Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem to viděl 3x :-D
  • Tady nekomu dochazeji napady, opravdu trapne..
    • bobsh
      A neni příznakem docházení nápadů spíš sekání pořád stejných videorecenzí, ve kterých recenzent vlastně jenom do gameplay videa čte text, který by klidně mohl být i textovou recenzí?
    • Pavle, neříkal jsi, že už sem nebudeš chodit, že Games.cz ztratili dalšího čtenáře? Nebo jsi jiný Pavel? *3*
      • smejki
        to jo, ale v tenhle moment je to Pavel-posluchač a divák
        • Jo takhle, on už bude chodit jenom na podcast a na videorecenze, jenom doufám, že si nepřečte o čem ten podcast bude a jaký číslo pak ta hra ve videorecenzi dostala *1*
  • Nejlepsi recenze na games.cz
  • limbo je slabota, joe ma pravdu.

    gurujoe.sk/2011/08/limbo.html
    • ten co to pisal musi byt dobry iqvak, trkto, a pako v jednom...
    • bobsh
      Nesouhlasím s tvým názorem, ale budu se do smrti bít za tvé právo ho vyslovit (oh, Voltaire joke)
      Myslím že je asi jasné, že Limbo je spíše pocitová záležitost, která nemusí sednout někomu, kdo hledá čistou hratelnost, stejně jako se Lukášova recenze nebude líbit tomu, kdo baží po informacích (je to spíš takové spiklenecké mrknutí pro ty, kteří již vědí). Já Limbo prošel 2x, pokaždé to byl super zážitek a s hodnocením naprosto souhlasím (a obrovský palec nahoru za Lacrimosu!)
    • Tak dobrou hru jako je Limbo jsem dlouho nehral. Jsem z ni vylozene nadsenej. Tak moc ze jsem tvurcum poslal osobni podekovani za vydani hry na PC. Sice ho cetl maximalne nejakej jouda na recepci nebo zakaznickym centru co se chvili dulezite dloubal v nose a pote moji chvalozpevnou zpravu smazal ale i tak to stalo za to. Ale zase kdyz to pise joe tak to snad musi bejt pravda... BTW. a kdo je vlastne ten joe?
      • Tak zase když se jednomu něco líbí neznamená, že ten druhý na to mlže mít jiný názor. Holt někdo hledí na to že ta hra je vlastně takové umělecké dílo, někdo v tom vidí krátkou hezky stylizovanou hopsačku, jenž je ke své délce předražená. Třeba já bych upřímně, byť mě bavil Mickeův článek, i když jsem se rád podíval na video, taky těch 15 doláčů či kolik to stojí za tu hru nedal.
        • jasne , a co teprve 5ti hodinovy portal 2 za 40 eur...
          • Chceš říct tak 8 hodinovej a s coopem a s prvním DLC na prodloužení hratelnosti zdarma pod 30 euro, když sisi ho předobjednal?
            • Eště ne, vyjde nejpozději příští týden, možná ještě ke konci tohohle týdne..........
            • On vysel nejakej DLC?
          • To byla dalsi hra kterou jsem si moc uzil a penez nelitoval. Delka neni vsechno protoze i sire je dulezita :D
            • ja taky, i limbo.. obe za deset...ale hlavne u portalu bych tech mistnosti chtel aspon 2x tolik a tezsich...preci jen kdyz si koupim hru za aaa cenu, tak by mi aspon 14 dnu vydrzet mohla...i starickej quadrax ( stara logicka hra podobna portalu - dostat se ven z mistnosti ) me zabavil za ty tri stovky na mesic .
      • Mechwarrior_bw
        ani nechci vedieť *7*
  • zdenek.sipek
    Takovou recenzi umim napsat taky :)
    • smejki
      zkus ji zatancovat
      • ucho
        počkej... daváš lukášovi nápady pro příště :D
  • Prosim, vykaslite sa na pseudo-intelektualne recenzie. Radsej robte normalne a hlavne vcas.
    • Souhlas, v kratky dobe dalsi intelektualni recenze, ze ktery jsem se o hre nic nedozvedel.

      Na Eurogameru pritom maji recenze Gears of War 3, Hard Reset... a tady nic. S Tiscali to jde s kopce. Zajimalo by mne co na to redakce? *16*
      • Intelektual podle Wikipedie: Obvykle se charakterizuje nadprůměrnou schopností slova, mluveného i psaného, snahou o originalitu, jistou nezávislostí a kritičností, ochotou vyjadřovat se o závažných otázkách srozumitelně a hlavně přitažlivě.

        Takze jestli je ta recenze intelektualni a ty ses z ni nic nedozvedel, tak ses prave prohlasil ze idiota *2*
        • Jeste si najit co znamena to "pseudo" a bude to komplet ze ano?
      • No jo gears of war 3 , lol :)...A jedno ty recenzi uprit nelze... a sice, ze i guma jako ty si poslechla Mozarta...
  • *Ebem na vase recenzie pretoze niemienim vyckavat kym sa dotoci to vase slniecko... apropo fotky uz u vas nepozeram vobec lebo nemam na to cas -- bud ste zvolili segregacnu politiku alebo ste absolutne natvrdli... za pol roka si Vas zase mozno pozrem snad ...
    • 13_11
      A na čem prohlížíš? i486 a ViolaWWW?
    • Mechwarrior_bw
      táto zdrvujúca správa určite hlboko zasiahne celú redakciu :)
  • nechapu to nadseni. 10/10 jako deus ex? a to neni jen na games.cz.. vzdyt je to obycejna hopsacka jak nekde z flashe na netu, kde pouzivate pet tlacitek. je to pekne depresivni a ma to svuj vizualni originalni styl ale to je tak vse.
    • bobsh
      Proboha... Limbo nedostalo 10/10 "jako DeusEx", Limbo dostalo 10/10. Že si to většina lidí neumí zařadit do patřičného kontextu, to už není problém recenzenta.
    • Mechwarrior_bw
      to je problém týchto hier všeobecne, hry sú už tak jednotvárne že akonáhle sa objavý niečo na úrovni čo prináša niečo netradičné resp. nekonvečné tak automaticky ziská pár bodíkov navrch. Rovnako na tom bolo Machinarium ktoré zbieralo deviatky. Či je to zlé alebo dobré k tomu sa neodvážim vyjadrovať ... ale ak u Limba zohladním krátkosť hry a jej monotónnosť tak udeliť 10z10 by som si 2x rozmyslel. Ale v tunajšej recenzii získal 8z10 s čím sa osobne ztotožnujem, takže žiaden problém *5*
    • Ve své kategorii, logických skákaček, si to hodnocení rozhodně zaslouží. Bohužel, která je to kategorie jsme se to z té "videorecenze" nedozvěděli.
      • Jeste ze tak... bych se dozvedel ze je logicka a musel bych se chytnout za hlavu co jsem to hral.
      • janchor
        Ta nejkategoričtější.
    • Holt asi není pro každýho...
      Podle mě ale těch 10 bodů zaslouží, já jsem si ji užil, prožil a vychutnal do poslední vteřiny, skřípěl jsem zubama a nakonec jsem ji odložil absolutně spokojenej, skvělá alternativa k tomu, co se na člověka sype ze všech stran v dnešní době. A.k.a. nezávislí vývojáři jsou potřeba jak sůl, jenom houšť a větší kapky.
  • Pete.palis
    k tomuto titulu není co dodat (vynikajicí ve svem stylu:)....proto beze slov....:)
  • málem jsem u toho umřel nudou. spíš to vypadá, že se na to někdo vybod a sesmolil popisek kterym se to snazi vyzehlit, nebo to je upnuty bez komentare. Strasnej fail, at uz je duvodem cokoli. Videorecenzent by mel bejt bez premii
    • A ty by si minimálne týždeň nemal dostať večeru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit