Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    No po přečtení recenze, se těm 9/10 docela divím.. škoda

  • twicer

    To ano, ale jakým způsobem..

  • twicer

    Zlodějinu si jdi vylívat na přislušné stránky, je vás tam už víc než dost.

  • Doufám, že to jde přeonout v nastavení hry a nebude to člověku vnucovat. (protože ten remake už fakt není primárně česká hra a o kvalitách dabingu mám hodně silné pochynosti)

  • Stačí PS5/X1 a co máš v PC řešit vůbec nemusíš.

  • Carnage666

    Extrémní jízda je údajně zakomponovaná do jízdy.

  • Carnage666

    Samozřejmě že je, záleží v jakém regionu je nastaveno PSko.

  • To bude dlohe v praci

  • 0tecFura

    Já původní mafii mám v krabičce, ale je to nějaká edice kolekce klasiky nebo tak něco. Původní originalka s českým dabingem je prý celkem raritní. Jsem nedávno viděl, že ji tipek prodával za 4 tisíce. 

  • JohnyTheZik

    Aspon si nelzi do kapsy a nerikej, ze "pred koupi" lol.

  • Thorleif_cz

    Protože ho win10 sleduje a v alobalový čepičce se mu potí hlava...

  • ravux

    WTF? Proc mas neaktualni OS, ktery uz temer rok neni ani podporovany? :-O

  • LessPh

    yop, přesně.. tak mě to pěkně štve.. ale do sbírky koupím starou Mafii, a na steamu Remake;-) A tak se mi alespoň polička trochu naplní..

  • orgic

    Rád bych si to zahrál, Mafii považuji za jednu z nejlepších her vůbec, jen v hw požadavcích uvádí jako minimum W10, se 7kama mám tedy asi smůlu...

  • I ta absence extrémní jízdy zamrzí :/

  • maros.goc

    nemôžeš

  • Duchino

    Nenapsal by mi prosím někdo znalý, jestli je český dabing obsažen i v digitální verzi pro PS4?

  • Harshday

    Za mě je to super a určitě to vyzkouším, co jsem koukal, tak zítra už by to mělo být dostupné na steamu, ale ještě to nejde stáhnout.

    Jinak se docela těším na český dabing, tehdy jsem to dohrál v angličtině a znovu jsem se k té hře potom neodhodlal, tak bych to konečně mohl dohrát podruhé, pokud mě to bude bavit.

  • 0tecFura

    Tak jsem se konečně dočkal. Pro mě ale škoda že tuzemští prodejci neprodávají na pc krabicovku. Nebo jsem si alespoň nevsimnul. 

  • no nevim...před koupí bych to raději "vyzkoušel".

    come on empress 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit