Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Joo, 8/10 pěkně rozjeté snad to nesjede do sračček!

    *4*
    • to sjelo už druhou epizodu. :(
  • Opět výborná část, pro mě zatím nejlepší hra co letos vyšla (GTA ani Zaklínače nehraju), strašně mě to baví, ale ten mindf*ck na konci... *8*
    • Mindfuckem myslíš neskrývanou inspiraci filmem Butterfly Effect? *15*
      Nemůžu si pomoci, ale tohle klišé mě docela zklamalo.
      • Butterfly Effect je soucasti Chaos Theory.

        Ano. Chaos Theory a zaroven Butterfly Effect opravdu existuji. Spis si myslim, ze tebou zmineny film i Life is Strange pouzivaji stejnych... inspiraci? Lepsi slovo ted nenajdu.
        • Ano, že tzv. motýlí efekt i teorie chaosu skutečně existují jsem již obeznámen, ale děkuji za poučení.
          To však neznamená, že není možné že tuto teorii lze uchopit i jinak, než že se postava za pomocí nadpřirozených sil vrací časem, aby napravila chyby z minulosti. Zde je podobnost natolik veliká, že nelze hovořit o pouhé "inspiraci", ale o prostém kopírování (byť jinak kvality hry naprosto nezpochybňuji, ba naopak).
          Edit: to jste opravdu přesvědčeni, že je možné tuto matematicko-fyzikální teorie lze v příběhové naraci využít jenom jako "následky neuváženého cestování do minulosti"? Navíc si ani nemyslím, že by zrovna Butterfly Effect byl první snímek, který by si s touto zápletkou zahrával, byť právě od tohoto filmu LiS kopírovalo zcela nezastřeně (krvácení z nosu, návrat do minulosti za pomoci fotografie, blízká osoba na vozíku). Je to zatracené příběhové klišé, byť je příběh na poměry videoherních příběhů nadstandardní.
          • Sprechen Sie česky? "je možné tuto teorie lze", "že by byl první snímek byl prvním", "by si z s touto"
            • Omlouvám se :D.
    • Pilgrim66
      Celou tu poslední pasáž jsem si říkal, že tohle nemůže dopadnout dobře...
      • Nakonec to dopadne tak, že Rachel je vlastně Max. *2*
  • 8? Souhlasím. 8/8, m8.

    Games si spletlo rozsah, který mají při hodnocení použít. Nic víc, nic míň... *1*
  • Musím souhlasit že to byla skvělá epizoda a na další se těším jak babka na důchod Jenže - konec epizody mi dal pocit že všechno co jsem do té doby udělal přišlo vniveč. A ty rozhodnutí celkově se mi zdají že váhu mají jen malou. Sice dialogy se změní ale když jsem se díval na videa na YT tak jsem žádné větší rozdíly nepostřehl oproti mému hraní. Bojím se že nakonec to dopadne jak u telltale - skvěle zpracovaná iluze toho že máme možnost něco změnit ale ve výsledku to bude stále jen iluze. Nic to však nemění na kvalitě hry
  • Dohral jsem a rikam ze Telltale s TWD tomuto nesahaji ani po kotniky *14*
    • vonTossis
      Psal jsem to už po druhé epizodě a není důvod s tím nesouhlasit po té třetí :)
  • Jako příznivec příležitostné lásky mezi děvčaty jsem byl velice spokojen.
    • *1* To myslíš tu pusu? Já doufám, že příjde i něco víc v další epizodě a nebo jako závěrečné "vyvrcholení" celé série a klidně se může přida i "zkušená" Kate. Očekávám, že se bude chtít přisrat i ten otrava Warren, ale ten ať radši zůstane u zkumavek. No prostě skvělá adventurka. :)
      • Si chuj ? :) Warren je macher a svedčí o tom hneď aj to všetko čo už urobil pre Max .. Kolko krat sa jej zastal atd ... Chod si zahrat minecraft ked tej hre nerozumies .. ;)
    • Ecchi nana wa ikenai to omoimasu!!! Jinak zatím nejlepší díl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit