Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to se musi nechat:kvalitni trolling
  • loool to co je omg takova grafika to co se hraje na čem na kalkulačce ? *15* *11* takove hry muze hrat jen opravdova socka. Ja jdu hrat battlefield3 na mem 30 " monitoru vy si hrajte takove hovadiny *6*
  • V pohodě, já díky za rozumnou diskuzi :)
  • Milabr> Hehe, mozna to neni to nejlepsi reseni, ktere jsem navrhl, ale urcite by se nasli i nejake dalsi alternativy. Abych to shrnul, weby se budou zaplavovat kazdym rokem dalsi a dalsi reklamou, ti chytri to budou blokovat a az na ty neznalky vsichni budou vice mene spokojeni. Jinak diky za odpoved.
  • Většina webů, se kterými sem kdy spolupracoval, vytahovala do statistik veškeré informace o prohlížeči. A divil by ses, ale některé systémy umějí zjistit i to, jaké doplňkové funkce ten prohlížeč má nastavené :) Takže asi tak. Každopádně já nenapadám to, že máš zapnutý addblock, já napadám tvou myšlenku, že by weby neměli používat reklamy k výdělku. A nevím, ale i když nevydělávám ani málo, ani moc, nikdy mě nenapadlo posílat peníze webu s hláškou: stáhněte reklamu. To mi přijde jako blbost, bez urážky :)
  • Ja penize nemam, ale nechapu skutecne majetne, kterym se urcite stranky libi, ze je nezbavi reklamy. Tim myslim skutecne bohate lidi, kteri vlastni miliony, nebo miliardy. Mohl bys mi prosim odpovedet na moji otazku, jakym zpusobem zjistuji o blokaci reklamy?
  • risa2000
    Problém je v tom, že se jaksi automaticky předpokládá, že lidi ty reklamy chtějí vidět, nebo že se jimi budou řídit. Ještě se mi nestalo, že by mě někdy nějaká reklama upozornila na něco, co jsem chtěl, ale do té doby nevěděl (což ani principiálně nejde :)).

    Druhý problém je, že na tom weby tak nějak potichu postavily svůj obchodní model, aniž by se někoho ptaly. A když to přerostlo únosnou míru, lidé to začali ignorovat.

    Web může argumentovat tím, že se jinak neuživí, uživatel může argumentovat tím, že pokud se neuživí, tak nejspíš by měl zkrachovat, jak se to děje v podnikání v jiných oborech, nebo zavést placený přístup (který by to kompenzoval).

    Protože web zkrachovat nechce, a uživatel nechce platit, udělají kompromis s reklamou, na které ve výsledku (fakticky) nevydělá nikdo - uživatel to zablokuje, a web si dál sugeruje virtuální ekonomiku nefunkčního obchodního modelu.
  • Proč by to ti investoři dělali, když z toho nebudou nic mít? Víš proč na hokeji jsou na ledě a všude kolem reklamy? Taky tě štvou? Mě ano, ale jsem na druhou stranu rád, že náš tým má všude reklamy, protože potom má peníze na svůj provoz. Stejně jako sem rád, že CSFD má peníze na provoz, nebo games.tiscali... Peníze máš, tak proč je neposíláš na tyhle stránky, aby stáhli jednu, dvě reklamy?
  • Louise Françoise, a jak se pozna, ze pouzivam blokator, na jejich servru se zobrazi, ze jsem videl stranku bez reklamy a tim dostanou mene penez, nebo jak to cele funguje?
  • Velké soukromé fimy jim platí za umístění reklamy. A tak logicky chtějí, aby lidi tu reklamu viděli.
  • Hmm, nechci tady vypadat jako sobec, ale tyhle reklamy proste neprekousnu, jeste ty normalni budiz, ale kdyz se zacali objevovat reklamy zvukove, tak jsem se opravdu nastval a stahnul zmineny plugin adblock. Vubec nerozumim tomu, ze je z vlastni kapsy nedotuji nejake majetne soukrome firmy, kdyz tyhle stranky maji takovou popularitu.
  • nadherna hra
  • plna hra je v totoznem rozliseni jako to demo. Na plne obrazovce ty kosticky vyniknou jeste vice, osobne takovy old school opravdu neni pro me, hra sla po peti minutach do kose, to si radeji zahraji Limbo, nebo Braid. A jestli me to potahne do herni nostalgie, tak to jisti emulatory Sega Mega Drive a Nintendo *2*
  • Budeš ochotný dávat CSFD měsíční platby na to, aby fungovali? Nebo posílat peníze na účet tiscali, aby platili redakci a mohli posílat svoje lidi na E3? Co takhle kdybys zkusil půl roku dělat bez platu, hmm? Je to stejný, jako když říkáš, že je hnus, že webové stránky nejsou bez reklam. Zadarmo ani kuře nehrabe.
  • Kdo by chtěl vyzkoušet, tady je demo. Běží v prohlížeči a není třeba nic instalovat. Jenom by mě zajímalo, v jakém rozlišení beží plná verze hry, je to v oknu jako to demo, nebo větší?
    http://www.kongregate.com/games/superflat/lone-survivor-demo
  • He he,o tom, kdo je tady blb, by se dalo dlouho polemizovat
  • Hej?

    To jsem nevěděl. Třeba bude předem vyplej, a většina lidí ani nepřijde na to, že si ho může zapnout. A pokud to tam bude nastaveno od MS a Googlu, tak určitě nebude dosahovat kvalit ABP s Fanboyovým listem + dalších blokačních doplňků.
  • BoB.2
    Ty si blb. *16*
  • to mi jako chces rict, kdyz pouzivam ten blokator, delam neco spatneho? To snad nemyslis vazne! Z te reklamy v TV mi bylo vzdycky na bliti. Potom jsem presel ciste na internet (televizi ted maximalne zapnu, kdyz chci prehrat nejaky film ve vysoke kvalie) a bohudik jsem se te zpropadene reklamy zbavil, ale casem s nastupujici tendenci zrychlovani internetu a vetsiho poctu uzivatelu se tohle svinstvo zacalo rozlizat i tady! Otevru nejakou stranku a uz na me vykukuje tucet reklam, k tomu napriklad na csfd.cz zasli tak daleko, ze se uz objevuji i reklamy se zvukem, to uz je ciste na odstrel, proc bych si to mel nechat libit, kdyz to jde krasn bloknout? *7*
  • jindra.veliky
    nicmene v dalsi verzi Chrome nebo IE (nejsem si jist) uz ma byt. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit