Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, řekněme standardní verbovací průpovídka. Nepromlouvá hráči do duše tolik, jako před pár lety úvaha o zabíjení zvířat, když je k tomu dobrý důvod. Nebylo to špatný, jen to holt nemělo takovej drajv a napětí, ale nakonec vždyť je to spíš teaser než trailer. Spekulovat o čemkoliv na základě teaseru nechci. Jen přání nám všem, ať je to zábavná hra.
  • Beep_Beep_I_am_Jeep
    Trailer úžasný, hlavní hrdina mi přijde také skvělý, Vito potěšil, řeči o rodině se mi také líbily.

    Gameplay šílený, pohyb postav hrozný, řízení aut je podle toho, co jsem viděl, také hrozné. Grafika v noci skvělá, ve dne o hodně horší, snad to ještě doladí.
    O srážkách s auty vůbec nemluvím (radši).
    Soundtrack se mi velice líbí, nevím proč, ale připomíná mi to True Detective. Prostředí také skvělé. Přestřelky vypadají jako ve druhém díle, takže s tím problém nemám. Řešení tachometru se mi také líbí, i když je to drobnost.

    Celkově nevím, ale připadá mi to jako Just Cause, Mafia mi vždycky přišla taková vážnější, realističtější. Toto mi přijde příliš akční, uvidíme.
    • Jen pis. Sice s tebou nesouhlasim, ale nenech se otravovat ;) Cim vic nazoru, tim lepe - to plati asi na kazdym webu.
    • http://www.imgup.cz/image/P7B
      • Sr_Lobo
        Aha tak tomuhle teda rika ten socialni zivot soucanosti *15*
    • Uz jsi to stejný napsal na Hrej.cz, tak už zbývá jen eurogamer, doupe a zing.
      • Beep_Beep_I_am_Jeep
        Děkuji za reakci. Nicméně, nechápu, proč by to mělo vadit? Více lidí, více názorů. Nebo je snad novinka o Mafii 3 jen na jednom webu? Že bychom jí na ostatních herních webech zakázaly, ať není novinka všude.
        • Rozešli to všude, celej internet ať je toho plnej :)
  • Ten zúfalo negativistický až priam agresívny postoj ku hre od prítomných prispievateľov, ktorí dokážu už len na základe kratučkej pred-renderovanej ukážky spolu so b-roll ukážkami zo samotného hrania odhadnúť kam hra smeruje a o čom v skutočnosti bude.. Spamätajte sa, chováte sa ako rozmaznaní sopliaci, ktorí bezpredmetne kritizujú hru len preto, že to nerobí namiesto američana nejaký čech.

    Hra podľa mňa vyzerá celkom dobre až na zopár vecí, na ktorých ale môžu do vydania ešte popracovať, patria medzi ne najmä tie vybuchujúce autá alá Michal Zátoka a to automatické zameriavanie na kolesá áut, ktoré keď prestrelíš tak sa prekotia na kapotu ako keby ste im pod kolesá hodili betonový stĺp.
    • Jak muže hra ve který se objeví 4 blesky nad postavama "chyť mě" vypadat dobře? :D Ten gameplay je strašnej... tohle neni mafia jak všichni znaj ale sra*ka.
      • Som si takmer istý, že to sa bude dať vypnúť v nastaveniach, že to je len pre casual konzolistov aby vedeli kde majú mieriť.
        Celkovo to na mňa pôsobí veľmi zaujímavo, najmä to zasadenie do fiktívneho mesta inšpirovaného new orleans.
      • Asi jako Farcry 3 nebo Farcry 4.... *3* kdo hrál pochopí.
        • Uplně jiná hra...
    • Ten hejt je pochopitelný. Fanatičnost českých uživatelů je vypěstovaná Vávrem, JD (nyní Eurogamer) a Kolářem (taky Eurogamer a také vývojář Mafie). Nic proti nim osobně, ale je pochopitelný, když tu média pěstují herní nacionalismus ve prospěch českých her, že to ti lidi poplivou, i když na tom ti češi přece jen dělají (stačí jen hledat drobky). Pokud jsem pochopil, makaj na tom lidé ze Star Wars, Bioshocku a původní Mafie (viz linked in).

      Vybuchující auta dle mého doladí a chlapík na prezentaci má možná zaplé cheaty, jinak by sám vybouch, nebo by to bylo špatně doladěný. Kola jsou příliš lehký, ale to se dle mýho bude dát vypnout a trefit kolo za jízdy s gamepadem by bylo myslím frustrující.
      • Som si takmer istý, že to vyladia alebo bude sa to dať vypnúť a že to je len kvôli konzolistom. Hra podľa mňa vyzerá k svetu a ak príbeh bude aspoň rovnako dobrý ako pri predošlých hrách, spolu so spracovaním mesta a podareného jazdného modelu, tak ani minútu nebudem váhať nad kúpou.
        • Prosím, zopakuj ještě párkrát, že je to kvůli casual konzolistům. Je to tak sexy. Úplně cítím, jak ti raší strniště na tváři. *14*
          • Veď by som sám sebe klamal, keby som povedal, že to tak nie je. Sám musíš uznať, že mám pravdu.
  • VaZqeZ_EU
    Kdyby byl Dan v hrobě, určitě by se otáčel. Aneb, jak se dá sprasit "český" klenot...
    Avada Kedavra na ně *16*
    • Ale Dan v hrobě není a nevadí mu to ;)
  • Moc nechápu ty negativní ohlasy, když vůbec nevíme, jaká ta hra bude, jaký bude mít příběh.
  • Vybuchujici auta OMFG, to je neco co v zivote nepochopim, tedy chapu to takhle, i mne bavi obcas blbnout v GTAcku nebo tak, ale u Mafie? Tady bych spis cekal realisticky gameplay, mne prisli uz i auta v prvni mafii az moc explozivni a to vybuchovali jen kdy hrac opravdu chtel, tohle je hnuj.

    Zatim snad vsechno, co rekli mne moc nenadchlo, zasazeni zni dobre, ale moc toho neukazali, tak se bojim i u toho. A co se tyce grafiky tak u "next-genu" sem cekal vic, i kdyz na grafiku ja osobne kaslu.
  • Jako je pěkný že tam bude i Vito, ale Michael Bay to režírovat nemusel
  • Za mě zklamání. Citím v tom ten nechutný amerikánismus..přesně to, proti čemu jde vlastně Vávra.

    Nacpeme tam černocha, aby nebyl problém. Nacpeme tam míšence, aby nebyl problém. Zatočíme to kolem rodiny a vlastenectví a bůh ví jakých sraček, které tu má každý u pr*ele.

    Z traileru jde cítit úplně jiná mentalita lidí/vývojářů v USA a u nás..prostě je to naprd. Nemá to duši, nápad. Je to GTA v kabátu Mafie.

    Rozrážení aut za jízdy jako nějakým bagrem? WTF!
    Okamžité výbuchy? WTF!
    Střelba zbraní do motoru = exploze auta? WTF!
    • TheGGG
      no jo no, holt nedělají to čecháčci, tak tam nebude vepřo, knedlo, zelo, nasávání v hospodě a brblání nad mizernou existencí
      • much0J
        Tim pádem nějakej slušnej Čech taky nemůže mít kreativního ducha aby udělal něco lepšího, než co USA chrlí pásově jedno za druhým viď? Takový totiž nejsou, všichni jsou břídilové. Jestli je tu někdo větší Čech tak leda ty.
      • The_Troll
        Boha jeho, takže halušky už tým dupľom nie...takže ostáva len hnusný Big Mac.
        • TheGGG
          big mac si dám rád kdykoliv, lepší než český blafy
          • jen se pas, vepříku
    • GTA+Max payne - Mafia1+2= Mafia 3
  • Llour
    Bože, co je to za Chicharita *7* *7*
  • h0p3
    Jak to tady pročítám, tak mě zaujala jedna věc. Vážně jsem jedinej, komu byl už Vito neskutečně nesympatickej ?
    Vždycky jsem ho měl za línýho spratka, pro kterýho bylo zabíjení apod. líp placený než poctivá práce.
    A tenhle pán na mě působí dost podobným dojmem což neříkám, že je špatná věc. Protože třeba si konečně lidi uvědomí, že né všichni to byli starší strejdové v oblecích, kteří to dělali jen z rebelie vůči "nespravedlivému" systému.
    • Ty si to špatně pochopil. Chce se mi z tebe zvracet. A co Tommy? Ten ti jistě nevadí, přitom sám se přiznal v příběhu, jakmile viděl kvádra mafiánů, už mu stříkala radost, a chtěl se k nim přidat.
      • h0p3
        To jo, ale Tommy se živil jako taxikář a práce se neštítil jako Vito. A co si budeme namlouvat, jednička je hodně romantická v tomhle ohledu. U dvojky mi přišlo, že se tohohle romantickýho pohledu na věc chtějí zbavit a ukázat co za hajzli to ve skutečnosti je. Což skončilo tak na půli cesty, jak je vidět.
    • Vito mi byl take tezce nesymapatickej. Tento mi je nesympatickej jen vzhledove (hlavne ty rty)
    • Mě teda nevadil a ať byl jakej chce, tak furt lepší než vyžraná rambo gorila na kterou se nedá skoro dívat..
      • h0p3
        Pravda, ale já bych neřekl že mi vadil. Jen si myslím, že lidi si ho moc idealizují.
        • No povahově svatej určitě nebyl, stejně jako Tommy z jedničky. Ale prostě i když byl hajzl, tak mi byl nějak sympatickej. To je spíš daný vzhledem, tady toho "borce" jsem viděl minutu a nesympatičnost z něj jen sálala + naky klišé kecy o rodině k tomu už nikoho fakt nedojmou. Vůbec mě neláká za někoho takovýho hrát, natož "soucitit" s nim.
          • h0p3
            To je přesně ono. Když hrát za hajzla, tak ať už i tak vypadá. Na nějaký soucítění s těmahle lidma nejsem zvědavej. Jedinej s kým jsem v téhle sérii kdy sympatizoval byl Frank v jedničce.

            A je fakt, že ty kecy o rodině byly hodně over the top.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit