Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miker17
    něco mi říka že v americe zas matky vyrazí do ulic (Matky proti násilý, Matky proti sexu, proti videohrám) nebudou se tam nudit heheheh
    • Lépe řečeno "matky proti dětem".
  • Abych rekl pravdu, tak namet tehle hry mi prijde znepokojivejsi nez silene vrazdeni v Postalech. Prece jenom v tech Postalech jde o bezduche vrazdeni anonymnich lidi a ne o planovane vrazdy (nevlastni) rodiny.
    Tohle je rozhodne hra,ktera by mela byt od 18+ nebo mozna radeji ani nevzniknout.
    • Jazz
      No jo, tvůj mozek to nepobere, nevydržíš to a vyvraždíš svou rodinu s "telekinezí" *1* *1*
      • Verim,ze teenagerum se myslenka vrazdeni rodicu muze pripadat jako super cool, me ale prijde dost debilni uz jen na tohle tema delat hru.

        Nechces treba hru, kde bys telekinezi zabijel tehotne zeny, nebo batolata?
        To byla hlina co? *7*
        • miker17
          hohoho moralista vsadím se že paříš GTA nebo něco podobného a nemyslíš na rodiny těch zmasakrovaných civů a vojáků a poldů že ne
  • Vypadá to dobře těším se! *14*
  • "Na rodil se" -.-
  • Není to vlastně vážnější pojetí Neighbors of Hell? Takové...doslovnější.
    • Taky mě to napadlo :D.
      To bylo první hra co mě při tom napadla, taková dospělejší verze.
      Ale marně jsem si vzpomínal, na hru kde hrajete vyloženě za zlé. A poslední co mě napadlo byl Dungeon Keeper II.
      • prudislav
        + Overlord 1 a 2, měl být i Dungeon Hero od Firefly ale po tom se slehla zem :-(
    • Jazz
      To byla dobrá hra :D
  • Jazz
    Tak na to se dost těšim!
  • Konecne nejake nove neotrene tema.. vypada to velice zajimave..
  • Nechutne a deviantni tema. Planovani vrazd. WTF?
    • Jakoby Hitman byl o zachraňování světa....
  • to bude protestů
  • DarkHawk
    Trailer vypadá dost dobře. *16* *2* i zajímavý nápad na hru. Zabiju tam kohokoliv vždyt je to jen hra. Ale jen aby to nezákazali jako Manhunt 1,2 ten je zakázaný skoro všude.
    • JJ taky jsem si rikal...no Nemecko si asi nezahraje, leda ze by jim misto zabijeni pomahal s uklidem...ale tady urcite nebude problem ;)
      • DarkHawk
        Jo v Německu a Novém Zélandu maji smůlu. Ale když si to budou chtít zahrát tak si to bez problému stáhnou.
      • Jazz
        Tam maj problém i když si někdo odře koleno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit