jsem teprve u druhé *11*
  • fallanga
    Až na část s halucinacemi a trošičku předvídatelný konec to byla super epizoda. A celá série je pro mne rozhodně hrou roku. Chloe is love, Chloe is life.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit