Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle degenerace tu probíhá záměrně aby přinutili co nejvíc lidí kupovat si level v naději že tam najdou seriozní články.
  • sem se zeptal kamoše jestli nezna nejakou stranku o indie hrach a on mi rekl ze games.cz je nejlepsi stranka o indie fakt je to tu super
  • PMD 85 hry suvix. Treba tomu nadrbat aspon 15 bodov z 10. Hura naspat o 30 rokov. Sledujem ze to tu bude nejaka nova uchylka. Hold urcite ide zasa o prachy...a za tie sa samozrejme da potlacit vsetko - vkus, objektivnost aj zastaralost. Ved ked to ohodnotia na Tiscali 8 bodmi musi to byt spica :D :D :D
  • Mart9
    Původně už jsem se k takovým hrám nechtěl vyjadřovat, ale trochu jsem se nad tím vším zamyslel a tak ještě naposledy:

    Když games.cz potřebují návštěvnost, zkrátka najdou první trapnou hru s co nejhorší grafikou a recenzí nahodí udičku. Následně se 80 % diskutujících vybrečí do diskuse, co že je to zase za recenzovanou hru, čímž se návštěvnost udělá a možná i větší než u kdejaké hry, která dokonce vypadá, že je z roku 2014. V podstatě jsou tyhle recenze takové tutovky.
    • janchor
      Ano, pár lidí v diskuzi představuje v desetitisícových návštěvnostech opravdu zásadní položku. Zkus se zamyslet trochu víc.
      • Mart9
        Tak s tímto uživatelem se nikdy neshodnu. *3*
        • nemusis, staci kdyz se shodnes s fakty
      • To by ale strasne bolelo...
        • Mart9
          To si ani nedovedeš představit.
          • Dovedu.... ja jak se zamyslim v utery tak to boli jeste v patek.
    • Uz som to pisal nizsie, ale dam to este raz, v obmenenej a rozsirenej forme. Tuctovych, nudnych indie hier zo zlou grafikou vychadza denne XYZ. Keby si sa o to trochu zaujimal, tak by si vedel ze o Luftrausers sa oplati pisat nie len preto ze je ta hra zaujimava, ale aj kvoli tomu co predchadzalo jej vzniku.
      Navyse studio ktore ju vytvorilo stoji samostatne za povsimnutie. Cize vsetci ktory tu nariekaju nad tym, akoto ze tato hra dostala tolko bodov hodnotenia, ze je to indie a podobne, placu nad uplne zlym hrobom! Clovek by totiz ocakaval, ze sa tu bude hovorit o uplne inych veciach, ako sa nakoniec zial hovori. Ziadny kalkul ako ty naznacujes, preto neprichadza do uvahy.
  • victor
    Že uvidím v roce 2014 recenzi na hru , která by vším patřila spíš na první verzi Gameboye , jsem se vážně nenadál
  • maros.goc
    Nie som moc nakloneny trendu nejakych pixlovaciek ale prave táto hra sa mi svojim stylom velmi paci :-)
  • Pro milovníky indie a tahových strategií ala kings bounty doporučuju v té nekonečné záplavě nových titulů braveland. A pro milovníky sběratelských karetních her Card city nights.
  • Koupil jsem ted najednou asi 6 indie her na vitu a tahle hra je z nich jednoznacne nejhorsi, tezkopadne ovladani a stereotypnost, to jsou dominantni vlastnosti teto hry. Nedoporucuju ji.
    • Ovladani na ovladaci je bohuzel u tyhle hry spatne... moc nechapu proc to tak udelali. Na klavesnici ale funguje.
      • ale dostane to aj tak osmicku, ina hra ma ovladanie v poriadku a ma dvojku, ako som uz pisal system hodnotenia pohanany naladovostou...
        • Na klavesnici to ovladani funguje uplne normalne. Na ovladaci je trochu krkolomne. DS byl krkolomny na klavesnici a fungoval dobre jen na ovladaci a stejne dostal desitku.

          Hodnoceni je ciste subjektivni podle toho jak se zrovna ta ktera hra libi autorovi recenze. Sniper Elite Nazi Zombie Army 2 se asi moc nelibila protoze je to tuctova kopirka. Nenadelas nic. Proste se smir.

          Ja taky nesouhlasim s tim ze WH40k Space Marine dostal 5/10 ale brecim snad kvuli tomu? Cpu to vsem u kazdy hry ktera dostala vyssi hodnoceni a je to pritom podle me blbost?
          • ja ti rozumiem, idem mi len o spravodlivost, Space Marine je tiez tuctovka, ale je to priemerna, hra,s priemernym hodnotenim, tak isto ako ten Sniper, lenze tomu daju dvojku, co je cislo pre totalny prepadak, nie pre tuctovku, mne je fuk, kolko tu co dostane, ale je to od veci a stracam tym doveru v tento server cim dalej tym viac.
            • Zprumerovane to uz je, akorat nevis (a nevi to ani oni sami), jakou vahou si zde ceni jednotlive slozky.
            • jj, jejdananku... hlavne si to zprumerovat, aby to uz fakt nevypovidalo vubec o nicem
            • Vychazim z jejich spatneho hodnoceni her, ktere je amatersky nejednotne a nekonzistentni. Nemaji tady jednotna pravidla, aby hodnoceni bylo alespon v ramci webu navzajem dostatecne objektivni a porovnatelne. Diky tomu pak dochazi k paradoxnim situacim, kdy napriklad na hru roku jsou nominovany hry s nizsim hodnocenim a ty s vyssim jsou ignorovany. System hodnoceni by tu meli zcela prekopat a meli by pouzivat jednotne (idealne verejne) vahy pri prumerovani hodnoceni jednotlivych slozek her.
            • Neni to uplne neco jineho a to prirovnani je rozhodne bliz nez tovarna na mobily. Uplne nechapu z ceho vychazis kdyz pises ze games neumi hodnotit hry. Jejich hodnoceni neni moc daleko od hodnoceni ostatnich hernich webu. Znamena to ze vsechny weby to delaj stejne blbe? http://www.metacritic.com/game/pc/luftrausers
            • Drasta: nemas pravdu, recenzni web s redakci a sbirka basni, to je neco uplne jineho. A ze games neumi hodnotit hry, to je proste smutny fakt.
            • Web s recenzema na hry a firma na vyrobu telefonu je upne neco jinyho. Je to spis jako odsoudit sbirku 50ti basni od ruznych basniku protoze se ti 4 nelibi coz je proste hloupy.
            • lenze je to vsetko na Games, cize zato, co sa tu objavi moze proste Games, tak isto ani odberatel firmy, ktora pre neho nieco vyraba, nebude tolerovat vyhovorky, ze za to zmrvenie moze jeden zamestnanec, nie cela firma. Tak isto ani ty nebudes nadavat nejakemu zamestnancovi vo vyrobe mobilov,ze nedal pozor a mas jedno tlacidlo nefunkcne...Nie! budes nadavat na celu znacku.
            • Tak to bys mel spilat Lucii Jirikove ktere Sniper Elite ocividne nesednul a pise i proc:

              Sniper Elite: Zombie Nazi 2 je tak špatnou hrou, že mě nad tou dávkou cynismu, kterou autoři museli k jejímu vydání mít, mrazí. Nekoná se žádná taktická akce, ba co víc, nedočkáte se vůbec žádné zábavy, jen všudypřítomných technických chyb. Horší je to o to víc, že jde v podstatě jen o datadisk s minimem nového obsahu oproti prvnímu dílu. Jestliže první Sniper Elite: Nazi Zombie Army byla ve své bizarnosti alespoň trošku zábavná hra, o "pokračování" se to opravdu říci nedá. Ruce pryč!

              S tim ale Ondrej Svara nema nic spolecneho krome toho ze pisou pro stejny web. Ja se domnivam ze redakce do hodnoceni jednotlivym autorum nezasahuje.
  • Von ten kotel indie pixel art her taky jednou přeteče..
  • Veskoslav
    Slovo hipster bych dal do zakázaných slov, to se fakt nedá číst....
    • Nekdo je hipster a nekdo je uzkoprsej hlupak a oba se stim nakonec musej smirit...
      Vetsinou se s tim smirujou pomoci utoku na tu druhou skupinu. Nenadelas nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit