Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemůžu uvěřit, že se ptám, ale prosímvás, nemůžete poradit, co s tím druhým soubojem s pavoukem? U řeky? vždycky se buď utopím nebo mě zapíchne, nemám tušení co dělat dál. Pomozte prosím..
    • smejki
      http://lmgtfy.com/?q=limbo+walkthrough
      • díkes ;)
  • Na tak pochmurnu hru vymysliet tak vtipnu videorecenziu ... parada, dobre som sa pobavil *4*
    • Co je na tom vtipného? Jestli ti připadá kombinace pochmurná hry a vážná hudby vtipná, tak to se tedy musíš na pohřbech válet smíchy.
  • Video, nádherné! Videorecenze, nikoliv.
  • Moc se mi líbí ty myšlenky v té čtenářské recenzi, škoda že mě nenapadlo se nad tím taky takhle zamyslet.

    PS:U tý videorecenze byl Lukáš nějakej ukecanej *3*
    • Tu od Mickyho jsem si našel čas přečíst už před upozorněním v téhle novince a klidně bych ji bral na hlavní stránku a tohle video bych dal někde doprostřed textu jako ukázku z hraní. Zajímavé počtení a to jsem tu hru nehrál!
  • Můžu se zeptat jak je to s licencí u tak dlouhého songu na pozadí? :)
    • janchor
      Stačí se znát s kapelou.
      • smejki
        esi on to ale nejni nějakej revival, pan Kohn! O_o
    • Ty vole - nechapu ty minusy. Recese,jak vysita-pritom situovana do dnesnich sracek. Nevim,kolik jich tam je ted,ale vrazte si facku
      • Jo - uz je chapu. navic se omlouvam. Jebu na to
  • Vážně by se mělo něco udělat s tím přehrávačem, protože obraz se ani tak neseká, jak že spíš jde o slideshow (doslova). *16*

    A než začne mýt někdo nějaké chytré rady - mám nainstalované poslední kodeky a Full HD videa přehrávám v pohodě.
    • USER47
      Mám stejnej problém. Je divný, že je to jen u všech videorecenzí, ostatní videa zde mi jsou v pohodě.
      • pro lamy: pockejte az se vam videho nacte, pak se koukejte, zazrak neseka to
        • Pro rádobychytráky - tohle taky nefunguje. *6*
      • Já se tedy na to díval na netbooku a taky jelo pěkně sekaně(taktéž bastion), přičemž ostatní videa v poho. Už nám dejte ten novej přehrávač Tiscali! *4*
    • obraz se ani tak neseká, jak že spíš jde o slideshow.....

      Tak co tedy? Seka,nebo neseka?
    • Taky mi prehravac blbne, na mem PC nemam problem s 1080p videi , kodeky a vse ostani aktualizuji , vsude jinde mi full HD v prohlizeci funguje, jen na GamesTiscali se mi to seka jako bych mel PC do srotu
    • S přehrávačem se něco dělá. Říkali v podcastu...
      • Prej rikali v podcastu...jsi me pobavil
    • Video jede naprosto v poho! Chyba je na Vasem prijimaci *1*
  • Jinak, jestli se tu v tomhle duchu povedou i další recenze, tak takhle nějak bych si představoval video recenzi Modern Warfare 3

    http://www.youtube.com/watch?v=UiY6OguolJo&feature=related

    *5*
    • Díky, tohle mi rozjasnilo den. *1*
  • Anarcha
    Pro mě osobně nuda a nápis recenze je v tomto případě poněkud zcestný.
    • Je to takový trailer s hodnocením na konci.
      • Anarcha
        jsem rád , že aspoň někdo chápe co jsem tím chtěl říct.Jinak limbo jsem hrál a dohrál pokud bych tohle měl nějak chtěl nazvat tak trailer , podle mě bych se z recenze měl dozvědět nějaké informace což se zde neděje.
        • Vsichni chapou, ze cekas Standardni Videorecenzi. S touhle se dozvidas se, ze je neco jinak. Proc komentar mlci? Proc hraje Mozart? Proc je to cele uplne jine, nez ostatni hry? Mas oci? A usi? To je spousta informaci - je potreba vnimat otevrenou hlavou, vis?
          • Pokud se z toho člověk nedozví co je to za hru, na čem stojí hratelnost, pro koho je ta hra určená a nějaké hodnocení, tak to prostě není recenze, stejně jako noviny bez písmenek nejsou noviny a je celkem jedno jaký s tím má autor umělecký záměr.
            • Kdybych to nehrál, tak bych nevěděl jestli je to hra logická, skákací, akční, závodní, explorativní, adventurní nebo nějaká úplně originální. O hratelnosti jsem se z videa vůbec nic nedozvěděl.
            • A ty ses to nedozvedel? Hra se jmenuje Limbo. Hlavni hrdina je maly kluk. Vyhyba se nebezpecnym pastem. Nekam putuje - neco hleda. V uzasne expresionisticke grafice. Hodnoceni dostava absolutni. To vsechno ve videorecenzi mas. A pro koho je (hra + video)? Pro nechapave ne.
    • potom pro tebe bude nuda i limbo a muzes se mu klidne vyhnout = recenze ti ukazala jestli hru koupit anebo nekoupit. navic vysvetleni je v textu, kde jsou i linkovane dve psane recenze *7*
    • No, ona je to svým způsobem nadsázka, protože cokoliv ( zvláště mluvené slovo ) ti naruší samotný zážitek z hraní ( videorecenze ) a myslím, že o to panu recenzentovi šlo především. LIMBO má těch 10 bodů zcela právem. Je to zážitek, který nepotřebuje slova a pokud ti to bylo málo, najdi si recenzi psanou.
  • Tentokrát byla ukecanější :D ale jako jo dobrý ;)
  • Nemám slov ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit