Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to určitě lepší.

    Vyjít před 17 lety vedle sebe původní mafie a tahle verze (s tím, že by hypoteticky fungovala přesně tak jak funguje dnes), tak o kterou by byl větší zájem? ;-) Myslíš, že by se na tuhle nadávalo, že sice vypadá líp, ale že to nikoho neohromí a že je to jinak horší? :-D

  • 0tecFura

    Takže tě to nebaví? Nebo i přes zjevné nedostatky si hru užíváš?

  • exoslav

    Může tam člověk nasednou do tramvaje nebo do nadzemky, stejně jako v původním díle? Nebo tohle zařízly stejně jako ve dvojce?

  • Jack1947

    9/10 ano jako originál před 17 lety ale je to skutečně tak dobré ? to asi sotva. Zjednodušené, opravdu jedině grafika za to stojí a nejsou tam ani pořádné bouračky, auta hned jdou do kopru v plamenech... hofdně zjednodušená verze Mafia pro dnešní hráče, ale já tohle čekal kdo jiný ne ?

  • 0tecFura

    Ne že by mě to přímo naštvalo. Spíš tak trochu jakoby zklamalo. Jako že to zjednodušili až moc. 

    Ale přesně jak píšeš. Mohli hráče spíš jen tak trochu popostrcit, aby na to ,,přišel sám,,. A když tak nad tím přemýšlím, tak máš pravdu i v tom, že řešení v tom remaku je lepší nez v originále (i když zjednodušene až moc). 

  • Jen ze zvědavosti - proč tě naštvalo zrovna tohle? Jak píšeš - v originálu jsi se u toho úplně nesmyslně zaseknul (což je v takovém případě většinou známka špatného gamedesignu), takže to zní spíš jako úprava směrem k lepšímu. Neříkám, že bych si to nedokázal představit lépe (neukázat šipku na páku, ale hráče nakopnout nějak jinak ,aby mu to neunilo), ale pořád je to lepší než řešení v původní hře.

  • 0tecFura

    Já jsem z remaku nadšený a 9/10 bych tomu dal z fleku. Ale chápu, že pro nezaujateho hráče a kor cizince, který původní mafii nehrál to zase nebude taková pecka. Pořád ale minimálně 7,5/10 si to zaslouží. 

    Ale k tomu zjednodusovani. Celkem mě nastvalo (ani nevím proč), že POZOR SPOILER: v misy v docich jste museli ustrelit podložky na kolech u vagónu, aby se rozjel a zničil vrata. Tenkrát jsem se u toho na dlouho seknul. Prostě mě to nenapadlo. A v remaku vagon uvolnite pákou, ktera je označena žlutou šipkou a ještě vám hra píše ,,uvolněte páku,, 

    Jinak ale maximální spokojenost. 

  • A stará verze byla nějak komplikovaná a náročná komplexní dítě? Vždyť jsem jí několikrát dohrál i jako dítě. :-D Tohle si 9/10 úplně v pohodě zaslouží.

  • Horst_Fuchs

    Nechal jsem se zlákat recenzema a koupil, a špatně jsem udělal. 9/10
    tomu může dát jen někdo kdo v životě starou Mafii nehrál a netuší o čem
    původní hra byla.

    Po pár misích misích můžu říct jen, že hra
    vypadá hezky a je i poměrně hardwarově nenáročná.  město je dokonce
    rozlehlejší než originál a ten příběh má i po letech stále něco do sebe a
    zabaví.

    Ale to jsou asi tak všechny klady, příběh a pěkná grafika jsou opravdu to jediné čím tahle hra zaujme, jinak autoři
    zprasili co mohli. Ve zkratce, tohle je taková zjednodušená, lehká verze Mafie
    pro líné americké hráče. Odstrašující příklad kam až může zajít
    zjednodušování a napovídání hráči.


  • untentrauer

    Psal jsem přímo jemu....A reagoval jsem na jeho příspěvek ohledně soubojů v té hře...Konkrétně, že se při boji s více protivníky špatně přepíná kryt a že se v omezeném prostoru špatně ovládá postava + prolínání textur..... 

  • Carnage666

    Otázka je jestli si psal na KCD nebo přímo jemu na twitter. Pokud KCD tak to on neovlivní, pravděpodobně nespravuje ten účet takže to těžko může vědět. Pokud  to bylo na jeho Twitteru tak to už je něco jinýho.  Ale Dan je docela pokrytec z toho jak ho sleduju na social. sítích dost často mění názory. Z corony si dělal srandu na začátku a když se to tu všechno začalo ve světě hroutit najednou chválil jak vietnamec má všechno sterilní a je svědomitej ale měsíc zpátky se tomu viru vysmíval.

  • Phillios191
  • Mastershammer253

    Všichni se ženou za RTX,každý ho chce do svých her,jedna s výhod nových konzolí bude RTX ale tady pan odborník píše že je to zbytečnost😂 že control apod je hnus no tvl,já jsem konzolista a fanoušek Sony ale  tohle je už čistý fanatismus a naprostá ztráta soudnosti.

  • Sunwheel

    A jinak dobrý?Pan doktor tě pustil k internetu?

  • Český dabing je překvapivě velmi dobrý, nechápu tu kritiku některých jedinců. Hra předčila má očekávání a třešničkou na dortu je fakt, že ji zatím nelze hrát nelegálně.

  • Jak já bych řekl, že tím prostě trošku víc vybalancovali hratelnost, aby se z toho nestal simulátor stání na červené. Tak jich prostě ubrali, aby to tam bylo, ale neprudilo na každé křižovatce. Navíc pokud je to i "realistické" vzhledem k době, tak proč ne.

  • 0tecFura

    Po 10 hodinach mám zatím stejny dojem ze hry jako ty. Pro někoho, kdo miloval původní hru je to prostě nářez. 

  • untentrauer

    Dobře kouknu, ale až na něj budu mít náladu.....Zdá se, že ho někdo, nebo něco donutilo změnit povahu....

  • Dohráno a je to super. Zůstal příběh. Zůstalo to"dna" té hry (pomalá auta, souboje kde snadno umřete - rozhodně to není reskin trojky), ale je to prostě hezčí a hraje se to líp. Myslím, že jen těžko to mohlo dopadnou lépe.

  • Paul_cz

    Koukni na stream co teď dělal pro charitu, tam kritizuje velmi obsáhle, nejen ostatní ale i sebe. Třeba říkal že kdyby remake dělal on, tak by tam toho přepsal pravděpodobně ještě víc než H13..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit