Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať rovnou vypustí i závěčnou animačku a titulky, ať to máme komplet.
  • Majkl
    To ho ve Vietnamu neučili, jak se drží útočná puška?
    • Ve Vietnamu byla uroven vycviku americkych vojaku (koneckoncu slo o brance) natolik mizerna, ze casto ani nevedeli, jak spravne pouzivat miridla a vsechno resili prostym kropenim davkou, natozpak aby ho ucili nejake "spravne" drzeni pusky (by me zajimalo co to vlastne znamena). Tedy pokud neslo o "burany", ti byvali bezne ostrostrelci uz z civilu (to plati ostatne dodnes).
      Kazdopadne je prirozenejsi prehozeni pusky pres rameno jako na obrazku, nez nejake ultra-tacticool drzeni s vykloubenym zapestim, jak ho vidame dnes. To by pusobilo v kontextu doby vazne smesne.
  • Doufam ze dalsi novinkou bude predstaveni Lincolnova satniku. Konkretne ponozek a trenek, protoze to co nosi na tom uz muzeme videt.
    • Sakra, ted jsemsi vsimnul ze nekdo mel uz stejnou myslenku.
  • Neuvěřitelná masírka, tahle hra se propaguje snad i v regálech mei houskama... Ale hlavně mě rozesmál poslední odstavec. Wow to snad ještě nikde nebylo, že headshot zabije na jednu ránu!
  • ta nesympaticka postava to pro me zabila...
  • Ještě nám chybí informace, jaký spodní prádlo bude nosit Lincoln a můžeme v klidu usnout *6*
  • MalyZeli
    Jéé, a já už se bál že dneska nebude žádný článek o mafii 3, ještě tak 2 a nebude žádný důvod to hrát. *3*
    • Všechno tohle je ale slabý odvar toho, co předvedli v dnešním Re-Play. Do teď jsem je tam měl za profesionály, ale totálně vyspoilovat příběh a popisovat, co ve hře máte dělat, koho zabijete, proti komu půjdete, s kým si budete dělit území, to bylo dost i na mě! *10*
  • Silná konkurence Watch Dogs 2. Nezájem.
  • DonVirtuous
    Snad bude moct mít oblek.
    • Corvus
      Bude, je již dávno na screenshotech...
  • Tak to je tedy hlína!
    • Hlína nebo jíl, řekl bych, jinak by to musel bejt Lincoln Dirt *1*
    • spíš špína

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit