Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle zmena ve FF je stejna jako kdyby do God of War dali ATB . Zmena je dobra ale taky zmena musi mit hranice . Jestli tohle budou cpat do ostatnich dilu tak to zacne tim ze tam bude nejakej ten "cooldown" ale o par dilu dal uz to bude normalni mlaticka . Square zabiji to co vytvoril . Odchodem Sakaguciho odesla i FF . Necekal jsem ze to skonci Square s JRPG tak rychle . Doufal jsem ze po 13-2 prijde konecne Versus a Type-0 a potom konecne 15ka s poradnym pribehem volnosti tak akorad na jrpg a poradnym ATB nebo CTB . Moje obavy o znacku FF se naplnily . Od FF10 je serie FF v bludnem kruhu . Uz i u 12 dilu byl slabsi pribeh pro me bojovej system kterej jsem proste nemohl vystat pod jmenem Final Fantasy . FF 12 se mela jmenovat Vagrant Story 2 a FF 13 mela vypadat jak na prvnich gameplay trailerech a slibech a ne to co nakonec vyslo .
  • http://andriasang.com/con2jo/lightning_returns_demo_impressions/

    Another sequence showed Lightning, dressed in a new outfit, in pursuit of the criminal in a murder incident. She pursues a group of suspicious people, making use of cover actions -- hiding behind walls, for instance. During the presentation, Toriyama explained that you can perform some sneaking actions using simple controls.

    The demo play segment, performed live on the PlayStation 3, showed a battle sequence. You can customize Lightning's weapon, shield, costume and abilities. These customizations can be stored and switched between as you battle. The combinations also have names -- Blast Witch, or Holy Liberator for instance -- and there seems to be a visual transformation sequence. All this makes the customization combination system sound like the Paradigms of past XIII games, but it's not clear if the naming is the same.

    Like your typical FF game, the battle system has an ATB gauge which fills up as time progresses. But there are some action-style elements here, as you can now assign skills to buttons. Famitsu also says that you can assign some actions, including an evasion action, to a button.
  • Tak je jasný, že jako v každé diskuzi o Final Fantasy se tady objeví lidi, co budou nadávat na celou sérii, lidi, co budou stýskat po FFVII, lidi, co budou tvrdit jaká je to "anime" blbost, a někdo se zeptá jak spolu jednotlivé díly souvisí.

    Ale s tím se nedá nic dělat. *3*

    Já to vidím takto.
    FFXIII byla hra silná v X a slabá v Y. FFXIII-2 byla hra slabá v X a silná v Y.
    No a 1 a 1 jsou 2. Teď není od věci udělat hru silnoui v X i v Y.
  • OK, změna v sáze FF-XIII, beru. Ale ať si nemyslej, že to budou cpát do každýho dílu. Co jsem miloval už od časů VII na PSX byl právě příběh, délka a především systém bojů. Tohle mě nijak moc neoslovilo, ale je brzo soudit. Uvítal bych další díl ve stylu IX.
  • booooze to uz co robia s Final fantasy!!!! a taka dobra znacka to bola...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit