Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    Nepamatuju se, kdo psal recenzi, ale ten všude citoval kmotra. Předpokládám, že recenzi na mafii Vávra nepsal 😀

  • uher

    Zajímavý. Přitom Vávra říkal, že zrovna Kmotr není jeho úplný favorit a spíš ho ovlivnil Goodfellas.


  • jo je to super hlavne ten negativni dopad na vykon hry pro lidi co si tu hru koupej lol 

  • Duchino

    A to je právě otázka. Na PS Store totiž češtinu v podporovaných jazycích neuvádí a to ani u titulků. 

  • Veskoslav

    Microsoft jej nepodporuje. A to je důležitější než to, že na tom nespustíš hru.

  • Phillios191

    Škoda, že to není na gogu.

  • Předpokládám, že pro člověka, který má doma ještě PC s Win7 pojede konzolová verze viditelně lépe, než by mu jela PC verze.

  • Harshday

    Nemám na výběr, kdysi jsem původní hru hrál na xboxu. A znovu jsem tu stejnou hru po letech nechtěl hrát jen kvůli dabingu. Takže teď když to alespoň vylepšili, některé mise upravili a ze hry si toho už moc nepamatuji. Je čas to vyzkoušet a i když mi angličtina nedělá problém, tak si konečně zahraji něco v češtině. 

  • 2 hodiny nejsou dost? A kolik by jsi si predstavoval? 8 nebo treba 20? To ze hry krades je tvoje vec a je mi to vcelku jedno. Jen ty kecy okolo si muzes odpustit.

  • Myslel nepodporovany od Microsoftu.

  • Sallvator

    ano ale grafika a fps omezene bez moznosti nastaveni + ovladani o nicem...

  • Aja1984

    Jak rok? Však teprve v srpnu vyšla první hra co ho nepodporuje (MSFS2020) a tohle je druhá hra co ho nepodporuje (dokud to někdo necracne)....

  • €34 nikoli doláčů. 

  • Carnage666

    Na PC si při prvním zapnutí hry můžeš vybrat zvuk i titulky i rozhraní, počítám že to bude i na PSku.

  • Carnage666

    Naštěstí má hra Denuvo :) a hoši se s tou ochranou poslední dobou docela činní.

  • Grimsy

    Za $34 na GreenManGaming. To jde, když dnes vidím hry na férovku za $80. 😂

  • jaj moralisti, díky za výchovu teda, polepším se samozřejmě.

    Mě teda jako zlodějina přijde spíš udělat remake hry kterou jsem sám nevydal (kuk na 2K) a inkasovat za ni milionový zisky..

    A je pravda že ne vždy si tu věc koupím, ale právě proto si to rád vyzkouším, a když mě to chytne tak rád platím. Boty si taky radši vyzkoušíte..2hoďky na steamu nebývají dost.

  • Tak naštěstí máš hodnocení hned nahoře a můžeš si ověřit, že jsi to odhadl špatně :-D

  • Myslím, že si vybíráš nejhorší kombinaci :-D

    M1 byla česká hra, napsaná česky a angličtina pak byla překlad. Tomu odpovídala kvalita českého dabingu (scénář i dabing byl vlastně originál). U remake už jde primárně o anglickou hru, čeština je překlad, dabing se tuším dělal na poslední chvíli. Tam bych šel raději do angličtiny.

  • 0011

    K mafii jako takové vztah nemám ale tehdejší recenze v Levelu mě donutila doma vyhrabat a přečíst Kmotra, kterého si pak půjčila většina spolužáků, ale vypadá to, že remake se povedl, tak jsem ho koupil jako dárek pro bráchu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit