Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MalyZeli
    Jéé, a já už se bál že dneska nebude žádný článek o mafii 3, ještě tak 2 a nebude žádný důvod to hrát. *3*
    • Všechno tohle je ale slabý odvar toho, co předvedli v dnešním Re-Play. Do teď jsem je tam měl za profesionály, ale totálně vyspoilovat příběh a popisovat, co ve hře máte dělat, koho zabijete, proti komu půjdete, s kým si budete dělit území, to bylo dost i na mě! *10*
  • Tak to je tedy hlína!
    • Hlína nebo jíl, řekl bych, jinak by to musel bejt Lincoln Dirt *1*
    • spíš špína
  • frag.ment
    Já se celkem těším, vypadá to na solidní zábavu. Mám výhodu, že s mou děravou pamětí většinu věcí z videí do druhého dne zapomenu *3*
  • Nevim, zda to bylo tady ci na hrej.cz ale gta v ma venku mod redoux. Asi bude rozumnejsi si znovu projit jej nez tenhle paskvil.
    • frag.ment
      No GTA V Redux je tak nechutně uhlazenej, že se mi spíš zamlouvá původní grafika. Podle Ruduxu tráví každý amík min. půl dne leštěním auta jalovicí, protože vše se leskne jak psí k*lky.
  • DonVirtuous
    Snad bude moct mít oblek.
    • Corvus
      Bude, je již dávno na screenshotech...
  • Neuvěřitelná masírka, tahle hra se propaguje snad i v regálech mei houskama... Ale hlavně mě rozesmál poslední odstavec. Wow to snad ještě nikde nebylo, že headshot zabije na jednu ránu!
  • Majkl
    To ho ve Vietnamu neučili, jak se drží útočná puška?
    • Ve Vietnamu byla uroven vycviku americkych vojaku (koneckoncu slo o brance) natolik mizerna, ze casto ani nevedeli, jak spravne pouzivat miridla a vsechno resili prostym kropenim davkou, natozpak aby ho ucili nejake "spravne" drzeni pusky (by me zajimalo co to vlastne znamena). Tedy pokud neslo o "burany", ti byvali bezne ostrostrelci uz z civilu (to plati ostatne dodnes).
      Kazdopadne je prirozenejsi prehozeni pusky pres rameno jako na obrazku, nez nejake ultra-tacticool drzeni s vykloubenym zapestim, jak ho vidame dnes. To by pusobilo v kontextu doby vazne smesne.
  • Doufam ze dalsi novinkou bude predstaveni Lincolnova satniku. Konkretne ponozek a trenek, protoze to co nosi na tom uz muzeme videt.
    • Sakra, ted jsemsi vsimnul ze nekdo mel uz stejnou myslenku.
  • Jack1947
    TO je hrůza klasické poválečné zbraně dostávají nový rozměr - hlavně že to vypadá jak levnější vykrádačka GTAV.

    Hlavní hrdiny nám dostal víc svalů a zmužněl nebo ( on se bude dopovat postupně steroidy a anaboliky až vyroste v obrovskou nadapovanou gorilu)

    Hlavně že to bouchá žwe tam jsou přísavné bomby či co a že to bude desně drsný a nebude se to brát vážně. Jasný, městský akce jsou nedostatkový zboží tak nebudeme pokrytečtí nad Wáchovými psami jsme zlomily hůl tak co dát šanci tomuhle gerojovy z Vietnamu - Co pak si někdy Mafia hrála na něco vážného nebo nedej bože příběhově uvěřitelného?... Pche.
    Nakonec bez výbuchů a akce na každém kroku ( nejlépe bez vaší smrti) by to byla jen prázdná nudná gangsterka) Vždyt ono už ani to jméno Mafia není tak špatné... ( stačí si představit jinou hru a tu tady máme).

    9 hráčů se těší a už 4 ne he... no inu proti gustu žádný puštu vždyt víte *3* ( pěkně nám to narůstáá )
    • Souhlasím s tebou, ale teď mě bolí hlava z luštění textu.
    • Vidlec
      Já nevím, co musí člověk splňovat aby pochopil tvůj text.
      Jestli IQ 180, doktorát z lingvistiky, 50 let praxe v analýze textu, nebo nějakou zvláštní formu autismu.

      Nemáte někdo ekvivalent Rosettské desky, kde by byl napsán jeden text normálně česky a vedle toho to samé Jack1947ovski?
  • ta nesympaticka postava to pro me zabila...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit