Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mne to prislo prilis kratke, sem tam side questy ale jinak by to mohlo byt o vice hlavnich questu
    obohaceno davam 6 z 10
  • za ty prachy dobrý, jen teda cca po 5 minutách hraní vždy error a stylem, že mi moje win8 spadnou tak, že už je rozchodí jen tvrdej restart... kdysi mi takhle padaly všechny hry, ale to byl problém vadnného hardware. Teď ale padá jen mars war logs, takže problém bude asi ve hře.
  • Dnes jsem hru dohrál a pro mě je to 7.5/10, grafika někde pokulhává a příběh by mohl mít něco víc do sebe a mohl by mít větší propojení událostí, ale jinak je to skvělé Rpg. Bojový systém, který mi docela připomínal Zaklínače 2 je zábavný, vlastní rozhodnutí mají vliv, Stealth normální člověk nikdy nepoužije, jen vám to dá na začátku souboje malou výhodu nad nepřáteli( uberete jednomu vojákovy část životů ) a společníci nejsou vůbec potřeba. Nehodlám to tu rozepisovat na recenzi, ale shrnu to pod tím, že i přes tyto nedostatky, které mi vadili, jsem si hru užil, tak jak dlouho už žádnou.
  • Pokud byste přeci jen ještě chtěli vidět malé info, tak česky titulkovaná videa:

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GN2fNjdq5zA
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=owOc6DbHV30#!
  • michaliuz18
    prvy dojem , 8 bodov, hram hram, objavujem pekne veci lokacie, nove palice, potom 7 bodov za trapny subojovy system ,blbe animacie a pohyby, pribeh nenapinavy ,postavy zamlcane, o tom inocensovi viem viac jak sam o sebe, potom 6 bodov za to ze beham hore dole furt sa vracam vsetko som speedrunoval uz mi bolo vsetko jedno, ptm som sa dostal do dalsej kapitoli, zabil nejakeho bossa, a tam na 5 bodov lebo dalsia lokacia a to iste dokola a mega speedrun by ma zabil a uspal , takze 5 bodov, pekna hra , no dobre musi sa uznat ze hra je nezavisla robili ju obycajny typci , takze zas mega technologie nemohli pouzit, tak snaha sa ceni a odporucam mladsim hracom mozno v tom najdu viac pozitivneho ja som narocny hrac, mna oslovi skor nove metro, bioshock a taketo tituly :) toto mi za to nestalo
  • Viktor_H
    Tak to vypadá, že komunita (napříč internetem) přijala hru docela dobře, na rozdíl od profesionálních kritiků (napříč internetem)...
    • Ferdis2
      V poslednom čase mám štastie na hry, v ktorých sa moje hodnotenie diametrálne odlišuje od recenzentov (Alice: Madness Returns, Game of Thrones).
      Nepochybujem, že Mars že bude ten istý prípad, a zo Západozemí sa určite vypravím na červenú planétu.
      • prudislav
        přesně :-)
    • Spíš se jí věnovali jen tak aby se neřeklo.
      • No tak nějak prostě už z tech prvních vět je jasné že to chtěl pan recenzent mít z krku.
    • "Profesionálních" odsoudit hru hned co jí vidím mi nepřipadá moc profesionální.
  • Pro mne je to 8/10 Dobrý příběh zajímavý nepřátelé pro jejichž poražení musíte použít různé taktiky. Jsou tam nějaké chyby, ale všechno co slibovali splnily. Opravdu mi připomíná The chronicles of Riddick a to je dobře pokud jste nehráli doporučuju.
  • Jj taky sem dohral a za tu cenu je to fakt 7-8/10, ja se bavil a vedel ze je to low budget
  • Tak chlapi neváhejte a kdo hrál hlasujte v sekci našich hodnocení. Proto tam ta sekce je, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit