Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je vidět, jak jsou ty nadšené desítky někdy zcestné. Phantom Pain je vyloženě na ostudu, tomu může dát člověk desítku jen pokud skončí v půlce hry. Pak totiž nezjistí, že tam poslední třetina úplně chybí.

  • Johnny

    ale jo, dvě hry si zasloužili těch 10...

  • maros.goc

    clovek si uz myslel ze zabudol na tu trapnu 10tku pre Apex Legend a ono ju znova pripominate 😁 Dark Souls 2 ma tiez daleko do 10/10

    • Derp_1337

      Dark Souls 2 byl hodně kontroverzní díl. Jedna skupina hráčů ho označila za nejlepší díl série, druhá za skoro nejhorší díl série. Teď jenom záleží na tom, do které skupiny patříš.

      • flash789

        Ja patrim urcite do skupiny co se libi, nejlepsi dil.

      • lito

        nejlepší je v PVP, takže pro lidi  co hrají PVP může být subjektivně nejlepší, pro někoho může být nejlepší Nioh - protože grind,  loot a gear, určitá skupina lidí má ráda lootovací hry spojené s prvky Souls. Samotnou kvalitu hry a hloubkou DS2 je vskutku nejhorší ze všech.

  • sankuri

    A ja mel za to ze generace je rozpeti zhruba dvaceti let, ale treba to bylo mysleno pro jepice.

    • 0011
      Je tím pochopitelně myšleno generace hardware, čili osmá generace konzolí= od roku 2012 do dneška.
  • Marines
    Ano, tohle jsou i skvělé hry a u některých mám odehráno i pár hodinek, ale "legendární", mi připadá, že není asi žádná, jak se herní svět vyvíjí budou v nabídce jistě i ještě lepší hry.....
    • witcher3, rdr2 i gta 5 stopro legendární jsou. o gta a rdr už ale můžeme mluvit, že se nesou ha své značce. hlavně tedy gta. podobně tak dark souls, zelda, super smash bros.

      • A Witcher 3 se na své značce neveze? Ten je legendární snad jen tím, že jde o nejpřeceňovanější a nejnadhodnocenější hru v historii.

        • Tak já nevím. Já třeba povídky ani knížky nečetl. A W1 a 2 mě nebavil. Takže nadšení z trojky jsem třeba určitě neměl kvůli značce....

  • flash789

    Ano, DS2 mam take nejradsi. Oproti dalsim dilum jsem tam urcite stravil nejvic casu a bavila me nejvic.

    • Say10

      Přiznávám, že u DS2 jsem také strávil nejvíce času. Tím netvrdím, že je nejlepší ze souls série, ale tak nějak mě nejvíc bavilo jí hrát furt dokola. Lákalo mě hru dohrávat s různými zbraněmi a s nespočtem typů buildů.

      A porovnávat DS2 s ostatními souls hrami od FS mi přijde zbytečné, protože na každé hře si najdete něco, co by mohlo být lepší nebo právě bylo lepší v jiném díle. Já osobně jsem hrál všechny hry od Demons Souls po Sekiro a každou hru jsem hrál tak, že jsem během hraní vypustil ostatní díly a užíval si danou hru a až po dohrání jsem srovnával. A tímto stylem jsem si každou hru užil jako desítkový titul (až na Demons Souls, ty byly slabší).

      Proto bych úplně nepolemizoval, který díl je nejlepší a měl být v seznamu, protože všechny díly mají klady i zápory a je to o osobní preferenci, která souls hra vám sedla nejvíce. A proto ať si v seznamu každý doplní místo DS2 svojí best souls hru.

    • radim.zaty

      Tohle je velmi nepopulární názor, ale mám to úplně stejně.

      Je to taky tím, že DS2 bylo první DS, do kterého jsem proniknul a spolu s SofTS v něm mám ze všech soulsborne her odehráno nejvíce.

      Taky některé mechaniky, jako třeba dualwield a powerstance, mohli v DS3 využít.


      • lito

        ono, dvojka není špatná hra naopak. Já tam mám taky nejvíce hodin ze všech Souls her, ale je to kvůli PVP. Každý si musí uvědomit, že to co dělá Souls hry legendarními, tam chybí. Špatný level-design(koridor ala Cod či Nioh), hudba. Nezajimavé background story, nezajimavé lore. Svět mně nepřipadá konzistetní, prostě něvěřím, jak je to propojené.

        • flash789

           Me se tam prakticky vse libilo vic nez v jednicce a trojce.  A treba trojka mi prisla jako mnohem vetsi koridor. Ale to je furt dokola, holt z nejakyho duvodu dvojka schytala hejt a proste to to dal nema smysl resit:)

  • Veskoslav

    Apex je vyloženě výsměch. Hra založená na světě Titanfall, která jede pořád dokola. I první season pass je naprosto tragický a to tam mám nějakých 60 hodin nahraných. Je to skvělá hra, ale legendární? To už bych tam raději uvítal Titanfall 2, kdy má skvělý SP a MP.

    Poslední hry od Rockstar jsem ani nehrál. Už GTA IV mě nebavila a prostředí Západu 19. století, kdy se hrálo na PIF PAF zabij si svého "hrdinu" jde zcela mimo mě. 


    Nejvíce jsem si na nové generaci užil Last of US, GoW a Horizon. Poslední zmíněný asi nejvíce ze všech her, co jsem měl možnost kdy hrát nejenom na konzolích.

  • Duchino

    Jelikož jsem fanda Nintenda, tak mě těší, že si tahle firma i po letech drží kvalitu. Je to i celkem pádný argument pro ty, kteří s pořízením Switche váhají. A jinak v rámci cross-platform jasně vítězí Zaklínač :-)

    • jindra.veliky

      Jak mize singleplay hra vitezit v platforme cross platform? 

      • Derp_1337

        Tím myslel, že z her, které vyšly na více platforem, je to ta nej hra. Tudíž to nesrovnává s tzv. "exluzivitami" (tj. God of War, Zelda Breath of Wild, atd.)

        • Duchino

          Tak tak, děkuji :-)

  • Ono se to stejně blbě soudí. Když bych měl třeba hodnotit nej hry podle toho jak dlouho u nich prosedím, paradoxně by to asi tuto generaci vyhrálo Dreams. A to je teprvev Early Access a technicky řešeno, to ani není hra (ještě) :-D

  • Carnage666

    Taky bych tam radši viděl Bloodborne (hrál sem poprvé tenhle rok a Dark Souls 2 když vyšlo) ale tohle je výběr podle recenzí který tu na webu dostali 10 a Bloodborne dostalo 9.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit