Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Nemyslím si. Co bude příště? Ultra setting za příplatek? Jsou to Japonci, ti sedřou Číňana z kůže, když mohou. Už se snažili prodávat volné pozice na save. Tohle je jenom další evoluce. 


    P.S: Nemusíš dávat BG3 do uvozovek. Rozdrtila všechno, co mohla. Se s tím budeš muset smířit:)

  • La_Furia-Roja

    jen z poslední doby remaster, který není remaster, dokonce u hry lživá reklama na vylepšené textury a stíny. Nedořešené mazaní savů z Xbox verze u "hry roku". 

    Tohle mi připadá jako nic proti tomu, čeho jsme svědky. 

  • Veskoslav

    Nemyslím si. A ano, v produktu by se měla reflektovat cena, dostupnost atd. To vše by mělo být součástí recenze. Problém je ten, že většinou mají recenzenti hry zdarma, takže je tyhle problémy netrápí. 


    Příklad Metro Exodus. Perfektní hra. Ale v době vydání byl pro mě Epic důvod zrušení collectorské série. Obzvlášť když vyšlo najevo, že všechno už bylo připravené a krabičky se na poslední chvíli přelepovaly. Stejný osud postihl Phoenix Point, kdy jsem jim zrušil KC objednávku, když si je Epic koupil. Její neslavný osud a 79 Kč na Alze rok po vydání jenom podtrhoval úspěch. Takže ano, pro mě jsou rozhodující i faktory jako cena, nejenom zábava, co mi hra samotná přinese. Proto i když poslední DLC do TWWIII je skvělé, stejně jsem si ho nepořídil kvůli ceně když vyšlo. A podle recenzí jim to dalo sežrat většina lidí.

  • medveddd

    Měl by ale na sebe recenzent brát tenhle boj za lepší industry? Pokud je hra sama o sobě dobrá, měl by recenzent strhávat body za "nekalé praktiky"? Měl by tedy strhávat body za to, že se při vývoji crunchovalo? Co třeba za to, že vyšla pouze digitálně? Co za exkluzivitu na Epic store? Měl by reflektovat, že některé hry stojí 60 a některé "ponovu" 70? Co kdyby vyšlo najevo, že během vývoje docházelo k nějakému sexuálnímu obtěžování nebo šikaně?

    Recenzent ti řekne, jestli ho hra bavila nebo ne. Posouzení ostatních okolností je podle mě na zákazníkovi :)

  • Veskoslav

    Minimálně za zpoplatnění New Game+ by známka automaticky neměla přelézt 5/10. Dokud recenzenti budou toto ignorovat a sice hrát na trochu kontroverze, tak se s tím nic neudělá.

    Mizerné recenze a mizerné prodeje. To jediné Segu naučí.

  • Konečně si nejspíš užiju pár dílů když je teď souboj na tahy, zkoušel jsem i předchozí ale mě prostě to bezhlavý řezání kláves nebaví 😄 Jenom doufám že není potřeba znalost předchozích dílů k pochopení celku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit