Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Mafii jsem měl vždycky rád hlavně kvůli příběhu, nikdy mi nevadila absence vedlejších misí, ze kterých je očividně novej díl primárně složenej, ba naopak. Sevřený vyprávění s ikonickýma misema a momentama, na který nikdy nezapomenu (jedničku jsem hrál naposled tak před deseti rokama a pořád si z ní vybavim hromadu skvělých chvil a hlášek) mi k tomu prostě sedí.
    Jestli timhle trojka neoplývá - jakože to vypadá tak, že ne - tak už nemám žádnej důvod ji kupovat dřív než bude na steamu příští vánoce za pět éček...

    Doufám, že si teď aspoň konečně lidi začnou vážit podle mě neprávem hejtovaný dvojky...
    • ucho
      dvojka byla v pohodě. hrál jsem loni a dobrý. trochu nevyužitej potenciál světa, ale co se týče hraní a příběhu, tak ok. ten povyk kolem kvalit té hry jsem moc nepochopil.
      • Zdenda666
        Herní doba 10-12 hodin z toho tak půlka cut scén.Takže si to ve skutečnosti hrál 6 hodin.
        I kdyby to byla sebelepší hra pochybuju, že někdo dá tisíckovku za single hru, kterou dohraje za den.
        • Kratší doba funguje u akčních nebo hororových adrenalinem nabitých her jako Uncharted a Dead Space, ale v Mafii 2 strávil člověk nejmíň třetinu hry jenom jízdou po městě. Minimální znovuhratelnost a absence Jízdy taky nepomohly.
          • Zdenda666
            Souhlas.
      • Dvojku sem hrál hned po vydání a užíval sem si jí, ten hate šel mimo mě. Jasný, že jednička je legenda ale dvojka byla dost solidní narozdíl od trojky. Menší zajímavost, dokonce Playboye jsou zkopírovaný z dvojky.
        • Zdenda666
          Nebude to tím, že to jsou reálné obálky, ne vymyšlené ve dvojce ?
  • Taky to ve vás vůbec nevyvolá ten ''mafiánskej feeling'', co podle mě i Mafia 2 dokázala alespoň trošku navodit? ://
    • maros.goc
      skús si Mafiu 2 zapnúť dnes, uvidíš, že tá hra má skutočne neskutočnú mafiánsku atmosféru :)
  • Umělá inteligence je komická.
    Stačí někoho zabít, stoupnout si před telefonní budku a lidi, co na vás chtěj zavolat policii poběží přímo k vám.
    • Zdenda666
      Která hra měla dechberoucí AI ?
      • Tato AI mi přijde dost reálná, jestli je to pravé http://imgur.com/gallery/WBqpT :o) ooo)
        • Paulcz
          jojo, GTA V :)
      • Lukass
        Fear!!!
        • To teda, nejlepsi AI co kdy kdo udelal, ale bohuzel se ten trend vubec neuchytil a to dokonce ani v pokracovani te same serie.
  • Shenkster
    Za mě maximálně 4/10...jedinný co je na tý hře dobrý je soundtrack...samej bug, graficky to vypadá hrozně, AI je totálně tupá, řízení docela ujde. Není to ale Mafie. To ani náhodou !
  • ChyrenCZ
    Do toho nejdu, už první videa z gameplay mi řekla vše podstatné. Je to škoda. GTA V je proti tomu zázrak. Učiněný dar z nebes. *13*
    • GTA V je asi jedina sucasna hra v zanri, co dostala na vyvoj tolko prostriedkov, kolko potrebovala.... co je vzhladom na uspech jej predchodcov pochopitelne.
      • Člověk ale potom nechápe, že když je obojí pod taktovkou 2K, a ta firma vidí jak moc se vynaložené prostředky vrátí díky kvalitě hry, tak prostě nechápu proč to nejsou ochotni udělat i u jiné hry? Mohli dát velký rozpočet, i nasdílet nějaké know how či technologie. A dotlačit to na něco víc než simulátor zabírání území.
        • Pretoze takto to zrejme nefunguje. Naliatie penazi do projektu neznamena automaticky uspech. Seria GTA si svoju poziciu budovala 15 rokov.
  • Meow
    Za mě 2/10.
    • Femto
      Tvůj názor tu má opravdu váhu... Hlavně když začneš citovat Zemana :)
      • Meow
        :-D Přiznej se. Každej večer před spaním se koukáš pod postel, jestli tam náhodou není Zeman.
        • Femto
          Docela nepřekvapivě hloupá odpověď hloupého člověka, co je velký rasisista a velký tlučhuba jen a pouze na internetu :)
          • Meow
            Tož rasisista klidně jsem. A ta tlučhuba od tebe fakt sedí. :-D
            • Femto
              To víš že jo, místo nějaké slátaniny z Warhammeru si vem knížku, abys příště pochopil psaný text.
            • XorxoxTalarius
              Aaaa Mistr Femto, co se diky moznosti anonymne zanadavat ostatnim citi jako velky geroj. Tak co, uz nam reknes svoje udaje nebo se bojis ze by jsi nemel odvahu mne onalepkovat tvari v tvar. *5*
            • To víš že jo magore.
            • Femto
              Bože, to jsou kydy, tady se to vážně sešlo, je radost sledovat podivné individua jako Vesloslav, Meow, LV, spousty různých anonymů pod x nicky, který je jeden člověk. Z toho by byl fajn výzkum :)
            • a nevyvoláš ten flame a nevyvoláš Femto, selhal jsi jako lidská bytost i jako troll, double fail *1*
            • Femto
              Nejen rasista, ale i xenofob, homofob - no prostě typický Čech od piva.

              "A ta tlučhuba od tebe fakt sedí"

              Taky si myslím, jsem tu jeden z mála, který má rozum .)
  • S tím hodnocením se dá souhlasit... 5/10 max.
  • Ještě že jsem nekoupil *8*
  • Koukal jsem jen na hraní kluků tady a na Hrej. Dotaz: Dá se v menu nějak poštelovat ta vyblitá barevná paleta a přesvícenost? To v roce 68 neexistovaly sytý barvy?
    • V hře ne, ale pomocí téhle utility "Mafia 3 Reshade 5.0 by Nyclix" to jde docela dobře, alespoň to nevypadá jak vyblitý zelí..
  • Uz to neni holt co za Dana. Doufam, ze jim ukaze, jak se to dela *2*
    • Zatím to vypadá, že dělá ještě větší bugfest. Ono si třeba lidi uvědomí, že Mafii 1 nedělal jen Dan :-D Ten mohl akorát za scénář a cutscény (a ani ty nedělal sám). Ale dobrou, zábavnou, nezabugovanou hru dělali úplně jiní:
      https://www.youtube.com/watch?v=Xnyy7-b_lfY
      • My víme že Čelisti dělalo spousta lidí, herců, střihač, kameraman... a přesto je to film Stevena Spielberga.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit