Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra je prostě skvělá. Rozhodně jeden z nejlepších titulů roku. Jen doufám, že to s Chloe dopadne dobře...
  • Tak sakra... co mám hrát AW teď na pár dní k testování, Witcher 3 rozehranej a teď toto... *7*
  • Mindfuckem myslíš neskrývanou inspiraci filmem Butterfly Effect? *15*
    Nemůžu si pomoci, ale tohle klišé mě docela zklamalo.
  • Jack1947
    Joo, 8/10 pěkně rozjeté snad to nesjede do sračček!

    *4*
  • Nakonec to dopadne tak, že Rachel je vlastně Max. *2*
  • vonTossis
    Psal jsem to už po druhé epizodě a není důvod s tím nesouhlasit po té třetí :)
  • *1* To myslíš tu pusu? Já doufám, že příjde i něco víc v další epizodě a nebo jako závěrečné "vyvrcholení" celé série a klidně se může přida i "zkušená" Kate. Očekávám, že se bude chtít přisrat i ten otrava Warren, ale ten ať radši zůstane u zkumavek. No prostě skvělá adventurka. :)
  • Pilgrim66
    Celou tu poslední pasáž jsem si říkal, že tohle nemůže dopadnout dobře...
  • Ecchi nana wa ikenai to omoimasu!!! Jinak zatím nejlepší díl
  • Opět výborná část, pro mě zatím nejlepší hra co letos vyšla (GTA ani Zaklínače nehraju), strašně mě to baví, ale ten mindf*ck na konci... *8*
  • 8? Souhlasím. 8/8, m8.

    Games si spletlo rozsah, který mají při hodnocení použít. Nic víc, nic míň... *1*
  • Musím souhlasit že to byla skvělá epizoda a na další se těším jak babka na důchod Jenže - konec epizody mi dal pocit že všechno co jsem do té doby udělal přišlo vniveč. A ty rozhodnutí celkově se mi zdají že váhu mají jen malou. Sice dialogy se změní ale když jsem se díval na videa na YT tak jsem žádné větší rozdíly nepostřehl oproti mému hraní. Bojím se že nakonec to dopadne jak u telltale - skvěle zpracovaná iluze toho že máme možnost něco změnit ale ve výsledku to bude stále jen iluze. Nic to však nemění na kvalitě hry
  • Dohral jsem a rikam ze Telltale s TWD tomuto nesahaji ani po kotniky *14*
  • Jako příznivec příležitostné lásky mezi děvčaty jsem byl velice spokojen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit