Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru jsem uhral za stejnou dobu jako zde v recenzi. Musim bohuzel s hodnocenim plne souhlasit. Hru clovek dohraje a co potom ? Smazat ?
    Grafika je super, hudba je super. Ale pribehove je velice kratka, jednoznacna pribehova linie, nelze nikam odbocit, zadne postranni mise hra nema. Navic volnou jizdu a nebo extremni jizdu zde clovek taky nenajde. Navic tolik moznosti ktere by hra nabizela, at uz jsou to detaily jako hromadna doprava nebo taxi, nebo jen hloupa moznost sednout si na lavicku a kochat se vyhledem na vyborne propracovane mesto z ruznych vyhlidek. Kdyz vezmu v potaz DLC, ktere jsou jen jedna velika arkada, tak jsem opravdu zklamany. Hra mohla byt o mnoho lepsi. *9*
    Osobne bych hodnotil 65%.
  • "Mafia 2 je perfektně technicky a umělecky provedený kousek, který veškerou herní konkurenci zadupává do země prezentací příběhu. Jenže to není film, ale počítačová hra", a proto jen 7/10.
    Já s recenzí víceméně souhlasím, sám při procentuálním hodnocení dávám 75%. Hra je to precizně provedená a krásně odvyprávěná, ale zabaví i po jejím nečekaně rychlém dohrátí?
    Ne... U CoD a krátkého příběhu mávnu rukou - vrhnu se MP. Ale co s Mafií II, když DLC k ní vydávaná působí jen jako laciný a hloupý vtip? A je to taková škoda.
  • 7 je strašně málo - pokud hru hodnotíte jako nevyvedený datadisk k jedničce, není to objektivní recenze - když vemu v potaz spoustu her, které mají hodnocení 8 a nesahají Mafii 2 ani po pažbu brokovnice, nemůžu s hodnocením souhlasit. Myslím, že tahle hra si zaslouží alespoň 8, spíše 9

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit