Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě 9/10 možná i 10/10. Nejvíc se mi na Life is Strange líbí aktuálnost toho světa, to, jak Mark Jefferson mluví o fotografii je fakt reálná přednáška a jak používají současný výrazy (kickstarter fund!) tomu přidává na uvěřitelnosti. a taky jsou tam super odkazy na jiný hry, třeba když Warrenovi textovkou odepíšete =kek *14* ta holka fakt působí jak současnej nerd *1*
    • Inquisitor
      A co znamená ten kek? :)
      • Thorar
        Ve world of warcraft, když horďák napíše alíkovi "lol", tak to chat přeloží do "kek".
        • Díky. Jako nehráč WoW jsem vůbec netušil :)
          • Jack1947
            Horší by bylo kdybys to netušil jako hráč ale tak je to ok.
            • :D lol
        • Inquisitor
          Aha
  • Games.cz jsou rebelové co překračují všechna pravidla! Stačí se podívat na screenshot 23 z tohoto alba. "Cannot take a screenshot here" Evidentně you can!
  • Odulin
    Dohráno a velmi mile překvapilo.
  • Byl jsem překvapený jak si autoři velmi dobře pohráli s některými záběry a cut-scénami. Opravdu skvěle provedené záběry "kamer" za doprovodu často skvělého soundtracku.
  • Doporučení na tuhle záležitost na mne prýští snad ze všech koutů a stran...
    • lepší hry, vydané v roce 2015, totiž pravděpodobně není.
  • Thorar
    Rozestupy by měly být 6 týdnů, což je méně než je u telltale, ne? Nepřijde mi to tak hrozné. Jinak hra je zajímavá, soundtrack parádní, atmosféra vyborná. První epizoda přijemně navnadila, zahraju si ji určitě ještě jednou i s jinýma volbama než vydají druhý díl.
    • Není to zlé, naopak nejhůř na tom je Dreamfall Chapters. První epizoda vyšla na konci října, už poamlu budou 4 měsíce. V Red Thread Games se jede opravdu hlemýždím tempem.
      • Myslím, že mají velké problémy s Unity enginem. Sice na první pohled vypadá hezky a jdou v něm (asi snadno) dělat působivé grafické věci, ale zatím všechny složitější hry, co jsem na tomhle enginu hrál, měly problém s optimalizací a plynulostí. Teď jde o to, jestli je to enginem pohodlností vývojářů :)
      • tak to take dela pan dokonaly a skvely Ragnar :D
  • Cosi
    RPGčeštiny již připravují český překlad. Více info zde: https://www.facebook.com/RPGcestiny
  • Pěkná a svým způsobem unikátní moderní adventura (dovedu si představit že to nebude hra pro každého, ale své příznivce určitě najde). A v tuto chvíli vlastně i příjemné zkrácení čekání na další epizodu Dreamfall Chapters :).
  • Tyhle herní seriály mě pomalu začínají bavit víc než ty televizní..
    • Nestraš to by nám fakt scházelo aby se porcovala každá hra, takový Geralt by vyšel na 20 dílů, jako james bond :)))
      • Tak si vem Kingdom Come taky to bude episodní
      • Takhle jsem to zas nemyslel, to by fakt nešlo *15* Mam na mysli jen tyhle epizodický adventury (Walking dead, Game of Thrones atd.)
  • Pro mne zatim nejlepsi hra tohot roku, ale uvidime jak budou vypadat dalsi casti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit