Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • irminsul

    Aha..Bez urážky ale seš typickej fanatickej fanboy bez kouska objektivity.A  tímto bych to radši ukončil...

  • TheGGG

    ani ne, division 2 je odpudivá hra a můžeš to hrát klidně na 16k rozlišení, s tím žádné NASA PC za milion nepomůže (např. prostředí je vyložený průměr a nedosahuje úrovně open worldů jako ghost of tsushima).

    Tomb raider nedosahuje ani na úroveň uncharted 4 a je úplně jedno jaké nesmysly tam na PC přidaly, pokud základ jako animace atd. nejsou žádná sláva.

    Control byl naprosto šedivý odpudivý blivajz, který zvládl být akorát přehnaně HW náročný, aby se propagovaly nesmyslná světýlka ray tracingu.

    metro exodus a gears5 byly ok, ale znovu, to nesvědčí o grafické a technické stránce hry, když ji pustíš na něčem co je stokrát dražší jak konzole na 16k rozlišení atd. To už pak není o hře, ale o PC. Exodus čistě po technické stránce je neoptimalizovaný maglajz s příšernými animacemi...

    witcher 3 už dnes zaostává a modifikace se samozřejmě nepočítají.

    A pokud to co jsem napsal jsou jen subjektivní názory, pak ty hry co jsi vypsal ty, jsou taky jen subjektivní názory...

  • irminsul

    "odpudivé pozlátko jménem ray tracing." tak tím si to rozsekl,seš neskutečný ignorant..

  • irminsul

    Kdyby si uměl číst tak by si zjistil že mám PS4pro,vrchol současné grafiky taktéž..   takže znova:Mimochodem drtivá většina her na ultra(plus RTX) na PC vypadá lépe než všechny exklusivity na PS o multiplatech nemluvě(což je 95procent všech her):D Nechápej mě špatně mám PS rád a sám mám PS4 pro ale taky mám PC a ty rozdíly tam jsou a ne malý.  btw TLOU2 miluju ale zrovna grafika žádný šlágr..

    PS. Lépe vypadající hry na PC? Division2,RDR2 Shadow of Tomb Raider,Metro Exodus,Gears5,Control mě ted jenom napadlo.Samozřejmě na Ultra a s raytracingem(pokud je hra podportuje)a Witcher3,obzlášt s modifikacema

  • TheGGG

    to není můj subjektivní pocit, to jsou fakta. Proč to vysvětlovat někomu kdo nevlastní žádnou konzoli (a ty hry nikdy neuvidí v běhu), to skutečně netuším. Přečti si libovolné recenze na např. God of war, hra neměla v době vydání po grafické stránce konkurenci. To  stejné např. tlou 2, i když to jako hra byla slabota, čistě technická stránka byla vrchol.

    Rád si poslechnu co považuješ za vrchol grafiky ty. Kromě PS exklusivit, už tady bylo jen RDR2, který měl obdobné kvality.

    A toto byly hry, které nepotřebovaly odpudivé pozlátko jménem ray tracing.

  • irminsul

    V čem byly technologicky na vrcholu?Přesný specifikace prosím.Nebo jenom tvůj subjektivní pocit z pěkný grafiky?

  • Ne

  • 0tecFura

    Díky za info.

    A když už písem o těch marvelovkach tak máš super profilovej obrázek a jméno. 

  • Carnage666

    Příběh není špatný ale kupovat to jen kvůli němu šel bych do toho až se slevou, dohraješ to za nějakých 12-15h a za tu dobu nemůžeš ani stihnout vylepšit postavy. Po dohrání je tam ceklem dost misí atd. kde postavu řádně vylepšíš a doleveluješ a hned se to pak hraje lépe.

  • 0tecFura

    A souhlasíš s recenzema že singl kampaň je dobrá? 

    Protože mě jde hlavně o tu pribehovou kampaň. Já jsem jeden asi z mála bláznů co si koupí nový call of duty a odehraju na tom jen singl a už se k tomu nevrátím 🙂 

  • MC user score 8.7. 

    Dabing je dobrý, není perfektní, ale rozhodně není otřesný. Spíš by mohly být zajímavěji napsané dialogy. Na hlášky ze dvojky to nemá. 

  • TheGGG

    dopad denuva na výkon je naprosto minimální...

  • TheGGG

    bla bla bla, že hra není pro tebe a vůbec tě nezajímá se dá poznat z youtube videí a recenzí... tvoje chyba a dobře ti tak. Pirátění to stejně neomlouvá. A jaký je technický stav hry se vědělo krátce po vydání PC verze, to byla další věc, co si normální člověk zjistí před nákupem (protože těch zabugovaných her vyjde každý rok dost...)

  • TheGGG

    mnohé PS exklusivity byly v době vydání po grafické a technologické stránce na vrcholu. To je prostě fakt. 


  • TheGGG

    otřesně to dle YT testů na konzolích neběží... běží to na typických 30fps a to dost stabilně bez dropů

    Ovládání je čistě subjektivní, ale řízení aut a TPS hry jsou na gamepadu naprosto v pohodě a bez problému.

    Jedny z nejlépe vypadajících her co vyšly v posledních letech byly PS exklusivity, multiplatformí hry sice nejsou takové terno, ale řekl bych že to rozhodně bude vypadat slušně.

    Ta tuna lidí co má potato PC a gtx1060 nebo slabší a hraje na medium a low (což je bez ohledu na názory PCMR bubliny značné množství hráčů), si to na PC v lepší kvalitě určitě neužije.

  • TheGGG

    původní hra byla ok, ale nikdy mě nepřišla jako nějaký extra velký klenot. Pokračování pak byla jen horší a horší. Tomuto dám někdy šanci, ale dle ostatních recenzí a videií je tedy 9/10 trochu moc. No a ten český dabing je tradičně naprosto otřesný.

  • misk

    V pôvodnej mafii hrala hudba podľa štvrte v ktorej si sa nachádzal, čo dávalo zmysel lebo v tej dobe mal rádio v aute akurát tak prezident, ale v novej mafii je tá hudba aspoň autentickejšia,  v originále je fajn atmosféricka hudba ale  poväčšine je to nejaký francúzsky gypsy jazz zo 40 rokov takže nesedí ani obdobie ani krajina 

  • Carnage666

    Kromě Mafie, Marvels Avengers ale začíná to být dosti repetitivní protože zatím není moc nového obsahu. Jinak nic moc v poslední době není čas. 

  • 0tecFura

    Teď když čtu tvůj koment, tak si uvedomuju, že tam těch semaforu je opravdu hodně málo. 

    Otázka mimo. Co právě teď hraješ kromě mafie? 


  • Carnage666

    Už jsem zjisťoval že jich tam pár je ale hrozně málo. Údajně v ty době většinu silnic koordinovali pochůzkáři a semafory byli jen na rušnějších ulicích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit