Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako konečně žádná onan*e... prostě text a jeden obázek na stránce v rohu krásně čistý design ne jako ten paskvil Score... Minimalismus je prostě ever...
  • Nový Level sa mi páči... surový časopi pre fanúšikov herného priemyslu... čitatelom ktorí hladaju obrazky tento časopis absolutne nedoporučujem... ludom ktorí chcu info.... nič lepšieho nieje...
    • Black_Hand
      skoda jen toho, ze z toho po precteni zustal trochu salat. ten papir byl horsi, nez v prvnim, ktery jako salat neskoncil. byt klukama tak jsem hodne nastvany na tiskarnu.
      • Thorar
        Tak mě třeba po důkladném přečtení salát nevznikl *4*
        • Black_Hand
          zavidim :D.
          • Fotky vasich salatu! Ne vazne, twitter i facebook je plny nove koupenych Levelu... bylo by dobre videt je po 14 dnech, nebo po mesici. Treba si to pak kluci vezmou k srdci a zmeni papir?
            • Thorar
              Ta titulní stránka se trochu zkreoutila, ale jinak nic, twitter nesleduju a na FB nic nelajkuju ani si nepřidávám stránky, takže fakt nevim že s tim lidi mají problém, mě to tak nepřišlo :-)
            • Black_Hand
              na to jsem moc liny :D. a ta posledni veta neni potreba. v podcastu se to zatim vzdy po vydani resilo. prvni nebyl idealni a druhy byl pry horsi, nez jak se tvaril pri vyberu. vubec nedopadl, tak jak cekali. tedy jestli si dobre pamatuju dily, kterych se to tyka :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit