Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez spoileru: myslím si, že závěr třetí epizody nezabije všechny volby - už jen podle toho sneak peeku po titulcích. Mám pocit, že i ty malé volby ovlivňují příběh, a některé se v průběhu těchto epizod již projevují, viz. Lisa :D Asi to nebude tak, že když jsem neotočil kámen na začátku první epizody, tak vybouchne vesmír, ale těch malých důsledků si rád všímám a potěší.
    No a moje teorie... taky si myslím, že Rachel je vlastně Max, jak tu Vavřa psal :D
    • Rachel zmizne, vrátí se Max, dostane superschopnost, obě mají blízko ke Chloe a prý se na sebe trochu podobají povahou. V tom něco bude. :)
  • Jo souhlas, ten konec byl těžce předvídatelnej a šokoval jen svou opravdu silnou předvídatelností a neoriginalitou.
  • Tohle byla reakce na Toma Hankse
  • Jack1947
    Joo, 8/10 pěkně rozjeté snad to nesjede do sračček!

    *4*
    • to sjelo už druhou epizodu. :(
  • Tak sakra... co mám hrát AW teď na pár dní k testování, Witcher 3 rozehranej a teď toto... *7*
  • Mna osobne sklamal ten podla mna trocha odveci koniec tretej epizody SPoiler!!! Ako sa z max mohla stat zaporacka? Ako sa mohla dobra cloe vyburat a ostat na voziku a to vsetko len preto lebo otec cloe zije? Wtf?
    • Z ni žádná zaporacka není, jde jen o to ze záchranou otce Chloe nastal jiné sled událostí a to ze fungovali jako celistva rodina šťastni a mohli si dovolit větší luxus tzn nový auto pro Chloe.Nestala se z ni ostrilena punkerka zmrzela životem s jejím náhradním otcem..ale obyčejná normální holka.Osud tomu tak chtěl.pruuusery se stávají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit