Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radkaa
    Proboha tohle je co ? Nějaký psychicky narušený jedinec s fixací na rodinu se vrací z války ? Ten hlavní "hrdina" je nesympatický až to bolí, už jenom kvůli tomu bych to hrát nemohla... Jsem myslela, že mafie je něco jako Broadwalk Empire a ne tohle. *8* *13*
    • MARTASLJ19
      Lepšie by som to snáď ani nepovedal :)
    • h0p3
      Tohle je přesně věc kterou by si měli lidi uvědomit. Že lidi v tomhle světě většinou nejsou kluci z plakátů, kteří se v něm ocitli omylem. Ale lemplové pro který je poctivá práce moc namáhavá a špatně placená.
      Což vám už mohl dokázat Vito ve dvojce, pro kterýho bylo pár minut "smrtelnýho nebezpečí", finančně zajímavější než 8-12 hodin denně v práci.

      Na jednu stranu díky tomu pro mě Mafie (herní) ztratila kouzlo. Na druhou jsem rád, že na tohle poukazují.
    • První Mafia je něco jako Boardwalk Empire...
  • trochu domnenek: typek ktereho popravili byl nejspiš italsky mafian, ten samej co podpalil ten kram, asi kvuli vypalnemu (stejny boty). no a pritom zabil kamoše z vojny našho hrdiny. Takže asi nebudeme hrát za mafii ale spíš budeme proti ní.
    otazka je jakou šancu na uspech by takovy odboj proti mafii ve skutečnosti tehdy mel
  • Tak jsem se nasr*l...

    Trochu mě zklamala hratelnost z těchto záběrů: https://www.youtube.com/watch?v=n6enkC6lF0E

    Tady bohužel vidím, jak hra kombinuje snad úplně všechno dohromady. Rychlé vypadávání z auta za jízdy z Just Cause, míření na pneumatiky ze sortu craziestovosti Saints Row a jízdní model je jak z Flatout 3.

    Vlastně jsem si sérii Flatout vybavil hned, co M3 oznámili. Flatout 3 nebylo o nic lepší než předchozí díly, když se hra dostala do ruky úplně jiných lidí.

    Nevím, jestli to bude dobrá hra. Možná je to dobrá hra a bude. Každopádně já jsem nechtěl nic jiného než jízdní model z Mafie 2 a mít možnost hrát za nějakého sympaťáka a ne za psychopata, co se svou stříkačkou, co může s prominutím rozstřílet 3 auta do samotného výbuchu na jednu kulku. Tady vidíte samotnou mentalitu Američanů. Honem roztavit nějakou hrou svůj Xbox a užít si auto, co dělají vrm, vrm, vrm, vrm, z 0 na 100 za 3 sekundy, bez ohledu na to, jestli je to rodinný vůz, elektrické vozítko, nebo snad nákupní košík. Pak jednou kulkou zabít všechno živé a ať je v tom hodně výbuchů. Mafia 1 byla úplný opak, když se nad tím zamyslíte. Jeli jste si 60 km/h a ani o 1 víc, jelikož vás měřili policajti a jeli jste si vesele ve svém dreamy Chinatown, snažili jste se si auto nezničit a užívali jste si atmosféru a tohle samosebou v Americe neslavilo úspěch. Polák, Rus, Němec... všichni mají rádi Mafii a Američan? Ten neviděl hru ani z vlaku. Mafia 2 byla vyvážená a taková zředěná, což mi vyhovovalo nejvíc. Fyzika byla furt super, snad nejlepší vůbec v historii všech otevřených her, Mafia 2 měla nejlepší jízdní model, ale i bylo tam i trochu blbnutí, co byste v Mafii 1 nezažili a to bylo ještě dobrý, ale teď už to bude jen blbnutí s otevřenou hubou, slintající na košili. Já jsem nikdy moc Vávru nepovažoval za hrdinu českého herního průmyslu, co vytvořil celou Mafii sám, jak si tu někteří myslí, každopádně s tímhle s ním opravdu souhlasím. https://youtu.be/5fB9hFVGC_A?t=35m24s
    Každopádně uvidíme.
    • Keyz
      Jako již ten rozdíl....

      V jízdě když jsem naštval ty mafiány kteří byli v autě (bylo jich tam tuším 4 a měli samopal a pistole), tak to bylo něco. Prostě měli přesilu a také to podle toho vypadalo. Radost jsem měl když jsem utekl, anebo je nějak zabil.

      Nemusel jsem je sundat jako nic a za 5 minut sundat rovnou 8 mafiánu abych měl pocit zábavy. To byla zcela jiná zábava.

      Jo, a k tomu Mafia speciálu, by někdo měl udělat anglické titulky.
    • Keyz
      Bohuže...Vypadá prostě jak se někteří obávali. Hru již přesunuli a je to zcela jiná hra. Americká hra ve špatném slova smyslu. Prostě, jak jsi to popsal. Ta nutnost mít ihned zábavu a ihned vše, ihned se něco musí dít, musí něco bouchat, musí tam být černoch co má drsné kecy atd.... Bohužel se asi podíval na to co letí a to podle toho, to dělají.

      Prostě jako když se točí průměrný AAA mega film. Mrkne se co letí a podle toho se to nějak dělá.
      Mafia 1. Borci měli nápad a ten udělali. Věci zjišťovali za pochodu. To je rozdíl. Cíl byl hra podle jejich vize.
      A další památné hry. Měli to stejně. Nehleděli tolik na co by tam podle průzkumů měli být aby to potěšilo všechny.

      Namísto toho, udělali to co chtěli dobře a prostě uvěřitelně.. Nelze se zavděčit každému a roubovat to tam na tvrdo je špatný. Jako ty špatné restaurace kde mají od všeho něco a dohromady hnus.

      Tohle vidím i u Witcher 3, ale tam chytře dali věci tak, že to není nutné dělat a jsou to drobnosti. Karty. Karty dnes letí a tak tam máš karty i když by tam být neměly. Tuna "?" po mapě kde máš nějaké poklady. Nemusíš to dělat a většinou to je na prd. Když to tam již dali, tak zde to nevadí. Ale případ FC, watch dogs, kde musíš odemykat nějaké věže atd... to musíš a je to nelogické.
      Jestli to bude i zde, tak to bude tedy paráda...
  • PreidaQ
    Vidím to na suprovou atmosféru světa spolu s otřesným jízdním modelem, nesympatickými postavami a nic moc gameplayem. Takové připodobnění k Assassin's Creed. Takže jsem skeptický a hra mě může časem jenom příjemně překvapit.
  • whiterabbit
    Pro mě osobně palec nahoru moc se těším. Spousta lidí si tu stěžuje, že je to až moc o rodině, ale nebyla náhodou jednička i dvojka taky o rodině? Celkově mafie kladli vždy důraz na rodinu takže bych to vůbec neřešil. Období i místo zasazení jsou neokoukané a málo známé, což je pro mě opět plus. Co se týče gameplay záběrů, je mi jasné, že se nejedná o finální verzi takže arkádovost vozidel bych vůbec neřešil, spíš mi udělala radost i ukázku soubojů zblízka atd. Ty mají opravdu grády. Rozhodně bych ale hru nehodnotil dokud si ji sám nevyzkouším ;) btw pro ty co si stěžují na vysoce pravděpodobně chybějící dabing - nebrečte hrajete spoustu her i bez titulků a na hratelnosti jim to neubírá ;)
  • Raději bych návrat do časů Caponeho, Torria, Hoffy nebo třeba Bugsyho, filmového kmotra atd.
  • Keyz
    Nelze než souhlasit s příspěvkem od "anon" na poslední stránce.

    Toho přesunu se obávám nejvíce. Aby z toho nebylo další GTA / sains row styl.
  • TheGGG
    Jestli tam bude první mise zas vzpomínka na válku, tak si tu první misi zahraju, jinak adios, gangsterky mě nebaví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší