Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LessPh

    Vávra moc nemusí úplně všechno co je mi známo:D

  • untentrauer

    Přiznám se, že Jsem na V. trošku víc naštvanej, protože mi smazali můj názor na KCD. A když jsem se ptal proč, tak mě úplně zablokovali (twitter). A to byl názor slušnej a objektivní...Jako by nikdo nesměl nic říct.....

  • Carnage666

    Tak vzhledem k tomu že u tyhle hry je rozdíl mezi 80 a 144 fps naprosto nerozpoznatelný je mi to fakt jedno 😉. 

  • Tak já uvedu příklad: Horizon: Zero Dawn

    Měl sem předobjednáno, ale po vydání mi to pořád padalo, byl tam nějakej memory leak, + přehřívalo to gpu (5700 xt, undervolted). A ani za 3 hodiny tweakování, ddu ovladačů, a vůbec všeho, jsem se pořádně nedostal k tomu abych to normálně hrál. Bohužel až snad dva týdny pozdějc vydali patch kterej to na amd fixnul, jenže já už měl ve "hře" něco kolem 4ech hodin, z toho asi 3 hodiny jen v nastavení.. Takže teprv po dvou týdnech sem zjistil že mě to herně vůbec nezajímá, bohužel pro mě se mi to válí v knihovně a už to nikdy nezapnu. 

    Moje blbost, že jo, přece jsem neměl čekat že 2 roky stará hra bude na launch day fixnutá tak aby jela na většině systémů že jo..

    + to peklo s MFS a launcherem, v podstatě to samý.

    Taky mě baví jak se tu lidi tváří, že si v životě nestáhli hru nelegálně, ať už z jakýhokoliv důvodu...b*tch please?

  • Gratuluju k 80fps na 4 roky starym enginu 😀 

  • Thanquol

    Se těžko vysvětli. Diskuzní desítka je novej pojem nového produktu, kterej zatím běží  v testovacím rezimu, tak zatím nemohu sdílet bližší info. 

    V podstatě doufám, ze v tobě drime spisovatel. 


  • uher

    To nepsal. Jen sem narážel na to, že zrovna Vávra prý Kmotra moc nemusel.

  • Carnage666

    Kdybych měl hře něco vytknout je to absence semaforů (možná kvůli době nevím) konzoloidní střílení z auta a weapon wheel. A pořád nejde vypnout ten hnusnej žlutej kosočtverec kterej vám ukazuje úplně všechno, všechno!

  • Carnage666

    Vávra sice trochu brblal ale už má domluvenej livestream a budou to hrát.

  • JohnyTheZik

    Mne je uplne jedno, jestli ty hry krades nebo ne, jen si muzes odpustit to tvoje divadlo.

  • A když změníš lokaci na koupíš v $ nepřidají pak 21% DPH? 

  • Pavel Makal

    Přiznám se, že nevím, jak to myslíš :)

  • Thanquol

    Pod tu poslední větu se podepisují. 🤔 a peknej komentář. 

  • untentrauer

    Když vyšla původní Mafia, tak se stala tou nejlepší hrou své doby. A teď,díky této verzi to opět potvrzuje. Je to opravdu nesmrtelná hra, která svým příběhem a zpracováním bude bavit další a další generace hráčů.


    Pro mě ovšem je to nostalgie, jako prase! To město si pořád pamatuju. Dabing je skvělej, povedenej (možná lepší než tehdy a víte proč? Protože je ♥♥♥♥♥ poznat, jak si to mazáci Vašut a Rychlý užívají!!!), sprostší a bez cenzury :-). Mise jsou jinak poskládané a trošku se liší dějem, některé úplně chybí oproti původni hře a některé jsou nové, ale na zážitku to nijak neubírá. Příběh je svým způsobem stejný až na pár změn. Po grafické stránce hra vypadá skvěle! Je to jako cesta časem.

    Jestli jste fanoušci starý mafie, tak neváhejte a kupujte!!! Rozhodně to doporučuju.P.S. Vávro, jdi do prde.., sám seš sud...vybuchujících exkrementů.

  • orgic

    Protože PC nemám jen na hry a nechce se mi vše předělávat na novej OS, na W7 zatím funguje vše bez problému, a to včetně her (je to Xeon 4C/8T, 16 GB RAM, GF 970). Na hry už stejně nemám moc času. Až budu upgradovat hw tak přejdu i na nový OS, ale u staršího PC mi to přijde zbytečné. 

  • Thanquol

    Koukám Pavel Makal sbírá diskuzní desitky. Dle  reakce publika. 🤔

    Otevírám popcorn 



  • Grimsy

    Exactly.

  • Záleží na nastavení lokace. 

  • Carnage666

    Dobrej joke a ohraná písnička. Hele v 1440p 80-90 fps všechno na ultra, žádný negativní dopad. Vidím tu jen jeden pozitivní a to ten že piráti mají smůlu 😛

  • Carnage666

    Stejný u Kingdom Come a stejně češtinu má.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit