Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší video recenze (spolu s Portalem 2). *4*
  • úžasné, tohle si musím pořídit a hrát večer!
  • Skvělé!! Musím říct, že spousta zahraničních webů by se od pana Grygara mohla učit jak se dělá kvalitní videorecenze. Opět nelituji času, který jsem sledováním videa strávil. Naopak. A děkuji za to.
  • Skutečně netřeba slov. Requiem od Mozarta to jen podtrhuje, procítěné a všeříkající.
  • Od recenzenze bych čekal komentář, ale po zaposlouchání do hudby mi srdce tak bušilu, že jsem byl docela rád, že do toho nikdo nekecal *3*
  • Hru jsem hral a za sebe muzu rict,ze je to velmi povedena a originalni hra.Akorat skoda jeji kratkosti.
    Hlavne me uchvatilo skvele vizualni ztvarneni.
    • ..audio-vizuální ztvárnění,řekl bych...
      • Pravda,na to jsem nejak zapomel. *3*
  • mirekdusinojc
    "Mí modří mi rozumějí."
  • Nevím, co na tom všichni máte. Elastomania bez motorky.....kdyby už radši nějaký český herní portál přinesl recenzi Red Orchestra 2 *12*
    • sleepless
      Přinese brzy, ale pořádné testování primárně multiplayerové hry, navíc tak brutálně zabugované jako RO2, chvilku trvá.
      • kvělý, čekám na to jak na boží slitování *4*
      • Kdyby jenom zabugovany ale ono i zacheaterovany :(((
        • Tu to niekomu nejde :-)
          • Mno kez by ale vim co je cheater a kdyz nekdo strili z okna a v pikosekunde se otoci a da mi hlavu a shodou nahod je to ten samej clovek co ma 10x vic kilu nez vsichni dohromady o tom ze zadna z ran nebyla s krvacenim ale smrt prichazela instantne uz nemluvim. Ja taky neveril svym ocim a to jsem rozhodne takovou epizodku nemel jenom jednou. Mno tahle hra me na virtualnich bojistich dlouho neuvidi.
  • SkillJam
    Ohledně toho příběhu jsem tedy vycházel z téhle věty "Uncertain of his sister's fate, a boy enters LIMBO", která je jako popis uvedena na Steamu, každopádně nápady od MickeyMutanta, o čem hra vlastně je, jsou zajímavé.
  • Mechwarrior_bw
    ako sa hovorí ... niekedy slová nestačia :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit