Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kupovani zbrani hru pochopitelne ovlivni, ale to treba na na ruskym L2 nejde, pokud dobre vim *5*
  • Clovek ktery nema cas hrat aktivne MMO ( A rekneme aspon 1-2h denne ) tak by podle me hrat MMO ani nemel je to totiz ztrata casu protoze samotna hra zacina az ve chvili kdy clovek dosahne maximalniho levelu.Pres F2P dosahnes maximalniho lvlu zakladni verze a pak si stejne bude clovek muset ten datadisk koupit tak jako tak a tam uz se to myslim stylem F2P hrat neda takze se to nevyplati.Na vyzkouseni je to dobre ale to je podle me vse.
  • No nevim dost hraju Battlefield: Heroes. A taky jsem si myslel, že koupí zbraně se toho moc nezmění. To, že koupená zbraň nemá větší dmg neznamená, že není lepší. Jen se liší tím, že dávají ten největší dmg v jiném rozmezí vzdáleností. A ve velikosti zásobníku. A světe div se. Rozdíl je neuvěřitelně markatní.
  • Nehaj MMO hry když nemáš čas:) Nic jednodušího není. To je jako bys chtěl jezdit motocross a neměl na to motorku. Když sedneš dvakrát do tejdne ke kompu a musíš si prostě zahrát nějakou tu hru (což nechápu), zahraj si nějaký singl. Nejenže ten ti dá víc než nějaký MMO, jelikož u toho to uspokojení přichází až s časem tomu věnovaným. U singlu player hry to máš hned.

    P.S.: Nejhorší je pak, že např Blizz pak tomuhle typu přihlíží a upravuje hru pro ně. JJ je to jednoduší oni pak nemaj tolik práce, vydaj jeden raid na celej rok a maj vystaráno. Protože než tihle hráči naakumulujou ten čas potřebnej k projití raidu. Oni už budou mít všechno odladěné. A hlavně si je tam potřebujou udržet. Tak to schovávají za větu "každý musí vidět content". Což je blbost IMHO.
  • Tak ono jde evidentne o to, co je to za hru. Treba rusky "offic" L2, je opravdu free kompletne, zadne omezeni v nicem, za penize si muzes koupit veci ktere hru sice castecne ovlivni ale ne zasadnim zpusobem...
  • Ono to ani tak není o tom, jestli na to člověk má.Já s jedním kámošem sedneme ke kompu dvakrat do týdne a tak platit 300kč na měsíc je zbytečné.Kdežto takto si můžeme koupit balík questů a v pohodě si zahrajeme, tedy pokud ten balík není omezem časově.Myslím, že i kvůli tomuto jsou f2p platby za hry.Vášniví hráči co si zaplatí 300kč na měsíc už hrají a takto tam mohou dostat pomalejší, ale další hráče.
  • Odemknout tam veci aby jsi si to mohl zahrat normalne potrebujes daleko vice( Napriklad balicek questu do lokace lvl20+ ).Kdo nema na mesicni poplatky do WoW at nehraje ani tohle.Free to play je jen prevleceny trial.Kdo si chce hru uzit a hrat ji normalne at koupi krabice vcetne datadisku a plati mesicni poplatky.
  • US verze LOTRO je dávno free. Po čase jsem přestal, když větší nadšení opadlo, ale užíval jsem si casual play ke konci léta. Pokud si chcete dobře zahrát, tak ale bude třeba zaplatit asi 30 dolarů, za které odemknete základní limity - na peníze, aukci (obchod), koupíte 2 další batohy do inventáře a riding skill. Vic jsem do levelu myslim 25 nepotreboval, resp. do te doby jsem nenasel nic vic, co bych potreboval kdy koupit (do konce hry).
    Kdo ma rad MMORPG a nema prachy na pravidelne poplatky treba za WoW, tohle je velmi podobny styl. Pro nekoho muze byt i vyhoda graficka stranka. Ta neni tak artisticky vychytana, ale ani tolik umelecka jako WoW, za to technicky je o level vyse. Uzijete si detailnejsich textur, objektu obecne a pekne hry svetla a stinu. A crafting tu taky frci ...coz je supr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit