Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potesilo by ma, keby bolo mozne zverit ovladanie partakov hracom v ramci MP. V loby by si clovek vybral hraca (alebo priamo znameho) a ten by ovladal dalsiu postavu v time.
  • Amylee.Anderson
    Stejně jako všechna DLC s ME2 bylo i tohle hezké. DLC k ME nejsou jak něco, co mi dokončí původní hru, co tam je, aby ta původní hra nebyla chabá, ale jsou originální, emocionální (to se mi na tom hodně líbí) a člověk se při nich nenudí. Už se těším na trojku :)
    • Zayl
      No já se na trojku taky těším, osobně si myslím že to bude nejlepší hra od BW v posledních letech, ale Arrival byl fakt trochu zklamání. Skoro žádný voice acting, akce byla meh... a ten velký čin jsme museli udělat tak nebo tak.
      • Drom
        preci jen arrival vznikl vice nez rok po vydani hry. Dabing vsech spolecniku by byl asi prilis komplikovany.
  • Ja fakt neviem odkiaľ si recenzenti cucajú tú hernú dobu... na normal som to na prvý krát prešiel za hodinu a 10 minút a to som si aj vychutnával výhľady atď. Na Casual za 45 minút a na Insanity za hodinu 45.
    • ales.smutny
      To je jednoduché, jak píšu, jsem pomalý hráč. Dvojku někdo profrčel za 25 hodin, já to protáhl skoro na šedesátku. A hlavně se snažím, když jde o kratičké DLC, zkouknout všechny možnosti a potenciál, protože roli hraje i jedna dobře schovaná puška či rozhovor a od toho se pak odvíjí hodnocení.
      • No ja tiež nie som práve najrýchlejší hráč(ME 2 za 55 hodín), ale naozaj sa mi nechce veriť, že Arrival sa dá hrať viac než 2 či nebodaj až tri hodiny.
        • Souhlas, za hodinu bylo dohrano. A to jen proto, abych to mel za sebou. Nuda, nuda a zase nuda. Jdi, strilej, jdi, styrilej vic, zase jdi. Naprosto zbytecne DLC, ktere se jen a jen snazi podojit kravu ME2 jak to jen jde. Jestli si tahle predstavuji ME3, tak potes koste.
  • Medzi postavy ktore boli zatial vyhlasene za tie ktore sa objavia ako
    spolubojovnici povoleny pre urcitu cast hry:
    Garuss, Liara, Ashley/Keidan a James Sanders (chlapik ktory je pravdepodobne znamy z traileru pre ME 3)
    charaktery ktore uvidime:
    Udina, Anderson, Wrex, Legion, Mordin
    Dalej su tu spekulacie o zrade z strany Cerebra a Zahadneho ktory vraj pojdu po Shepperdovi, sice to je zatial iba kec no mame tu mozne 2 cesty:
    V pripade ze ste usetrili collectorsku lod si myslim ze Zahadny dostal chut na nadvladu ludstva a pomstu voci turianom, batarianom a vsetkym ostatnym a tak sa s svojou technologiou obratil voci Sheppardovi ktory je jediny co by dokazal bojovat s tak mocnym protivnikom. Druha alternativa je ta ze ste lod znicili a Ilusive dostal chut na pomstu za zle investovane miliardy kreditov :-)
    Par info pre anglicky hovoriacich :-P
    http://gamingeverything.com/?p=3176
    http://gamingeverything.com/?p=3178
  • BTW: Dneska rano visli prve zabery z ME3 a taktiez dalsie doplnujuce podrobnosti o hre.
    Medzi podla mna najzavaznejsie novinky patria :
    - prekopanie herneho systemu s RPG prvkami, branie zbrani a pripadne modifikacie a rozsirene buildy
    - tazsie hranie pri zamerani sa na meele combat
    - lepsie AI protivnikov
    - indoktrinovane budu aj dalsie rasy
    - rozhodnutia z ME 3 by mali nabrat dynamickejsie efekt nez v ME 1 a 2, rozhodnutia v ME 1 a 2 by sa mali plno prejavit (spoler npr:Rachni)
    - scanovanie planet opetovne modifikovanie (udajne by sa mal zmenit pocet scanov, vresp. pocet planet na scan)
    - bojove vozidla by sa mali objavit ale v obdobnych mísiach ako bol napriklad Flamewalker pack
    • vresp. tie zabery tu su trochu dlhsie ale dneska som sa dopracoval aspon k tejto kvalite *12*
  • Da se tohle dlc hrat s ceskou verzi hry?
    • Da, len treba upravit registre, bud rucne alebo cez fan-program. A ked chces, uz na to vysla aj cestina, sice iba pre muzsku postavu (zenska dako blbne), ale je aj tak kvalitna.

      Tu mas odkaz aj s navodom na instalaciu:
      http://bio-world.cz/?p=1372
  • Zayl
    No gratuluji pane Smutný, vytáhnout z toho tři hodiny je artistický kousek :). Já za hodinu neměl co dělat. Jinak bez spoilování čehokoliv, tohle DLC se dá shrnout tímto:

    Představte si N7 misi (taková ta nepoviná vedlejší, co najdete scannerem). Teď ji trošičku prodlužte a spojte s hlavním příběhem. Voilá, Arrival.
    • Presne tak, mi prijde ze to autor zapnul, pak si sel varit oved, pak chvili hral, pak sel na kafe a pak to dohral a koukl na cas. Zabere to tak hodinu a to se jeste musite premlouvat to dohrat, jak desne je to nudne.
  • dilinja
    ach jo proc mi vzdycky chcipnou rybicky? EDI je inteligence k nicemu kdyz je nedokaze ani nakrmit.
    • jak píše Kolac, když budeš s Kelly hodně mluvit během hry, tak ona ti časem nabídne, že se ti o rybičky bude starat.
      • jo a nejen o "rybičky" *3*
    • Skus Ashley :+)
      • a kua xD myslel som Kely :D
  • Spoiler
    Na konci za vami prichadza Hacket s beznou otazkou ako: Co sa tam kurva stalo ze zmizol cely system ... Vysledkom toho je ze ste obvineny za terrorizmus a mozneho rozputania vojnoveho konfliktu s batarianmi ktorym tento vesmirny priestor patril.
    Aj napriek tomu ze vy a vasi ludia s Hacketom vam veria a vedia ze nebolo ine vychodisko nez odpalit prenasac hmoty, ste predvolany na sudny tribunal konajuci sa na zemi .
    A zacina ME 3, sudny tribunal zacina ste predvolany pred sud no vtom prilietaju prve Reaperske lode ktore zacinaju invaziu na zem .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit