Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby byl vávra mrtvej tak by se u 2 a 3 v hrobě obracel
    • Sranda ale je, že i osekaná a zprzněná Mafia 2 je pořád skvělá hra, v mnoha směrech nadčasová.
    • Mart9
      U dvojky asi jo, protože tam je hodně vidět to dobrý, co po něm zůstalo a to špatný, kvůli čemu odešel. Ale trojku podle mě všichni bereme už tak nějak mimo, jako jinou hru.
      • Když tomu šéfoval borec, který nikdy žádnou mafii předtím neviděl a nehrál, tak to ani jinak dopadnout nemohlo.
        • Fordzy
          Si pamatuji jak se tim ten blbec chlubil v propagacnim rozhovoru k Mafii 3. Nechápu jak může být někdo tak hloupý a ještě se dostat k vedení tak velkého projektu...
  • Mart9
    Mně hodně mrzí, jak je Mafia 2 podceňovaná hra, Měla výbornou atmosféru, výborný jízdní model, výborný systém střelby, dost rozmanité mise a až na ten podivnej konec i solidní příběh. Jediná špatná věc tam byla, že bylo úplně neskutečně moc vidět, že tu hru Take Two před koncem vývoje osekali, bohužel.

    Myslim, že kdyby to měl Dan Vávra pevně v rukou až do konce, dnes se o té hře bavíme jako o jedné z nejlepších vůbec. Podobně jako u jedničky.
  • Jednou jsem jel ukrást nějaké hezké auto v rámci vedlejší mise na kopec. Tam byla tuším vilová čtvrť. Po cestě jsem ukradl nějaký křáp a ten tam sotva vyjel a zamnout fronta naštvaných lidí *15*

    V té době jsem čuměl na xichty u postav a na propracovanost hry oproti GTA. I fyzika vozidel byla skvělá. Police celkem chytrá.
    • sory jako ale to mluvis o dvojce ne? pac jednicka to byla oproti GTA tragedie uz jen to jak v GTA se odrazel na utech okolnisvet zatimco u MAfie ty odrazy n akaroserii "vtipne" vyresili 1 texturou co se jen otacela takze odraz na aute byl stejnej at clovek jel ve meste nebo po polnacce to byla fakt tragedie *1*
      • Koukám, že tady někdo točí jeden a ten samý argument stále dokola. Opravdu si myslíš, že "odlesk" na střeše aut udělal z Mafie nějakej nehratelnej brak? Prober se, prosimtě!
  • Můj nejsilnější zážitek z jedničky:
    V jedné z prvních misí byl úkol ukrást starou rachotinu a kamsi ji zavézt. Po cestě jsem ji trocha pobořil a pak zajel do takovýho ďolíku pod postem. A jak to bylo potlučený tak to nemělo sílu to vyjet. Tak jsem to musel rozhoupávat dopředu a dozadu tak na 50ti metrech než to mělo dostatečnou rychlost.
    • V první misi se mi povedlo dostat auto mafianů před sebe, vahou a rychlostí svého auta jsem je nechal vybourat v zatáčce, která dále vede po pravé straně k Lucasovi. Je tam nábřeží a dlažba. To byla dobrá rána :D Je fajn, vidět po letech to množství detailů (vypnutí světel ve vile prokuratora, granáty na parkovišti při přestřelce o whiskey, možnost sejmout Morella na letišti, na mostě, nebo vyhozením z auta atd.) - mimochodem, scéna se Sárou je co se týče erotiky ve hrách velmi vkusná a výborně graduje. I tohle je důkaz silného scénaře.
  • CRYPT
    Tak myslim si ze za vetsinu mohu s klidnym svedomim rict, ze Mafia 1 byla nejlepsi z cele serie. Na tehdejsi dobu famozni filmovy zazitek se skvelou grafikou, jizdnim modelem a super pribehem.

    Mafie 2 byla graficky hodne pekna, ale prislo mi to jako takovej nvm proste konzolovej klon. Ted se nesnasim o flamewar, jen mi to prijde ze celkove ta hra na mne pusobila se stacili 2-3 tlacitka na vsechno. Na druhou stranu grafika byla velice zdarilo, pribeh no nebyl nejhorsi, ale nebyl jsem z nej odvarenej jako z 1cky. A ta DLC.... no radeji nic

    Mafie 3 - nebudu ani hodnotit protoze jsem ji nehral a ani v planu nemam. Absolutne mne ta hra nevabi, takze nemuzu hodnotit. Az bude za 5 euro na steamu ve sleve, tak do ni pujdu
    • Mart9
      Hodně je to tim, že dvojka vyšla v hodně jiné době než jednička.
  • Malokdo dokaze pripustit, jak strasne spatna a nehratelna hra to ve skutečnosti byla a krom usmevneho, rádoby dospelackeho pribehu nenabidla vlastne nic zabavneho nebo zajimaveho (krome srandovnich bugu). Mluvim o prvnim dile, ze byly strasne i dvojka a trojka, o tom snad ani nema cenu diskutovat.
    • rohlos
      Každej má nárok na svůj názor, ale nejsem si jistej, jestli tady mluvíš o trilogii, která je uvedená v nadpisu? Anebo jestli jsi nespadl z nějaké trošku jiné planety z úplně jiného vesmíru...
      Trojku jsem nehrál, dvojkou prolítl, ale jednička byla famózní a to prakticky po všech stránkách. Ty bugy byly vtipné rozšíření hry, které měla právě dost dobrý a zamotaný příběh napříč spoustou let, graficky na obrovské výši a to nemluvím o hudbě a atmosféře. (Theme music mam léta letouci jako vyzvánění na telefonu a lidi se na mě v tramvaji s nostalgickým pousmáním koukají, když zazvoní, protože většina herně gramatických lidí 30+ to hráli a milovali). Takže úplně nechápu o čem to tady vlastně mluvíš. Ale jak říkám, každej se může vyslovit. *3*
  • Není to Martin Hladík, ale Roman Hladík..... LOL
    • ales.smutny
      Jej, opraveno, díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit