Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haden zapomněl na třetí pilíř úspěchu předchozích dílů: realistický a uvěřitelný svět. Čím víc se o téhle hře dozvídám, tím víc to vypadá jako Godfather 3, ale rozhodně ne jako Mafia. A dát to nějakému borečkovi který o sérii ani nevěděl? WTF were they thinking?!
  • Už jsem to tu psal a napíšu tu to znovu. To, že na hře dělá pár Čechů z původního týmu vůbec nic neznamená. Zapomeňte na první díl a českou produkci, kvalitní český dabing. Mafia III bude typická novodobá americká herní produkce. S prvním dílem to má společné jen jméno. Souvislosti nehledejte. Stejným způsobem by to mohli nazvat třeba 'American Cosa Nostra' nebo 'New Orleans Noire' a nikdo z Vás by si to s legendární hrou Vochozky a Vávry ani nespojil, protože by nenašel pojítko. V Take2 se ale již určitě těší na prodeje z Česka, protože mamoni poletí na název hry a kafrat budou až posléze, že to vlastně není Mafia. Ano může to být kvalitní hra, ale pod jiným názvem hry by tu v diskusích asi lidi tak nestříkali.
    • Mart9
      Kdo je Vochozka a co dělal na prvním díle?
      • Petr Vochozka, český podnikatel a jeden ze zakladatelů studia Illusion Softworks. Po úspěchu hry Mafia došlo k reálném únosu jeho osoby partou vyděračů, drželi ho v nějaké stodole a chtěli výkupné. Byl osvobozen zásahem policie. Od té doby se začal snažit o co největší anonymitu a v podstatě "zmizel z radaru".

        http://zpravy.idnes.cz/misto-milionu-ceka-gang-unoscu-vezeni-d8b-/krimi.aspx?c=A050411_172328_krimi_jpl
      • Mart9
        Tak odpoví mi někdo, proč ten člověk pana Vochozku postavil na úroveň D. Vávry?
        • Protože je taky čech tak tomu musí rozumět
      • Tatéra s flaškou chlastu a cigárem v hubě *15*
  • mazec
  • Jo Mafia 1 a 2 ale 3 ? Vzdyt to vypada jak hra na consoly v 800x600. No uvidime pristi Rok , ale zatim se mi moc Mafie 3 nelibi. (Graficky)
    • Mart9
      Grafika je to poslední, co bych v této době u hry řešil (pokud to není odfláknutý pixel art). Hratelnost a u Mafie příběh, atmosféra a jízdní model, to je to nejdůležitější.
  • Svou vlastní cestou do pekla :)
  • palver
    "chceme jít vlastní cestou a přinést do hry zajímavé novinky" - přeloženo z marketingového zmrdispeaku do češtiny: Je to úplně jiná hra, ale jmenuje se to Mafie, protože na to máme licenci.
    • ... a vy nám do toho nebudete kecat, ale koupíte si to, protože je to pokračování toho, co jste hráli. A pokud se vám to nebude líbit, tak to nesmíte v žádném případě srovnávat s Mafii 1 nebo 2.
  • Tak když jde hrát GTA za žirafu, třeba půjde i Mafia za bělocha *1*
  • na podzimu bude možné využít služeb české pobočky 2K za účelem školení nových českých opiček - kdyby byl zájem se podílet na tomhle megaprojektu *8* *14* *8*
  • Uwe Boll promluvil a už teďka všichni víme, že bude nový Rambo! *12* *12* *8* *1*
  • Nejvíce mě znervózňuje skutečnost že v podstatě nemluví skoro vůbec o důležitosti příběhu který by měl v Mafii být v podstatě to hlavní. No uvidíme co z toho nakonec bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit