Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ovladnie to cele zabilo ... velke sklamanie *11*
  • nevim jak je to dale ve hre, ale prestalo me to bavit po druhem aktu. Prostredi pekne a napadite, ale vzdy jen jedna jedina moznost reseni jak dal. Zadna vlastni kreativita, musi se jet podle linearniho scenare presne do puntiku, jinak se clovek dal nehne. Navic vetsina lokaci nudna zivacka a jen obcas clovek musi premyslet, hledat a zkouset. Pokud se to dale rozjelo a jsou tam moznosti volby jak jit dal a je to narocnejsi na premysleni, tak ok, pokud je to ale porad to same, tedy ze v 80% hrz dryite tlacitko "vpravo", tak slabota.
  • suhlas s hodnotenim, to neohrabane ovladanie strasne kazilo zazitok
  • chtelo by to vyhlasovat nejdebilnejsi prispevek mesice. myslim, ze jack by to parkrat vyhral.
    • Ten by získal víc výher, než kolik Gott dostal slavíků.
  • Jack volat domu...
  • Limbo,Inside se mi hodně líbily proto si hru pořídím,ale až ve slevě.Little nightmares se dá dohrát za 3-4 hodiny proto raději počkám.Teď ještě aby Rime dopadlo dobře.
  • Jack1947
    Já si spíše řikám, jestli se tyhle a podobné hry ještě mohou řadit ke hrám sice se hrají ale mě to příjde jako interaktivní ( to že tam moc interakace asi moc nebude) příběhy které vyniknou asi hlavně díky na VR - chápu že se to dá brát jako oddych relax ale, byt se to ovládá herní to moc není...

    Určitě nebudu sám téhož názoru, kolikrát se jen člověk kochá a jde jasně vytyčenými kolejemi, umělecký počin vs hra. Prostě bych nechtěl aby se to řadilo mezi plnohodbnotné hry... a ne není to hejt spíše zamyšlení se nad tím. Cena se asi řešit nedá vůbec čistě subjektivní... ale zážitek je jiný. Vím že už se to řešilo mnohokrát... Prostě bych je řadiul spíše k experimentům s nějakým emočním cítěním/zážitkům než ke hrám. Určitě to není to samé jako Tellate hry ty tomuhle možná udali směr ale furt jsou to více adventury... ano, nechtěl bych aby se to řadilo mezi klasické hry - protože by pak vznikl docela problém řadilo by se tam všechno co se dá "hrát"

    To je můj osobní názor, protože vím kam přesně tyhle počiny cílý a že to nebudou normální hráči.
    • Nahodou jeden z tech lepsich prispevku a mne to i davalo smysl
    • Jack1947
      Zatra, to jsem se tedy dost spletl :D

      Já sio celou dobu bůhví proč myslel že to je fakt chodící adventura ( hele ten námět a obrázky tak vypadali)
      • Víš, co znamená myslet?
      • Uz jsem ti to tu parkrat psal ale nechces si proste priste nez zacnes neco komentovat pustit video nebo precist ten clanek na ktery reagujes?
        • Jack1947
          Tak to berte tak že to je takové zamyšlení se nad interaktivními hrami do jiné diskuze :D že se opčas prostě ne každý trefí... do černého *12*
          • Veskoslav
            Proboha, kdyby terč stál před tebou, tak ty zabiješ stařenku na druhé straně města.....
        • Ne.
    • No, ale zrovna právě Little Nightmares je z herního hlediska naprosto plnohodnotná skákačka s prvky plížení. To je hodně špatný příklad. A upřímně, pokud berete tvorbu Telltale za "spíše hry", pak už vůbec nechápu, v čem má tohle Vaše "není to hra" spočívat.

      Hra může být zážitek. Proč by nemohla? To aby něco byla hra, tak to nesmí mít příběh a trochu jinou stylizaci nebo jak?

      Nesnažím se Vás napadat, jen ve Vašem zamyšlení nemohu najít soudržné argumenty, takže bych potřeboval, abyste mi Váš pohled více objasnil.
      • Myslím že je zbytečné se snažit pochopit myšlenkové pochody člověka, který stím má sám problémy.

        Smutné je že jack není ani troll, on je pouze a jenom prostý tvor.
      • Jack1947
        Prostě Telltale tomu udal směr, vyprávění volby co nic moc neznamenají a interaktivní zážitek. Jo to jsem neveděl budiž má omluva ale jinak to beru tak jak jsem napsal a za tím si stojím. Tohle je vyjímka ale pak tu jsou Remains of Edith finch a Blackwoods crossing to je spíše zážitek ne hra.
    • a k čemu to chceš řadit ty rozumbrado?
      *fakt lobotomie*
    • Veskoslav
      Dejte mu někdo sušenku, protože se bojím, že vajíčku už stihl někde naklást.
    • Definuj mi co je to "normální hráči"? A vůbec, kdo rozhoduje o tom co je dnes normální? Jako nevidím problém v tom si po x hodinách strávených třeba na Marsu kosením pekelných potvor, pustit na odreagování tuhle interaktivní "creepy" pohádku.
      • Jack1947
        No dobře špatný příklad myslel jsem něco jiného ale když to vezmem tak jak se to má - normální hráči jsou hráči co hraji většina AAA produkce a jiné hry hry kde se musí myslet, něco dělat interaktivní filmy jsou jen na oko a jako hry to nebudu brát zážitek ano dílo taky hra jen minimálně.
        • díky bohu, že nejsem "normální hráč"... unudil bych se k smrti
      • Stará škola: Že na tohodle polodebila reaguješ. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit