Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Válka ve Vietnamu, teda veterán, zevřením nějaký čabrda ( hispánec ?) postavy taky dobré inu, tohle nebude mafia... tak jak ji známe...Proč vlastně kritizovat předem když jí budeme hrát všichni... hmm... tak snad jen at je to menší zklamání než minule.
    Což asi bude protože se od toho zas tolik nečeká...
  • sice kritizujeme, ale stačí si přečíst článek.. Haden vůbec Mafii neznal.. sice se začalo pracovat už při Mafii2, ale z původního konceptu nezbylo nic.. sice někteří lidé z 2k pracují jako programátoři, grafici (co scénáristi aby byl dobrý příběh?) .. chtějí to dělat po svém.. jasně, možná to bude dobrá hra, ale už to asi nebude ta stará dobrá "mafie" :-)
  • Opravud bych nerad aby se z mafie stal klon GTA, už jen proto že mi styl hraní GTA nevyhovuje a tento titul nepotřebuje imitovat podobnou hru a zasadit jí do jiného prostředí. Mám dojem že amíci mafii pomalu ale jistě zabíjejí... *11*
  • na podzimu bude možné využít služeb české pobočky 2K za účelem školení nových českých opiček - kdyby byl zájem se podílet na tomhle megaprojektu *8* *14* *8*
  • Jo Mafia 1 a 2 ale 3 ? Vzdyt to vypada jak hra na consoly v 800x600. No uvidime pristi Rok , ale zatim se mi moc Mafie 3 nelibi. (Graficky)
    • Mart9
      Grafika je to poslední, co bych v této době u hry řešil (pokud to není odfláknutý pixel art). Hratelnost a u Mafie příběh, atmosféra a jízdní model, to je to nejdůležitější.
  • mazec
  • Ok klidně, pak to ale nenazývejte "Mafia". Kdyby Activition udělal simulátor podobný Armě tak to taky nepojmenuje CoD.
    • Za co mínus?
      • Zrzzek
        Lidé s tebou asi nesouhlasí.
        • Ne fakt? Já bych ale chtěl vědět s čím, nebo proč?
          • Zrzzek
            Proč by to neměli nazývat Mafia? Práva na to mají. Dokonce na tom dělají i někteří lidé z 2K Czech. Zda to bude hra dobrá/špatná se dozvíme po vydání.
            Tu druhou větu jsem tak trochu nepochopil, jsem trochu natvrdlý. Šlo by to nějak vysvětlit?
            • Zrzzek
              Jojo, ale tu druhou větu jsi mi nevysvětlil.
            • Uz jsme si vsimli dle tvych prispevku, ze jsi dle svych slov trochu natvrdly.
  • Hře věřím a těším se na ní.
  • Takového člověka by měli ZAVŘÍT.

    Víte četl jsem si jeho twitter a je to typický Američan. Člověk, který místo mafiánským knihám holduje nějakým komiksům, by neměl dělat na takové hře. Američani by se mohli p0sr4tt kdyby se neprosadili ten svůj styl amerického života. Ta jejich mentalita celou sérii zničí.

    S3R3 mě, že ještě do toho zatáhli Vita. Udělají Grand Theft ARCADA a dají tam Vita, který nám záhadně zešedivěl?! v tak relativně mladém věku. Oni ani neví kolik má let, natož aby věděli a vůbec snad hráli předchozí díly. To vše podtrhuje... *16* *16* *16* *16* *16*
    • Mno... Vavra je stejne starej jako Vito v ty hre, btw
    • Keyz
      Záleží jak se na to připraví. Vávra také věděl prd o době Mafia 1 a připravil se na to dokonale.
      Asi vím co myslíš tím typickým Američanem a snad to tak nedopadne.

      Jak psal Daniel. V USA udělali skvělé a realistické mafiánské filmy apod.
      Ale důvod k obavě být může, zejména podle toho nešťastného videa a příběhu kde snad jako nějaký borec budeš zabíjet mafiány anebo snad budeš součástí mafie jako hlavní hrdina....

      No, jsem zvědav. Moc tomu nevěřím ale věřím, že ty kecy o živém světě budou pravdivé. Prachy určitě mají a produkční hodnoty tam asi budou. Otázka je, co ten zbytek. Viz Dragon age:I
      • Ty musis mit normalne Vavrovu fotku nad posteli *1*
    • Jasny. Hlavne ze vetsina filmu s mafinaskou tematikou, ze kterych se fanousci mohou podelat, je prave z americke produkce *1*
    • Zrzzek
      Proč by si nemohli prosadit americkej styl života do americký hry, která se v Americe dokonce odehrává?

      Předchozí díly hrál, bylo to v článku. Někteří lidé holt zešedivý rychleji... Třeba ze stresu...
  • hm, reaktivni model - to technologicky nepokrocili daleko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit