Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    A co ten blbej patch? trvá jim to jak psovi psaní *7* Za 1400,- chci ať ta hra jde dohrát tvl
    • Mas co sis koupil a dobre ti tak.
    • Johnny
      Dohrál sem ji naprosto bez problému!!! už mam nahrano 135 hodin... žena má tak nějak podobně a až na odevzdání slavíků (což mě šlo bez problemu) a pár úsměvnejch chyb ktery nemaj na nic vliv s hrou na PC nemame problém
    • Copak jste se už nikdo ještě nepoučil, že tak to velké hry se kupují minimálně až po půl roce nebo nejlépe v "GOLD EDICI" ? Dobře vám tak...
      • Krescz
        pravdu díš bratře
    • Jack1947
      Dohrát jde jen si nejsem úplně jistý jestli na 100% ale na takovejch 50-60 možná 70 ano. Záleží na tom kolik bugů člověk cestou chytne.
      • Johnny
        Hlavní dějová linka jde dohrát naprosto bez problému. Aspon u mě na PC.
        • Jack1947
          Hlavní linka ano ale vedlejší už nemusí a když se to bugne a ty to uložíš tak smůla seš v pytli nadobro asi. (Ještě že nemám tu poruchu dohrávat vše na 100%)
          • Johnny
            musim zaklepat a nemam problem zatim ani s žádným vedlejším
            • Jack1947
              Ne to je veřejně známé a je to random takže někdo problém mít bude někdo ne - hrůza na konzolích tam se totiž nic dělat asi nedá když se něco podělá.
    • ja to dohral pred par dny..krome slaviku mi slo vse
      • Me slavici take fungovali bez problemu. Jedine co jsem nedostal bylo sedlo za Talmbersky zavod a zasekl se mi jeden rozhovor, kde pak stacilo se dotazovat v jinem poradi a proslo to do konce.

        Jinak k patchi, jen at ho udelaji poradne. Mam skoco pocit ze posledni 1.2.5 vydali sice rychle ale spoustu toho rozbil co fungovalo. Je to tezke u hry, kdy k otestovani musi projit desitky hodin hratelnosti, kdyz jak znamo jedna oprava prida 2 dalsi chyby:) Tak nez to dostanou do uspokojiveho stavu tak buh vi kolik kolecek testovani si uziji.
      • I se slavíky. Už dvakrát.
        • mě vždycky zmizí ta třetí bedna
          • Řešení: neukládat mezi pokládáním (ani sběrem) beden. Ulož si hru před tím, než položíš první, a potom až po odevzdání slavíků a ukončení questu. Našel jsem to na nějakým fóru a fungovalo to. Následující save sice zmizel, ale po restartu hry se zase objevil.
            • Hardcore, slavíci jsou úkol na 5 minut. Hodíš pod strom klec, posuneš se o 50 metrů dál, klec sklapne, tak dojdeš zpátky a sebereš jí. Nic těžkýho.
            • :D ty kjávo... ta hra je fakt hardcore!
    • Ona jde dohrat uz od vydani.
      • od patech 1.2.5 na PC dohrat bez modu nejde. Po urcite misi nenaskoci mise dalsi a tudiz neni mozne pokracovat v hlavnim questu.
        • To nešlo u první vezre 1.2.5, tu pak stáhli a udělali novou 1.2.5..

          Ať žije číslování a profesionální přístup!
        • mam opatchovano a vcera dohrano
      • ucho
        na PS4 s tim ma dost lidi problem. po urcite dobe hrani, kdy uz jsou ulozene pozice pomerne velke, savy prestavaji fungovat a hra se rozbiji. na foru tak dost lidi hlasi, ze treba po 50 hodinach hrani se jim nedari nacist zadne pozice krome nejakych hodne prehistorickych z uvodu.
        • Chapu, ovsem Krescz mluvil o PC verzi (podle ceny, PS4 je o 200,- drazsi).
          • Na forum někdo psal, že se hra neukládá ani na PC pokud sejvujete přes sejvovici je tam 15 slotů a savy se nemažou :)
            • Kompost
              stara mat vraveli ze mazat netreba, daju sa prepisovat.
          • ucho
            jako ze majitele PS4 nemusi chit, aby ta hra byla dohratelna? :)
            ja samozrejme predpokladam, ze to dohrat jde, ale je proste dost lidi, kteri maji s dohranim problem kvuli technickym problemum. to bude platit i pro PC. jo, na radu tech chyb bude nejaky workaround, ale to uz je proste komplikace.
            • ucho
              mozek: jako ja chapu, ze velka hra muze mit hodne podivnych chyb, ale zaklad je stabilita. mezi to patri bezproblemove ukladani pozice. to je proste zaklad a poskozena ulozena pozice je neco nepripustneho. a v podstate je jedno, ze tim treba trpel i Skyrim.

              pokud se jim podari ty problemy s ukladanim opravit v nasledujicim patchi 1.3, tak to bude urcite duvod radosti. ja jinak 1.3 patch beru jako skutecny day one patch. to, co vydali predtim, nemelo s day one patchem nic spolecneho, to byly obycejne nutne dodelavky.
            • navíc s poškozenými pozicemi se potýkalo už spoustu her krátce po vydání, včetně skyrimu.
            • Jako majitel PC verze, nemám žádné technické problémy už asi týden po vydání.

              Je škoda pokud je to na PS4 takle vážné, ale PC bych stejné problémy nepodsouval.
            • ucho
              Dworkin: to bohuzel neni moderator, to je QA z WH. bud vi, v cem je chyba, a nedokaze lidi varovat, co nemaji delat, aby se tomu pripadne vyhnuli (jestli to tedy vubec jde), nebo stale jeste netusi, cim se to rozbiji. tak nevim, jaka varianta je horsi... tak jako tak je to podle me prusvih, o kterem se taktne mlci. ona je to desna legrace, kdyz nekdo ztrati desitky hodin hrani.
            • Vtipnej je ten moderátor, kterej má druhý Vánoce z toho, že to není ta samá chyba se sejvováním jako v betě.

              Protože tím je to vlastně vyřešený, že jo. Haha, tohle je úplně jiná chyba, která Vám doje*ala sejvy a budete muset hrát celou hru od začátku.

              Bože, bože...
            • ucho
              hezke, ze? ;)

              "all my saves are corrupt… when i was on the main quest to neuhof where all the horses are dead… the game crashed… and before i didnt have any issues with the saves… i played normally i saved in my bed and some camps… everything was fine… until that quest… the game crashed… than it told me that the saves were corrupt… and in the main menu i couldnt and still cant load my saves… even if i downloaded from the cloud with psn plus… i see the file… its actually 1 file with 350MB but the game doesnt recognize it… so i wrote an email to them… and they told me that everything was lost… but with the 1.3 patch there will be no more corrupt saves…"
            • ucho
              no ja to hral taky. ale ted trpelive cekam na patch ;) uz si nemuzu dovolit ten luxus hrat neco x hodin a kvuli bugum opakovat nekolikrat cele useky znovu. samozrejme bych si i pral, kdyby neco udelali s vizualni strankou na PS4, protoze je tam zjevny problem s texturami, ale to pocitam neni priorita vzhledem k tem chybam v questech.
              jinak jako vlastnik PS4 sleduji zkusenosti jinych hracu, protoze svete div se, u stejneho systemu mas prakticky jistotu, ze na stejne chyby muze narazit kazdy.

              a k poskozenym ulozenym pozicim na PS4: https://forum.kingdomcomerpg.com/t/bad-news-for-ps4-corrupted-saves/49552
              tedy reseni je dle WH zacit novou hru. vidis, jak proziravy jsem byl :D
            • jako, že on to hrál, na rozdíl od tebe, lidí co jedna paní povídala
  • Nemůžu si pomoct, ale to jméno Jindra mi prostě zní divně. Osobně preferuji anglickou variantu Henry.
    • Mel by se jmenovat Muhammad. Aby byla hra aktualni i za 10 let.
    • Je to sakra ceska hra ne? Tak proste cesky jmena, to je jasny.
      • Mikrokokr
        Česká hra to moc není! Pochybuji, že se za krále Klacka mluvilo v Česku anglicky.... Je to celé v jiných jazycích tak by se tam Henry hodil lépe nemyslíš???
        • Jack1947
          Je to hra z čech je? je! české názvy tam jsou a jak již jsem řekl dříve staročeština by se asi dělala blbě a anglickej dabing je parádní.
          • Problém by nebyl v staročeštine. Problém byl v tom, že za dob krále "klacka" v českých zemích akurát nuzáci mluvili česky. Šlechta, církev, školy a administrativní činnosti (úřady, atd.) používali němčinu nebo latinu.
            • Mikrokokr
              To vím, že je tu dost anonymů. Proto ale hůř pro tebe, protože každý ví, že jsi to stále ty, když to máš neanonymní!
              No tak u moraváků jde většinou o praní (nižší inteligence), kteří jsou většinou z vesnic! To už vím ze své vlastní zkušenosti. V Praze je spousta lidí jinde a rozumně se domluví a ne že si hned jdou po krku. Proto jsem to ani tak nebral, že bych se jel s tebou hned prát! Praní je opravdu pro ubožáky s nízkou inteligencí co neumějí argumentovat! Šlo o to, aby jsi věděl , že nejsem smyšlený jako většina smradů na gamesech.
              Číslo OP není opravdu třeba. Věřím že, OP už opravdu máš *3* .
              No tak jsme to probrali, myslím už dost.
              Tak se snaž to trošku omezit, ať tu nejsi všude vidět a buď méně arogantní v odpovědích k ostatním, protože se jinak s tebou dá normálně bavit! A ne jako s některými tady. Když je pohodová nepovýšenecká odpověď, tak se nemusíš bát, že se s tebou hned někdo pustí do křížku.
            • Jack1947
              No vidíš že se dá normálně s tebou bavit *3* Přidi ani pizdisráč snad nejsem - hodnotit někoho podle toho jak zde za den píše je trochu ehm přehnané mi tak příjde. nicméně budiž že.

              Jinak sem rád že to tak vidíš a když nechceš tak mě nečteš tak jednoduhé to je , nejsem tu jen já je tu denně hodně spamu od anonymů kteřý si mění ip aby dále plácali různé bláboly. Tot asi tak vše.

              Tak by sis dal nealko no nebo kávu, zloděj opravdu nejsem jen "kradu" hry z internetu. :D ( už tady jeden nápad na scházení se byl od nějakého moraváka ale ten měl takový trochu přehnaný ton nebo co, prostě s ním bych se setkávat opravdu nechtěl já se opravdu nerad peru)taky jsem tak trochu více asociální a tak nemusím moc lidi a pokud jde o cizí lidi to platí ještě více.
              Jinak ty opravdu myslíš že jsem smyšlená osoba, to mi docela lichotí *5* a ne opravdu nejsem ale posílat ti číslo občanského průkazu nebudu.

              Což je vtipné někdy tu nejsem celý týden nebo den heheh opět přestan hodnotitr někoho podle toho jak vystupuje na games.
            • Mikrokokr
              Já tyto "nadávky" používám jen, pokud se tak někdo chová! Jinak opravdu nemám důvod je psát. Pokud se člověk chová normálně a slušně odpovídá, tak tu potřebu rozhodně nemám. Viz. Odpověď, DERPovi. Sejít jsem se s tebou chtěl jen proto, aby jsi zjistil, že ne každý tu má vymyšlený profil a hraje si na mistra světa. Byla to pouze reakce na to tvé "Machruješ jen na internetu že ? ty Pražáku". Na pivo bych určitě nešel, protože za volant alkohol nepatří, to snad už víš, takže raději kávu. To jestli jsi zloděj to opravdu nevím, ale asi bych tomu s tvým přístupem i věřil. Blokovat si tě také nemám potřebu, protože pokud nechci tak si to nečtu a BAN ti dají jiní. To že jsi tu pomalu stále tak to je dobře vidět na tvém profilu kde jsou snad stovky příspěvků... Každopádně za těch pár let už vím, že co článek tak jsi tam pomalu pokaždé ty! Nevím, co v 26 letech děláš, že stále sedíš jen u Games.cz, ale asi moc koníčků, nebo kamarádů nemáš. O tvojí vlastní rodině ani nemluvím, protože si nedokážu představit tak příkladem špatného otce, pro děti! Měl by jsi s tím ale něco začít dělat, protože to letí opravdu rychle! Ne stále jen sedět u pecka. Abych tě ale stále jen nepeskoval tak musím přiznat, že nejsi alespoň přizdis..č, který stáhne ocas a neodpoví mi. To je do života opravu dobrá vlastnost *3*
            • Jack1947
              Ne já to bral podle toho že rád používáš děcka a smradi jako nadávku, ted by ses chtěl scházet ? :D Kam bys rád na pivo, i když počkat já jsem vlastně děcko, náctiletí a bůhví co ještě - btw jsem zloděj bejt tebou bych se nechtěl scházet se zlodějem :D Ne opravdu nemám potřebu se s někým scházet. Pokud mě nechceš číst odtroll si mě ( Detroller) ale ber to tak že tu budou lidi jako já nezávisle na tom jestli někdo jako ty bude chtít.

              No chtěl /slíbil u Vávry nikdo neví - já myslím že pokud bude tak za hodně dlouho. Vlastně to píšeš tak málo že na tebe reagovat stejnak nebudu a ty si poté odpust reakce na mě ano ?

              PS: o mně víš tak velké kulové, protože já tu na rozdíl od tebe nejsem přihlášený 24h denně! " Chachá no jasně jsem tu celej den a vlastně ani nespím - abych tychle zreagoval na podbného zoufalce.

              Tak jo nazdar už jsme to tu nekonečnýma reakce zaneřádily dost - prostě se nesmím nechat vyprovokovat. Je mi jedno co si o mě ty myslíš... Tak ahoj a snad už nikdy přitom to je škoda třeba by jsme se mohli o něčem pobavit - až na ten brek ohledně CZ lokalizace v KD snad nebudeš špatnej.
            • Mikrokokr
              Čekal jsem, že mi toto napíšeš, takže předpokládám, že ty už machr jsi a jako machr a Pražák se se mnou sejdeš! Já totiž nemám problém kamkoli dojet i za Prahu! Tam to můžeme klidně probrat a říct si to do očí, protože právě já nesnáším děcka, co mají blbé řeči jen za klávesnicí a otravují ostatní jako ty tady!
              PS: o mně víš tak velké kulové, protože já tu na rozdíl od tebe nejsem přihlášený 24h denně! Ale já za tu dobu toho vím dost o tobě *3*
              Jo a nauč se ještě číst! Já jsem nic o tom, že něco slíbil, nepsal!
            • Jack1947
              Machruješ jen na internetu že ? ty Pražáku *5*

              To jsem rád že je někdo čte a neboj už taky vím co si za člověka ;)

              Ok tak potom nechápu proč se tady brekotáš, když to teda slíbil... podle mě to bude malér ale uvidíme. ( Jo nejdřív za 2-3roky to beztak nebude)
            • Mikrokokr
              Neustálé proto, protože když si tu čtu už několik let tvé příspěvky tak se opravdu stydím za to, že je mezi námi v Praze smrad, který dělá jen ostudu... Podle mě si jen naplavenina, nebo máš fake místo...
              Jinak ten BAN měl být permanent! V čem je jiná, pokud by byl prvotní Česky jazyk???

              Napomenutí od tebe! *15* Je mi fakt jedno kde bydlíš i odkud pocházíš! Na tom co tu těch pár let píšeš do komentářů je jasné co jsi za "človíčka", který dostal i ten BAN... A jo musím ti dát za pravdu, že tohle opravdu zapotřebí nemám. Dohadovat se tu s děckem kvůli takovým blbostem!
            • Jack1947
              Jaké neustálé trollení?, vždyt jo já vím že si chtěl urazit mě hlavně - spíše se snažím tě v tomhle ignorovat a abys neřekl já s tebou už skončil - takže si to užij to spíš ty mi příjdeš jako někdo nevím kdo moc nechápe. Stěžovat si na dabing u takovéhle hry když navíc ví proč tomu tak je může hlupák.

              Navíc bud v klidu ban mám ale jen proto že se z podobnými individuy dohaduji, jal sem se zapřísahnout že s tím končím tedy jedna reakce a pak konec *3* svou reakci si již dostal.

              To že budeš urážet stále i když si byl napomenut nic na tom nemění ;)
              To že sem se v praze narodil ještě neznamená že tam žiju lol ( i když sem tam měl ještě donedávna trvalé bydliště) ten anonym to nahoře napsal dobře většinou kdo řve je sám to co hlásá:D
            • Mikrokokr
              Tak to si právě raději přečti, protože ty jsi se zasekl v těch náctiletých smradech, když tu vidím tvé neustálé trollení ve všech příspěvcích! Je až s podivem, že už nemáš dávno BAN.
            • Jack1947
              No a tohle taky že...

              Navíc Mikrokokr bohužel zasekl v době před tak 15-a více lety kdy čeština nedělala problém být v české hře. Ty doby sou bohužel ty tam "Ty smrady a nactiletý" beru spíše jako takovou nejapnou nará(urá)žku kterou jsem ani radši nečetl.
          • Mikrokokr
            Právě to je ten největší humus! Česká jména a k tomu vše mluvené anglicky. Tady z vás smradů nikdo neřeší, že jsme pro ostatní státy ubožáci, kteří všem lezou jen do (__!__), protože v tom nemáme ani svůj rodný jazyk! Ale co se tu divím... Řešit něco s náctiletými, kterých je tu většina. Hlavní je, že to Vávrovi sype ne!
            Johnny já proti anglickému také nic nemám, ale jde o princip Českých vývojářů, kteří dělají pro ostatní, ale pro své ne! Je to jak když dáváš všem dětem okolo sladkosti, ale těm svým nedáš nic. Bohužel je to vše jen o penězích a obzvlášť v Česku... *9*
            • Mikrokokr
              Ale prosím tě *1* někdo ti vyndal dudánek *15* !
            • Sám seš ubožák, malej smrad a ostuda Česka.
            • Mikrokokr
              No tebe jako Čecha neberu, proto jsem napsal "nás"! A hráči ten dabing čekali: http://kingdomcome.cz/cestina/ .Přemýšlet by jsi měl hlavně ty o tom zda by to šlo s primární Češtinou a anglickými titulky.

              Ty jsi opravdu ještě kiddo *15* . Sám Vávra říkal, že by tam Češtinu chtěl ty nereálnej... I amíci si stěžovali, proč to není i v našem jazyce. Hru už má dávno zaplacenou, takže tu Češtinu může kdykoli dodělat pokud bude chtít... Já kvůli tomu opravdu nešílím *15* ! Mám důležitější věci než se tu s tebou dohadovat! Toto beru jen jako únik z pracovního kolotoče *3*
            • Jack1947
              Jak již jsem psal jsme v minoritě hru nedělal velké studio, museli mít k sobě kickstarter a dodatečné financování Vávra si zkusil co to je poprvé sám dělat velkou hru a kdyby tam měl bejt ještě kvalitní dybing ? tak si nejsem až tak jistý jak by tohle dopadlo...

              Ne ne bohužel pro tebe a pro ostatní žádné "nás" tady není a hráči ten dabing ani nečekali takže problém tady není. Prostě kdyby finance padli na dabing co by za něco stál už by asi nedotáhli hru noo... chceto trochu popřemýšlet...

              Tobě je kolik 35? máš tohle zapotřebí ? ne nemáš... dole jsem ti to napsal jasně a to že pár čecháčků čekalo nereálnej dabing ( kterej byl jim jasně vysvětlernej několikrát že nebude) to je jejich problém radši nějakou hru než debilníí dabing kterej by nebyl beztak kvalitní a hru by zkazil vždyt ani ty titulky nejsou nic moc. Nemusíš kvůli tomu hned šílet.
            • Mikrokokr
              S tím určitě souhlasím! Je to tak jak píšete. Já ale určitě úspěšnější nebudu, protože do vývoje her nedělám :). Jsem si ale stoprocentně jist, že pokud bych dělal, tak by tam Čeština byla vždy! Nevím totiž co, by bylo špatného na prvotním Českém dabingu a anglických titulkách. My to tu přeci ani jinak neznáme! Vždy hrajeme zahraniční hry v jejich jazyku s titulky, pokud k tomu titulky vůbec jsou. Bohužel opět pro nás.
            • Žijeme ve svobodném hospodářství, každý si může udělat co chce. Takže klidně si udělejte vlastní mega hru, v které budete mít český dabing a nebudou v ní žádné bugy!

              Dan Vávra měl vždy plno keců, jak jsou ostatní hry špatně udělané a jak on by to udělal lépe. Myslím, že po těch 8 letech vývoje dost změnil názor. Kdo ví, třeba budete mnohem úspěšnější než on a všechno vám půjde přesně podle plánů =)
          • Johnny
            souhlas. Taky bych sice ocenil kvalitní český dabing, ale Proti anglickému opravdu nic nemam. A hrát to v němčině nebo jiné šílenosti? tak to fakt teda ne!! :D
    • Ale k tmu jeho xichtu sedí *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit