Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pupu

    Naprosto perfektní,  nasírala jsem se přesně u stejných situací jako před lety, takže zážitek byl autentický... A to je přesně to, co jsem chtěla. Nostalgie forever.

  • 0tecFura

    Jo ale vždyť tam jsou semafory. Hraju na klasickou obtížnost a hned při jedné z prvních jízd jsem dostal pokutu, že jsem projel na červenou. 

  • Byla to super hra, bohužel vyšla v době kdy byl trh přesycen WW2 FPS a vedle CoD2 a BiA úplně zapadla.

  • untentrauer

    Jasný. Myslím si, že je to sebestřednej egoista, bez špetky sebekritiky.....Ale osobně ho neznám a tak si to můžu jen myslet...

    Ale pozor uznávám, že je to skvělej vývojář a respekt jeho tvorbě. To zase jo....

  • 0tecFura

    Souhlas. Za mě zatím po 6ti hodinách. Pořád slušná hra. Pro nového, nezaujateho hráče 75/100. Ale na mě hodně funguje nostalgie. Pro mě skvělá hra. Užívám si každou misy . Dabing paráda. Nářez. 95/100. 🙂


  • Hezký jsou i detaily (nevím, jestli to tak bylo i v původní verzi hry), ale třeba jedu tunelem a rádio začne ztrácet signál. 

    Možná bude jedinou vadou na kráse absence dalšího obsahu. Nebude co dělat až člověk dokončí příběh. 

    Ale i tak, je to parádní hra! 

  • Moje srdcová hra

  • Je to pěkný. Postavy vypadají neuvěřitelně a vše funguje výborně. Atmosféra je také solidní. Za 800Kč super hra. 

  • Jo, to je ta jeho svovoda slova...

  • 0tecFura

    Jj hlavně dvojka mě bavila neskutečně. Nezlobil bych se ani za remake ani za třetí díl. 

  • Kéž by kluci z Brna sehnali práva IS a udělali remake nebo rovnou třetí díl Hidden and Dangerous. To by byla krása. Tenhle druh her tu prostě chybí.

  • Carnage666

    Horizon Zero Dawn taky nepodporuje win7 🙂

  • red.eagle.792197

    reakce na untrauer .To víš, to je ten Vávra bojovník proti cenzuře :))

  • 0tecFura

    Mě to taky štve.

    Ty steamcovers jsou v dobrý kvalitě ty obaly. Snažím se tomu vyhýbat, ale občas vyjde něco, co si chci fakt zahrát, co prostě neseženu, tak alespoň něco. Kromě toho divinity i třeba Red redemption 2 takhle mám. 

    Si hru koupím většinou na jrc nebo xzone. Pošlou mi klíč, ten si vytisknu a nalepim dovnitř. 

  • LessPh

    Steamcovers to neznam, ale neco podobnyho jsem zkousel, ale mel jsem jen prazdne DVD boxy a proste print coveru nebyl v dobre kvalite, ani papir.. tak jsem to vsechno vyhazel:D

    Bude hur, podle me PC krabicovky budou do 2 let rarity a budou vychazet jen ke specialnim titulum:( Jsem sberatel a tohle mi fakt dost vadi...

  • 0tecFura

    Ne nějaká jiná edice. Ale ty oranžový zmenšený mám taky asi 8 her. 🙂

    Naprd je ze nějaký hry už vůbec nedelaj krabicovky. Třeba divinity original sin 2 jsem nikde nesehnal. Tak jsem si na steamcovers na to udělal krabičku sám a dovnitř si nalepil účtenku z Digitalu. 

  • 0011

    😀 ale zas na druhou stranu je díky tomu jeho opus magnum o Skyrimu na tomhle webu s přehledem nejčtenější a nejvíc diskutovaný článek

  • Coffin.Corner

    Zaznamenal jsem z jiné recenže, že na PC jsou souboje díky rychlému míření myší úplně triviální i na nejvyšší obtížnost.

  • LessPh

    Mně by stačila i ta kolekce klasiky, asi myslíš tu v tom oranžovým zmenšeným DVD boxu, ne?

    Já v dnešní divný digitální době to dělám tak, že si koupím třeba i digitál když je za dobrou cenu a pak si na ebay nebo podobným serveru vždy dokoupím krabičku s diskem.

    Třeba RE2 remake jsem koupil digitál za super cenu a z ebaye objednal RE2 original na PSX z Japonska i s původní účtenkou, mám z toho opravdovou radost a police se mi plní fyzickými a unikátními kousky;-)

  • 0011

    Já zas nemusím Vávru, Mafii ani filmové zpracování Kmotra, ale aspoň jsem s hrou někomu udělal radost, i když prý Vávra tenhle remake nesnáší. Nedohrál jsem ani první Mafii a nebylo to obtížností závodu, páč k tomu jsem se ani nedostal a další díly jsem ani nezkoušel. Nicméně koukat na gamesplay s Pavlem a Šárkou mě bavilo, ale během toho jsem si neřekl že to zkusím dohrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší