Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kupene (10e), stahujem a idem hrat
  • Já si teď docela rýpnu, protož jsem hru hrál už před touhle recenzí. Naprosto nepodstatné je ticho. Je sice hezké, že se recenze od ostatních liší, ale stejně tak jste mohli vedle plácnout obrázek E.A.Poea a tvářit se, jako že to vymyslel. Nejvíc mě ale naštvalo, kolik ze hry jste ukázali. Je to až příšerné, protože u téhle hry jde o první dojem a i ikdyž to zní hodně hazardově, prostě je nejlepší o hře vědět minimum a koupit si ji za těch 10€. Ve videu jsou nejlepší okamžiky hry a ta stopáž, kde se jen střídá prostředí, je naprosto k prdu. Já vim, asi mě tu všichni budou nadávat, jak si dovoluju tohle psát, ale pokud u tak krátké adventurní hopsačky ukážete tři a půl minuty sestříhané z celé hry, je to prostě moc. Neříkám, že vím jak udělat videorecenzi na Limbo, ale touhle cestou ROZHODNĚ NE!!!
  • AHoj Tiscali, musim Vas a hlavne samozrejme Lukase Grygara moc pochvalit za vzrustajici kvalitu videorecenzi. Po uletech namluvenych sice srozumitelnou ale cizi reci, je Bastion a LIMBO skvele udelane s napadem a musim se priznat, ze originalita a napaditost hranici se zlatymi dobami recenzi v davne minulosti. GOOD WORK a jen tak dal. Za takovy kvalitni obsah bych si klidne i platil...
    • RakeW
      Já bych za to sice neplatil, ale musím uznat, že je to super. Dostal jsem se k tomu až teď a celkem chápu ty smíšené reakce. Holt něco podobného každému nesedne.
  • Vyborne Lukasi, a do pristi videorecenze Well-Tempered Clavier a to by bylo, aby games nemelo nejvzdelanejsi ctenare *4*
  • Kdo nepochopil recenzi, neprojde LIMBO
    • No ono je to spíš naopak. myslím že tuhle recenzi spíše "pochopí" ti co Limbo hráli a dohráli. Je totiž hlavně setimentální a hrje na city. Jak působí na ty co to nehráli netuší.. Ale možná se pletu.
      • RakeW
        Působí fajn.
  • Děkuji redakci Games.cz, že mě dvakrát ukázal skvosty jako Bastion a nyní Limbo. Sám bych to nikdy nenašel a za tyhle upozornění vám posílám srdíčko <3
  • uzivatel1982
    VideoRecenze je stejně ukecaná a zábavná jako hra samotná...nehrát to tak mě to naladí přesně do nálády, ve který to Limbo chce hrát. Forma v tomhle případě dala i obsah.
  • Limbo to myslím vystihuje pěkně. Ono proč taky zbytečně plkat.
  • Mno né že by se mně tohle video nelíbilo, ale nazval jsem to video záměrně, tohle z mého pohledu není videorecenze, jakkoliv to Lukáš myslel dobře. Chápu, že to chtěl pojmout originálně atd. a snaha se cení ale "Znejte své limity...".

    PS: Někdo mu tam v redakci už znárodnite tů empétrojku s vážnou hudbou, začíná to Lukáše ovlivňovat v nepředvídatelných směrech. *4*
    • 13_11
      Jakoupak empétrojku? Lukáš si hudbu pouští zásadně na clavicembalu!
      • janchor
        Ale znárodnit takový cembalo, to by redakční rozpočet slušně nakoplo!
  • Muže mi prosim vás někdo říct jak se jmenuje a kdo složil tuhle hudbu?
    • MickeyMutant
      Je to Lacrimosa z Requiem a až do 1:12 je to Mozart, pak už je to Sussmayr, to už byl Amadeus v limbu. Ta skladba se ke hře hodí nejen z čistě hudebních důvodů. Dobře Lukáši a dík za reklamu na moje ne úplně originální spekulace.
    • janchor
      Lacrimosa z Mozartova Rekviem.
      • uzivatel1982
        netusil jsem, že jsi fanoušek hiphopu.
      • dekuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit